Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

0000 Ardından SoulSLAYERİNDEN ORATAN KAYBOLMASINDAKI SIR...!

cold_sea

Öne çıkan mesajlar

Bugunler humanların korkulu rüyası olan Soulslayer abimizin bugunlerde Cz de hiç kimseyi kesmemesi orçlarda merak konusu oldu 000'da oyunda olmayışı merka sebebi oldu herkezde 'Duyumlar gore 0000'ın cberyda char açtığı söylentileri var' herkez bi dikkat etsin czde bu iki kişiye :D:D:D:D:D:D:D[signature][hline]6x+ Char aranıyo rogue olursa ii olur (Ytl)olarak verilecektir para ARES VE ORC OLURSA DAHA DA İİ OLUR :D
Sosyal ağlarda paylaş

beyler biliyoz human orclarda arkaşı hiç kesemedi bu aralar 0000:D ondan ss yok ortalıklarda 0000 cbryda takılıyo oyle dedi ler banada cberyda 63 arkadşa var o dedi buraya rakip geldi dedi bana:D[signature][hline]6x+ Char aranıyo rogue olursa ii olur (Ytl)olarak verilecektir para ARES VE ORC OLURSA DAHA DA İİ OLUR :D
Sosyal ağlarda paylaş

Soul neyapio ben anlamis deilim zaten..car yanlis bilmiorsam ebayda satildi alan insanda heralde noob..ve monsterkiill de cz de pk yapmior sonzamanlar..sadece lvl kasior gördüügm kadariyla arada bi pk ya tek basina inior..ozamanda bi sürü human tabi pesinde oldugu icin bise yapamior..bakalim garip seyler oluor..
Sosyal ağlarda paylaş

Lan saçmalama biraz sonra ezan okunacak karnım aç senlede uğraşmıyım ben bir paper mag. arkadama 2 1920 alam kralından korkmam! olede yazpıyoz zati 1 roj 1 buffer 1 heal gerisi mag healci sağlam olursa town bile girerim a.q biraz abarttım ama heal onemi buyuk istersene k.U Ol

haberin yoksa soliyim lvl 70 skillerinide artık çıkarıyorlar!bilgisayar 01 lerle çalışır kandırman basittir.HP otomatik çektirmek kadar basit yontemde yoktur.lvl 50 mag yaptım denedim twon onunce cirit atıyordum adamın canı 1000 di 1000 altı vuranlar sallıyorum adam bana 800 vurdu bam tekrar 1000 oluyor olaya bak ama bize yakışmak fırsat bekliym bu oyun bokla*sırsa twon içine girip 3 nova atacam az kaldi bekle sen ondan sonra pk party gor :))
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...