Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rage of the Wookiees ve The Total Experience'ı satın almak için adresler

MrBomb

Öne çıkan mesajlar

1- An Empire Divided'a sahip değilseniz:

The Total Experience pakedini sipariş etmelisiniz, çünkü Rage of the Wookiees expansion'ı, An Empire Divided ve Jump to Lightspeed olmadan çalışmamaktadır. Bu paket, hem oyunun orjinali olan An Empire Divided, hem de expension'ları olan Jump to Lightspeed ve Rage of the Wookiees'i içermektedir. The Total Experience pakedini 15.49£'a (shipping ücreti bu fiyatın içinde) Sendit.com'dan sipariş edebilirsiniz:

The Total Experience @ Sendit.com

2- An Empire Divided'a sahipseniz:

Digital Download yolu ile Rage of the Wookiees'i internetten indirebilirsiniz. Eğer Jump to Lightspeed'e sahip değilseniz, o da Digital Download ile download edilecektir (ek ücret ödemeden). Digital Download seçeneği 24.95$'dır. Daha fazla bilgi için aşağıdaki adrese bakın. Adresteki bilgilerin tamamını okumayı unutmayın:

Rage of the Wookiees - Digital Download @ SOE

Peki bu iki seçeneğin artı ve eksileri nelerdir?

The Total Experience pakedini satın alırsanız oyunun manual'ına (el kitabı) ve pakedine sahip olacaksınız. Ayrıca oyunun orjinali, expansion pack'leri ve gerekli update'leri tek bir dvd içinde elinizde olacak. Ancak kötü yanı, oyunu yurt dışından sipariş edecek olmanız ve pakedin elinize geçme süresinin uzama ihtimali.
Oyunu Digital Download yoluyla temin ederseniz ise oyunun manual'ını, CD'lerini ve pakedini temin edemeyeceksiniz. Ancak iyi tarafı; ürün güvenli bir şekilde elinize ulaşacak, günlerce yurt dışından pakedinizin gelmesini beklemeyeceksiniz.

[Bu mesaj Coldwind tarafından 16 Haziran 2005 00:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ben de ondan şüpheleniyodum ama dün yukarda verdiğim linke girince gördüm ki amazon.com'un oyunu göndermek için anlaşmalı olduğu firmalar arasında gamestop.com adlı bi site var ve bu site türkiye'ye gönderiyo. şu an yukardaki linke tıklarsanız sağ tarafta "more buying choises" bölümü altında gamestop'u görürsünüz, ordan add to chart diyip satın alabilirsiniz.

isterseniz direk gamestop.com'dan da alabilirsiniz ama ben amazon.com 5$ indirimli satıyo diye orayı önerdim. direk gamstop.com'dan almak için link:
The Total Experience @ GameStop[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
SWG:
Ottkoo Jeliyeer of Eclipse Galaxy
Otkoo Jeliyeer of Bria Galaxy
Sosyal ağlarda paylaş

Baştaki cümleyi okuyunca yanliş yönlenenler olabilir.Total experiance'in içinde zaten jtl var ayrica almak gerekmiyor.Soe çoğunlukla bir expansion çikardiğinda eskisini bedava veriyor içinde.[signature][hline]Eamer Strider-eclipse
Aymar Ehe-eclipse
The Dark Side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be unnatural

[Bu mesaj Eamer tarafından 06 Haziran 2005 02:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

slm arkadaslar.
Yaklasik 6 aydir swg oynamiyordum ama okıulumun bitmesi dolayisi ile 4u gıbı total exp paketini sendit.com dan aldim forumlarda bu siiteden cok alisveris yapan oldugunu okumustummerak ettigim oyun kac gunde ulasir (ucakla yolluyolardir demi ptt deki adam gemi filandedide ucukladim bi an).
birkac sorum olacak.
bu paketle bize gelen hediye tarzi bisi varmi speeder filan yada anakins starfighter yaziyo.
en son olarak lowcada oynuyordum yine ordda oynicam sanirim ama belli olmaz .
combat sistemi degismis bakalim alisabilcekmiyim simdiden tesekkurler..
Sosyal ağlarda paylaş

