Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İlhan Mansız

bLaQ

Öne çıkan mesajlar

Fanatikte gördüm bütün haberi okumak isteyenLer için http://www.fanatik.com.tr/haber.asp?PID=279&HID=14&haberID=122965

Özeti ise, "Acı ama işte İlhan Mansız gerçeği... Hem de Beşiktaş Menaceri Sinan Engin’in ağzından: “Dizindeki kıkırdak doku tükenmiş. Maalesef bu iş bitti. Artık yeni İlhanlar bulmak zorundayız.” "

ÜzüLdüm ben baya eğer doğruysa çünkü iLhan'ın yeri koLay kapatıLamaz..[hline]-= Myrlur Ownz Jo0 =-
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Prof. Aziz Alturfan ne dedi?..
"Tanrı büyüktür. Ben o parçayı onun için bıraktım. Almam sadece 3 dakika sürerdi. Ancak ilerisini düşündüğüm için o parçayı almadım. O dönem bu yüzden çok eleştirildim. Sonra o sakat ayakla İlhan'ın saatlerce araba kullandığını duydum. Ameliyatın ardından kendisine bakmadığı için tüm bunlar oldu."

Prof. Aziz Alturfa'nı tanırım baya bi gittiydim muayeneye. (ayak burkulması bagların zedelenmesi derken ..) çok sağlam doktor valla o doktorun parça yı almadım üstüne araba kulanmıs o ayakla demesi üzerine ben artık kendin ettin kendin buldun derim bu olayda[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
Günahın özüyse seni sevmek, cezam cehennem olsun...
Sosyal ağlarda paylaş

adam olsaymış, ne diyebilirim ki...[hline]White_Rakkad,the Tikky ( :lol: ) 04 June 2003 16:31 tarihinde demiş ki:
Ben Tommy giyiyoruuum sen ex-port giyiyosuuun benim tişörtüm senin tişörtünü döveeeeer
Gallant, the Macho 14 June 2003 01:20 tarihinde demiş ki:
Kadın dediğin istanbul gibi olmalı, fethi zor fatihi tek

DiaBoLiC, 18 July 2003 10:02 tarihinde demiş ki:
HUGO PARMAKLARINIZIN UCUNDA
Sosyal ağlarda paylaş

Yani futbol hayatı bitti dimi bu yazıya göre?!?!? :( Beşiktaş ve türk futbolu adına çok acı.[hline]White_Rakkad,the Tikky ( :lol: ) 04 June 2003 16:31 tarihinde demiş ki:
Ben Tommy giyiyoruuum sen ex-port giyiyosuuun benim tişörtüm senin tişörtünü döveeeeer
Gallant, the Macho 14 June 2003 01:20 tarihinde demiş ki:
Kadın dediğin istanbul gibi olmalı, fethi zor fatihi tek

DiaBoLiC, 18 July 2003 10:02 tarihinde demiş ki:
HUGO PARMAKLARINIZIN UCUNDA
Sosyal ağlarda paylaş

belli olmaz.. ilhan çok sağlam bünyeli bi adam.. kendini toparlayabilir.hem ben gazetelere inanmıyorum eakşam spor haberlerindede derse böyle böyle diye eywallah dicem ama inanmıyorum.. belkide inanmak istemiyorum çünkü aşırı sevdiğim bi adamdır yani.. of..[hline]Be$ikta$ - 02-03 Türkiye Süper Lig Şampiyonu

Sosyal ağlarda paylaş

İlhanı satmak en mantıklısı. Keşke o adam Türkiye maçında o golü atmasaydı ya. Ne güzel futbolcuydu, yazık oldu, harcadı kendini. En mantıklısı onu bir avrupa veya uzak doğu klübüne yüksek bir ücrete satmak.
Disco bar açsa yeter o konuda haklısın :)[hline]Penthesilea, Elan Realms. www.elanrealms.com

my heart's a tart
your body's rent
my body's broken
yours is spent

Sosyal ağlarda paylaş

Ya ben anlamıyorum böle haberler yalansa bu nası zihniyettirki? Stardaki spor programında yalanlıyorlar şimdi.Sinan Engin de öle bişi sölemedim demiş...[hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

ya adamların ilhan mansiz'a garezleri war .. o kadar mal bi toplumki bu kendi yetiştirdiklerini harcamaya çalışıyo. ama elin hollandalı lavuğu van hooijdonk'u el üstünde tutarlar.. ço ilhan çıkarya bu memleketten.. fanatik'e transferler konusu haricinde hatta maç saatlerine bile inanmıycam artık.. yalancı boklar..[hline]Be$ikta$ - 02-03 Türkiye Süper Lig Şampiyonu

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...