Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İlginç Bir Ölüm

sedron

Öne çıkan mesajlar

Ss Koyamadığım için üzgünüm cafe programı sürekli Ctrl+C ye yerleşiyo olay şu Apos kesiyoruz Eslant Apos1 'deyiz ben mage arkadaştan rica ettim duvar fibi tp yöntemi ile direğin üstüne çıktım yarım saat kadar sonra manzaraya karşı heal yaparken Trol bölgesinden bir troll zıplaya zıplaya geldi partiden bir arkadaşı (Olimpos) yatırdı ve hoppidi hoppidi geri döndü biz diğer parti elemanları ne olduğunu anlamaya çalışırken 3 küşü zaiyat verdik sonra arkadaş aposları uyuttu ben ve arkadaşlar hala şoktayız
Not : Devletten Oyunu bırakmak için yardım istesek ayıp olurmu :D
Sosyal ağlarda paylaş

daha ilginc bir şeyde benden gecen gün level 73 bir warrior gördüm eslanda ama olay nasıl

eslanda geziyorum boss icin bir baktım DM biri diyerine vuruyo :D hoop dedim yaw ne iş yanaştim bir baltım bir eleman
DK kesiyo oldugu yerde yanında kımse yok
hemmen muhabete atladım kardeş bu iş bir programı yoksa sen GM mod damı takılyosun dedim adam demezmi GM ler noob ben level 73 warrior um diye inanmadım actım kosp u geldım bir baktım adam hellal etmiş o leveli kendine hakketen 73 herif sonra adam scrool u bitii veya kapadı bir baktım uzerinde ilginc bir armore shell gibi ama degişik yaw dedim hacı nebu ustundeki
haa dedi o bana olzel bir GM quest iyaptım dedı onlarda bana bunu yaptı lar dedi way dedim neden Cz gelmiyosun dedim CZ noob lar ıcın dedı bız burda birkac arkadaş konuşmak ıcın giriyoruz dedi ee dedim onlar nerde derken bir notice gecti KREKATUA come jop start :)
:PPPPP
Sosyal ağlarda paylaş

Benim ilginç ölümlerim:
Solo snake quenn denemesi
Solo dark mare denemesi
Lamirosa charged blade ile girişme
Apos spotundan geçerken aposun birine yanlıslıkla charged blade vurarak ölme.
Deruvish founder kaç vuruyo denemesi
eslanta girince sebepsiz ölüm
suisuisuiye charged bladeyle girişme
partice dudurp dururken toplu ölüm(1800 hp vardi bi anda öldüm herkes cırt cırt öldü)
[signature][hline]Arqas UO Shard

[Bu mesaj Shaklaban tarafından 20 Ekim 2005 16:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de dün sabah bi mage gördüm.
Nick evildire üstünde chitin shell vardı. dedim nasıl yaptın hacı sen bunu? Str bastım dedi. E dedim warriormusun ki sen? Dedi ben lvl 1 ikin bişi oldu ne olduğunu bilmiyom. MP Int yerine STR ve HP aktifmiş. Yuh dedim be ne olmuş sana böyle boynuzlar falan çıkmış yeşil koca kafasında.Konuşurken adam dc oldu zaten ss alamadım.[signature][hline]Kahrolsun Kempire / Kompire
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...