Merhaba ;
oyunun senditten kaç günde geleceğini bilemiyorum.wow sanirim 1 haftada gelmişti bize o siteden,tam emin olmamakla birlikte en fazla 1 hafta surer.(gemi ile).Oyunun hediyesi BARC denen oyunun en guzel ve en hizli speederi.Bir accountta sadece bir tane yaratabilirsin server deiştireceksen en son karar verdiğin serverde aç speederini.Jedi starfighter bir quest ile aliniyor benim bildiğim herkes alabilir.Rebel ,imperial fark etmiyor.Combat sistemi deişti fena değil artik en çok tuşa basan değil taktik kullanan kazaniyor.[signature][hline]Eamer Strider-eclipse
Aymar Ehe-eclipse
The Dark Side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be unnatural
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar şey şimdi;

Swg'de şifremizi yazdıktan sonra gelen ekranda Buy Now bölümündeki Rotw 'u satın alırsak otomatikman JTL'Yİ de satın almış oluyormuyuz?

Çünkü arkadaş öyle aldı ve şu an ROTW çalışıyor.JTL'si olmadan.

Ama şöyle bir ihtimal var.O bir arkadaşının acc ile oynamıştı.O acc'de JTL'de vardı uzaya çıkabiliyordu.

Ben şimdi direk oradan alsam ROTW eklentilerini kullanabilirmiyim?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Xanatos, 11 Haziran 2005 22:59 tarihinde demiş ki:
Arkadaşlar şey şimdi;

Swg'de şifremizi yazdıktan sonra gelen ekranda Buy Now bölümündeki Rotw 'u satın alırsak otomatikman JTL'Yİ de satın almış oluyormuyuz?
connector ekranındaki "buy now" butonuna basınca karşına gelen sayfa, benim başlığın ilk msjında verdiğim linkteki sayfa zaten. yani rotw digital download sayfası. bu sayfadan satın alınca da önceden söylediğim gibi jtl expansion'ı yanında geliyo otomatikman.[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
SWG:
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi ben amazondan alırsam 5 dolar az ödemiş olacam ama geç gelecek gemshoptan alırsam 5 dolar daha ödeyip daha mı erken alacam? game shopa girdim sanırım kargodan dolayı +59.99 $ masraf çıktı.Bu paketi memleketimizde satam yok mu?Ya da kargodamı yalnış yaptım

[Bu mesaj kadavra tarafından 14 Haziran 2005 00:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

the total experience pakedini sipariş etmek için verilen adres değiştirildi. kadavra nickli üyemizin söylediği doğruymuş, gamestop.com sitesi sipariş sayfasının 2. "step"inde shipping masrafının 59$ olduğunu söylüyo. dolayısıyla ilk mesajdaki gamestop.com un sipariş sayfası linki, sendit.com un sipariş sayfası linkiyle değiştirildi.

emrahag, gümrükte bir problem yaşanmış olabilir. sendit.com dan görevlilerle irtibata geçmeni tavsiye ederim, duyduğuma göre çok yardımcı oluyolarmış bu olaylarda.[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
SWG:

[Bu mesaj MrBomb tarafından 16 Haziran 2005 00:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

sanıyorum ki trial hesabın jtl beta için olanlardandır, onlarla oyuna giremezsin artık. yok eğer jtl değil de zamanında verilen başka bi trial key inden bahsediyosan o çalışabilir tabi.

ben türkiyede şu ana kadar hiçbi yerde satıldığını görmedim the total experience pakedinin. istersen büyük mağazalara bi bakabilirsin, ama ben d&r ın sitesine baktım, orda bile yok.

kargoyla uğraşmak istemediğin için the total experience pakedini almazsan baya fazla para ödemen gerekir, çünkü önce an empire divided pakedini satın almalısın, sonra da digital download yoluyla jump to lightspeed ve rage of the wookiees expansionlarını satın almalısın. maalesef an empire divided digital downloadla indirilemiyo. dolayısıyla bu yol pahalıya patlıyo. bu yüzden türkiye ye sipariş gönderen yabancı bi alış veriş sitesinden the total experience pakedini satın almak en kolayı.[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
SWG:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...