Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

100 milyarlık sayfa

sourso

Öne çıkan mesajlar

yalan ya dolan, 2 üni örencisi azı kokarken böle site açıcak 10 milyara 10 yıl siteyi açık tutacağız diye bi pot kırıcak sonra bağışlayacağız dicek. geçiniz efenim

www.200milyarliksayfa.com az kaldı yapıyorum bilgisayar upgradeleri ve ömrüm boyunca yetecek para için bağışda bulunun pls[signature][hline] i own j00
bLogger Mike
Voys (geri sayım : 176) says:
lan bana 50 mılyon versen 2 yıl köpeen olurum

Kuş avcısı, yedirmem helvamı!
Sosyal ağlarda paylaş

100.000YTL toplayacaklar, bunun 50.000YTL si ile gidip alem yapacaklar hemi?
Kızılaymıyım lan ben. Ne güzel iş ya. Yap sittin tane kare, sonra sat bunları.
Bunun gibi denyolar bi ara boğaz köprüsünüde satmaya kalkıolardı...
Bunlara 2342 pixel parası veren memleketimin salak insanına aç kalmak müstahaktır. İnşallah beter olsunlar efenim.[signature][hline]http://grin.hq.nasa.gov/
Deep Space
Sosyal ağlarda paylaş

neden hepsini değil de yarısını bağışlıyolar ben onu anlamadım. böyle saçma sapan şey mi olur? niyeti bağış olan hepsini bağışlar adam gibi. ne bileyim, bi masrafları olsa tamam masraflarını çıkarsınlar diycem ama 6x10=60 dolar domain parasına mı gidiyo 50 milyar?[signature][hline]"computer games don't affect kids; i mean if pac-man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms munching magic pills and listening to repetitive electronic music..."-kristian wilson, nintendo inc, 1989-
Sosyal ağlarda paylaş

yuh lan diyorum 10 sene açık tutacaklarmış en fazla unini sonuna kadar açık tutarlar, evet ben daha iyisini yaptım gelin arkadaşlar bir hayırda siz işleyin

http://85.98.105.255/hayir.html

bu proje için bilgi 7/24 açık tutcam

(bağış için buraya adınızı yazın ben size ulaşcam)

[Bu mesaj anartheelf tarafından 19 Ekim 2005 14:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

reklam sitesi bu, reklam yapmak isteyen alir koyar. ha adam ister yarisini bagislar ister hepsini o kendi comertligine kalmis bi hadise. sonucta para icin sitesine reklam koyan cogu kisi bu parayi yardim icin kullanmiyo...[signature][hline]Khrall - Orc Warrior - Warsong (US)
Tarkhun - Dwarf Hunter -Illidan (US)

RamsesII, 26 Eylül 2005 14:20 tarihinde demiş ki:
bazı travestilere hasta oluyorum,çok güzel ve sexi oluyorlar...
Sosyal ağlarda paylaş

bu sitelerin orjinali

http://www.milliondollarhomepage.com/
dur

fikirleri calmislar hep[signature][hline]I kill two dwarfs in the morning. I kill two dwarfs at night. I kill two dwarfs in the afternoon And 'den I feel all right. I kill two dwarfs in time of peace and two in time of war. I kill two dwarfs before I kill two dwarfs. And 'den I kill two more Wow@Bl Doomish LvL ?? UD Priest
''dUAlist''
Sosyal ağlarda paylaş

ya birader diyelim thk a bağışlayacaklar, benim verdiğim 10 milyonun 5 milyonunu oraya vericekler 5 milyonunu ceplerine alıcaklar benim niyetim hayır olsa 10 milyona gider direk thk a veririm bu denyolara niye 5 YTL veriyim[signature][hline]You run, never stop, got to win, got to run till you drop
Eno, 30 Ocak 2005 00:29 tarihinde demiş ki:
sanal "sokuşmaya" devam edin bakalım varmı faydası...
Sosyal ağlarda paylaş

evet sen bireysel olarak oyle yapabilirsin, bunun amaci zaten reklam vermek...[signature][hline]Khrall - Orc Warrior - Warsong (US)
Tarkhun - Dwarf Hunter -Illidan (US)

RamsesII, 26 Eylül 2005 14:20 tarihinde demiş ki:
bazı travestilere hasta oluyorum,çok güzel ve sexi oluyorlar...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...