Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

shard +9 yaptım

w00t

Öne çıkan mesajlar

said:
w00t, 19 Ekim 2005 00:08 tarihinde demiş ki:
said:
Miqrop_AmidoN, 19 Ekim 2005 00:00 tarihinde demiş ki:
woot babacan peki Nasıl+neden kameraya alma isteği duydun yansaydı o da :P ?

eh yarın dupe mupe denmesin diye en guzeli movie ,

iyide yapacagin kadar dupe yapmisin zaten onun yerine +8 shard dupeleseydin onlari yaksaydin
Sosyal ağlarda paylaş

Şİmdi bir arkadaşta benzer bişey demiş,o kadar trina bus ya da +8 item kullanması hiç bir şey ifade etmez.Bende tutup sana duper demek istemiyorum ama daha 1-2 hafta önce milletin sıkıntıdan GM Quest itemlarını bile 3 kere yapabilecek seviyede dupe yaptıklarını (gittiğim 2-3 cafe yaptı bunu), trilyonluk gb dupelediklerini,cz de dünkü nooblar dupe ile yaptıkları +3/+4 unique item taktıkları için ölümsüz olduklarını bilerek +9 shard a legal demek pek güvenli gelmiyor.Ayrıca son patch e kadar gene tüm noobların FT bugını kullanarak tüm itemları aldıkları serverlarda oyun oynadığımız için +9 hiç bir item bana legal görünmez.+8 shard bile 10/15 i geçemez bir serverda , belki serverların eskiliğine göre değişebilir.
Sonuç olarak tam olarak dupw wipe tan sonra böyle birşey görseydim muhtemelen inanırdım ama şuan pekte birşey ifade etmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

video ile hic bişey kanıtlanamaz 25345345345 dupe +8 shard yaprın illa birisi +9 olur yapan arkadaşı kutlamak lazım ama benim şahsi duşuncem şu : dupe shard +8 ler basıldı ve +9 tuttu (video kesin bir kanıt değildir) ayrıca hic bir hileye başvurulmadan yapılan +9 lar silnmez bide GM arkadaşınız değilse eğer +9 item le yakalanırsanız sadece silmekle kalmazlar kesin abn yersiniz
Sosyal ağlarda paylaş

lafım kimseye değil sadece bi anı diyelim myko 7 8 yıllık server sadece 2 kişide +9 shard var onlarında gmle tanıdık oldukları bilinior yorumsuz.....[signature][hline]MYKO:LooK_BacK(61)
ares:LadyBlood(58)
diez:BigBeaR(59)
ixigenon:LooK_BacK(58)-SinnerS(68)-WhoWillDie(61)-DieForU(61)
Beramus:HollyDancer(60)dumi(66)
OMG Yine Dumi!!!
Sosyal ağlarda paylaş

La yeter susun adam bişi demiyo işte
Demedikçe üstüne gidiyosunuz.

Olay +9 shard yapımı dupe mi değilmi olayı değil

Harbiden yukarıdaki arkadaş doğru sölemiş delinin biri kuyuya taş atmış o taş hala orda bi kişi çıkarabilmiş değil w00t konuşmadıkça bu gibi tabirler yanlış oda en doğrusunu yapıyo[signature][hline]Çok hızlı level kasarım!
Uyku yemek tuvalet olmazsa.
İlk 8 saatte eslant a girerim!
Sosyal ağlarda paylaş

alakasız. bence server gerçekten oturdu artık ve yaşlanıyo +9/+10 şaşırtmamalı milleti. herkesde +8 var e o kadar +8 varken ve +9 a hatta +10 a kasılıyorken , bırakında olsun artık . Bence milleti lalırtan vido ya çekilmiş olması (hoş benimde dikkatimi çekti) sürüyle ihtimal var ama ben kendi sorumu sorayım ;
W00t her deneme de çekiyormusun böle video?[signature][hline]Anne : Oğlum ne zaman mezun olacan sen?
Çocuk: Ya şu komboları öğrensem olacamda..
Bobert: Benim gibi kombolarsan gtmu verrim
BuRiaL: aa sen türkmüydün?
AresMajere: o.O
Çocuk: zzz
..
Sosyal ağlarda paylaş

Ne oturmasından bahsediyosun?
Mykoda oynayanların itemlerine bi bak.Dupe yapılmasına goz yumuldu sonuç böyle oldu.
Woot dupe yaptı demiyorum.
itemler düpedüz dupe işte varmı ötesi.
Diezde bi tane darkvane yok,biraz akıl mantık nizam olur insanda.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
yalaninizi, 19 Ekim 2005 08:29 tarihinde demiş ki:
eet artık şaşırtıcı gelmior bu elemanın birinin gözümün önünde sadece busla +9 shard yapmasından sonra bunlara olabilir gözüyle bakıyorum zaten gerci elemanda +8 shard coktu 15 tane falan +8 sharddan iki tane +9 shard cıkardı ^^

:D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buzi, 20 Ekim 2005 06:43 tarihinde demiş ki:
Ben bişi demiyorum.
Banane.

Baskasi olsa derdin burdada de..

