Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ARANIZA 4. KEZ KATILDIM

PoWeR_TURK

Öne çıkan mesajlar

Evet dostlar hack yedim artık nedesem bilmiyorum zaten şerefsiz desen adamda onur yok sesini çıkarmaz... şunu iyi biliyorum ki ne beklersen türkden bekliceksn kardeşm
bu adımızı çıkaran şerefsizler yüzünden zaten bu hale geldik.
bu hack yüzünden büssürü topicler açıldı böyle bir konu saçma olabir siznle paylaşmak istedim bir kere daha anlayın bizim insanımızı Bıde türk serverı açılıcakmış siz geçermsnz .. demekki orda neler olur neler......

Nick : _PoWeR_TURK_
Clan : NewWorldOrder
Server : Cypher
Class : ArchMage

ImSorry :(
Sosyal ağlarda paylaş

marlon kes anam dm leri bende geleyimmi[signature][hline]ConYTurK, 12 Ekim 2005 19:19 tarihinde demiş ki:
şu oyunu oynayıp bide mantıkmı arıyosun büyü bu!alalhım ya o zmn mage nası uzaktan büyü yapıp arcer nası elindeki oku ateşliyo bi anda çakmakmı taşıyo yanında.hele poison ok atmadan önce oku akrepin kıçınamı sürüyo :D
Sosyal ağlarda paylaş

power bırakma sende ne demek buraya kadarmış walla arkandan benden korktu kaçtı diye laf çıkarırım çabala biraz topla kendini sen iyi bi mageydin yine öyle olursun[signature][hline]Name: ALSHARO
Class: Shadow Vain
Nation: Karus
Lvl: 61
Np: 51000 :hrr:
Clan: TwiLighT
Server: Cypher
Sosyal ağlarda paylaş

ben program verdim girebilirin onla siteye aga[signature][hline]ConYTurK, 12 Ekim 2005 19:19 tarihinde demiş ki:
şu oyunu oynayıp bide mantıkmı arıyosun büyü bu!alalhım ya o zmn mage nası uzaktan büyü yapıp arcer nası elindeki oku ateşliyo bi anda çakmakmı taşıyo yanında.hele poison ok atmadan önce oku akrepin kıçınamı sürüyo :D
Sosyal ağlarda paylaş

Ben düne kadar siteye iş yerimdeki bilgisayarımdan giriyordum. Bugün de girdim ancak login olmaya kalkınca sayfa görüntülenemiyor hatasıyla karşı karşıya kalıyorum. Yani şifre değiştirmek şimdilik rüya.[signature][hline]Server: Diez1
ID: Dexteriyus-Holydexteriyus
Kimse bana hakaret için noob demesin. Ben zaten noob'um. +6 Chitin setle ve sadece +6 takilarla ne olunulabilir ki?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...