Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kedım deli galıba...naapsam?

Deniz

Öne çıkan mesajlar

kendi haline bırak takılsın[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

şerefsiz ?

birincisi laflarına dikkat et bazı kişiler benım kedıme verdıgım degerın zerresıne sahip olmaması gerekirken karambole sahip oldular işte kedim bile daha efendidir. o yüzden bilmeden lütfen konusmamanı tavsiye ederim[signature][hline][b]cats rulz =)
çöllerdeyim yanıyorum;kutuptayım üşüyorum ceza benim çekiyorum ne olur dön.
her aksam senden bıkan ama her sabahta sana tekrar aşık olan bi salagım ben.
Sosyal ağlarda paylaş

dişleri kaşınıyordur oyun istiyordur.
onunlan beraber delirecen ordan oraya koşturacan falan, vurmaya kalkışma zaten anlamaz boşuna psikolojisini bozarsın hayvanın.

bi de arada bayram kutlaması yapyıo onlar, evin içinde deliler gibi koşuyolar, falan o zaman da hiç dokunmayacan koşacak öyle. pattıdı pattıdı sesleri dinleyebilirsin.bunu konuyla alakası yok tabi ben sevioyrum sadece o huylarını.[signature][hline]Try Reality!
the invisibile and the non-existent look very much alike!

[Bu mesaj Rahan tarafından 09 Ekim 2005 03:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ben dıılde annem cok guzel oynuyo kedılerle bı gece saat 2 de kalktım baktım gurultu fln nooluyorz ya dedım annem almıs elıne bı tane çekicek warya ayakkabı şeysi onun ucuna takmıs bı tane ip kosturuyo ewde bızım 3'lü de peşinde görsen annem de şaşırdı dedım sonunda :D[signature][hline][b]cats rulz =)
çöllerdeyim yanıyorum;kutuptayım üşüyorum ceza benim çekiyorum ne olur dön.
her aksam senden bıkan ama her sabahta sana tekrar aşık olan bi salagım ben.
Sosyal ağlarda paylaş

bir de ufak yani 1.5 aylık kedi yani bebek o olsun o kadar :D
siyamların aşırı ilgi sorunu var, eve yeni gelen birilerini görünce, yeni yeni mekanlar görünce yerlerinde duramıyorlar

kardeşimdeki siyamın bebekken yaptığı şey;

kardeşim bulaşık yıkarken önce gelip sürtünüyor, baktı ilgi gösterilmiyor, zaten sürekli uzayan tırnaklarını geçirip pıtır pıtır omzuna tırmanıyor adamın ve kulak memesini ısırıyor! ;)

tabi bunu ufakken yapıyordu şimdi eşşek kadar

*!off özledim valla siyam mıncıklayasım geldi*

*!ve fırk... phoebe'mi rahmetle anıyorum*[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

Evet siyamsa biraz sorunlu oluyorlar. Komşumun kedisi de siyam.. Sevgi manyağı diyebiliriz..

Başka türse bilemeyeceğim ama benim kedimin türü tekir.. Benim kedi de arada manyaklaşıyor. Geceleyin evde bi o tarafa bi bu tarafa deli gibi koşturuyor. Bi oyuncağı var..kurdeleye bağlanmış boncuk :D Onunla yarım saat kadar oynuyoruz.. Sonra sakinleşiyor.. Sanırım kendisi de oyun oynamak istiyor.

Bir de küçükse oyuna düşkün olur.. Oyun oynamaya çok seven kediler var.. Belki senin kedin de o türdendir.. Bence onunla biraz oyun oyna.. Sen de çok eğleneceksin emin ol :D[signature][hline]DynamicK, 27 Haziran 2005 21:47 tarihinde demiş ki:
elalem kişisel e yazacak bişiler cıksın diye özel hayatına şekil veriyor
Sosyal ağlarda paylaş

Valla kendi haline bırakıcaksın.. Bizde de vardı bi tane evdeki bütün kedileri dövdü.. Bizi dövdü perdeleri parçaladı.. Bizi kanepeden falan kovuyodu. Değişik bi hayvandı.. Aldığımız pet shop a geri vermek zorunda kaldık çünkü evdeki diğer hayvanlarında psikolojiyi allak bullak etti..

ama sende bi taneyse o zaman çok bir sorun olmaz eve alışana kadar düzelir o umarım.[signature][hline]As the face of glacier your mountains tower against the sunset
unforgetting what was made a bond so strong and ever so real...
The statue watches the kingdom your giant wings make all beneath
i'm staring forth the raventhrone I know i'm at the heart of winter...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Einherjer, 18 Ekim 2005 18:36 tarihinde demiş ki:
Valla kendi haline bırakıcaksın.. Bizde de vardı bi tane evdeki bütün kedileri dövdü.. Bizi dövdü perdeleri parçaladı.. Bizi kanepeden falan kovuyodu. Değişik bi hayvandı.. Aldığımız pet shop a geri vermek zorunda kaldık çünkü evdeki diğer hayvanlarında psikolojiyi allak bullak etti..

ama sende bi taneyse o zaman çok bir sorun olmaz eve alışana kadar düzelir o umarım.

Sizdeki de felaketmiş..[signature][hline]DynamicK, 27 Haziran 2005 21:47 tarihinde demiş ki:
elalem kişisel e yazacak bişiler cıksın diye özel hayatına şekil veriyor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...