Ayrica en az 15 20 tane +8 basmadan +9 olamiyacagida bi gercek..+8 de bole ha deyince basilamaz..yani ortalama 20*30gb desek 600 gb civari bir hesap cikior..ne kadar gozu kara olursan ol bi 600 gb daha mal varlign olmadan kendini 0 lama adina bole cilginlik yapilmaz..bir itemin yapilmasi onemli deil nasi yapildi onu sorgulamak lazim..Woot arkadasimizinda cikip evt dupe yaptim sadece merak ettim +9 olcakmi die yada yok mal varligim 1000gb civari gm bizm amca oglu felan demesi lazim bunun baska mantikli aciklamasi OLAMAZ..
Sosyal ağlarda paylaş

buyuk yazıyorum sorry
AHAHAHAAHAHHAHAHA DIYE BAŞLIYORUM SIZE

HEPINIZ BIR DUPEDIR GIDIYOSUNUZ TUM SERVERLAR DUPE DOLU HANGINIZ YAPMAMAK ICIN UGRAŞMIYORSUNUZ SOYLEYIN (BENDE DAHIL) YADA HANGINIZ GB DUPELEYIPDE ONU SATMA HAYALI KURMUYORSUNUZ COGUNUZ BUNLARI HAYAL EDIYOSUNUZ KANDIRMAYIN KENDINIZ VEDE BIZI ADAM OLE YADA BOLE YAPMIŞ DUPE MUPE YAPMIŞ YAPABILIYOSANIZ MEYDAN SIZIN SIZDE YAPIN BIŞI IDAA EDIYOSANIZDA BOLE KANITLAYIN DAHA TESI YOK BENCE BU SOZLERDE SON NOKTA[signature][hline]Name: :::TheONE:::
Class: Shadow Vain
Nation: Karus
Lvl:60 ARTIK BOLE 15 ek1m
Np: 5,5 k
Clan: Twilight
Server: Cypher
Sosyal ağlarda paylaş

Ben dupeye karşıyım.
yapmadım
yapmayıda bilmem
Sen dieceksin şimdi yalanını ...
Bende cevap olarak sana dieceğim
Burası Cyber deil Burası Ares
Dupe yapanların hallerini görüyoruz
Ya Charları Blocklanıo
yada LvL 1 e indiriliyor !!
Ayrıca ben Dupe yapsaydım
+7 shelleri +8 Raptor u Unique takıları takardım !
61 LvL deyim.
Yeni yeni kendime çeki düzen veriyorum !
61 LvL e kadarda nasıl geldiğim bellidir
Full Goblin elinde 1 mp absorb halberd

DipNot:Yapabilen yapsın mantığını sürdürdüğümn sürece 1 yere gelemessin..

Bu arada adımı yazıcam inş. banlamaslar

Id : Islak_Tosbaga
Server : Ares
Clan : PaTRiot
LvL : 61 %93 :D
Nps : 5xxx

[Bu mesaj Bjork tarafından 20 Ekim 2005 10:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
elense, 20 Ekim 2005 10:01 tarihinde demiş ki:
buyuk yazıyorum sorry
AHAHAHAAHAHHAHAHA DIYE BAŞLIYORUM SIZE

HEPINIZ BIR DUPEDIR GIDIYOSUNUZ TUM SERVERLAR DUPE DOLU HANGINIZ YAPMAMAK ICIN UGRAŞMIYORSUNUZ SOYLEYIN (BENDE DAHIL) YADA HANGINIZ GB DUPELEYIPDE ONU SATMA HAYALI KURMUYORSUNUZ COGUNUZ BUNLARI HAYAL EDIYOSUNUZ KANDIRMAYIN KENDINIZ VEDE BIZI ADAM OLE YADA BOLE YAPMIŞ DUPE MUPE YAPMIŞ YAPABILIYOSANIZ MEYDAN SIZIN SIZDE YAPIN BIŞI IDAA EDIYOSANIZDA BOLE KANITLAYIN DAHA TESI YOK BENCE BU SOZLERDE SON NOKTA

ben yapmadım yapmıcamda benim itemlerim bana yetio ne gereği ar kendimi tehlikeye atıcam[signature][hline]Name : Marla_Singer
Lvl : 62
NP : 93xxx
Job : Arch Mage (paper)
Not : Satıldı :(
Dip Not : Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten bende de şu an
2 parça +6/10str Chitin Shell Armor
3 parça +7/12 str Chitin Armor
+7/70 Raptor war
Bunlarda bana yetiyor zaten
Ama 61 LvL e kadar +6 Chitinlerimde oldu
Ama pek durmadılar üzerimde :D
Genelde Full Goblin :D Elimde de Halberd Mp Absorb wardı :D

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bjork, 20 Ekim 2005 11:37 tarihinde demiş ki:
Zaten bende de şu an
2 parça +6/10str Chitin Shell Armor
3 parça +7/12 str Chitin Armor
+7/70 Raptor war
Bunlarda bana yetiyor zaten
Ama 61 LvL e kadar +6 Chitinlerimde oldu
Ama pek durmadılar üzerimde :D
Genelde Full Goblin :D Elimde de Halberd Mp Absorb wardı :D

Ve tüm bu yazdıkların sana yazını bold yaparak kuralları çiğneme hakkı veriyor... öyle mi?

İlginç :-)[signature][hline]Server: Diez
Nick: Catastrope
Clan: Legendery
Speciality:Shadow Vain
Job: Archer
Lvl: 6x
np:Abiiiii Tünele giriyom abi sesin gelmiyo... :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...