Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu kadarda Olamz Ama!!!!Türklere küfür ettiler!!!

cold_sea

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşi kasmak için kurduğum bi partyde cafeden abim geldi 62 iwi Chatlak kesiyorduk ANTİ TÜRK cLANI GELİP ks yağmaya başladılar 60+ lardı ben 52 oluğum dan bişey yapamıyordum bu yabanciler sonra Türkler yani bize küfür ettiler butun TÜrKLER yabancilar partylerine alamasınlar!! bi magi geliyo giriyo partyye escape çekiyo kasmayıoruz yaw
Sosyal ağlarda paylaş

Sana bu oyundan öyle iyi yabancılar sayarım ki aklın şaşar! Burda tabiiki onları korumuyorum aralarında kötüler de var ama bizimde var ve emin ol burda hiçkimse pire için yorgan yakmaz!
Eğer bireysel şikayetin varsa şu clan şu kişiler dersin bizde onları dışlarız takılmayız onlarla olur biter... Ama tüm yabancıları suçlarsan tepki alırsın...[signature][hline]Server: Diez
Nick: Catastrope
Clan: Legendery
Speciality:Shadow Vain
Job: Archer
Lvl: 6x
np:Abiiiii Tünele giriyom abi sesin gelmiyo... :D
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgi kelebekleri siziii!!! Allah mutluluğunuzu arttırsın ne diyem :-)[signature][hline]Server: Diez
Beyler çaktırmayın topic patlatmakta üstümüze yok!!!

[Bu mesaj _catastrope_ tarafından 19 Ekim 2005 21:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya gothic ne adamsın! Keyfimden mi sakladım onu oraya, sus oku çaktırma devam et yaw... Yada istersen son günlerin pati trendiyle devam edelim??

Olm gothic senin itemların dupe, clanın şöyle,charın böyle,czde seni tek okda kestim, vs vs asfasfasfsa zzzzz LMAO!

Oldu mu?:)[signature][hline]Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_catastrope_, 19 Ekim 2005 22:04 tarihinde demiş ki:
Ya gothic ne adamsın! Keyfimden mi sakladım onu oraya, sus oku çaktırma devam et yaw... Yada istersen son günlerin pati trendiyle devam edelim??

Olm gothic senin itemların dupe, clanın şöyle,charın böyle,czde seni tek okda kestim, vs vs asfasfasfsa zzzzz LMAO!

Oldu mu?:)
olmadı :D[signature][hline]:-O offffffffffffffffff :-O
Sosyal ağlarda paylaş

abi arkdaşi Kasıyorduk ben 17 yaşindayım 62 abimde 23 ama gspota çökmeye çalıştılar kufur ettiler adamda +8 shard vardi ex gelmiyordu bi ara ama UST CLAN BAŞKANI GELDİ KmKm o yadım etti Bİ DE bizim clanın adI only Turks iiçe kıl kaptılar bize[signature][hline]6x+ Char aranıyo rogue olursa ii olur (Ytl)olarak verilecektir para ARES VE ORC OLURSA DAHA DA İİ OLUR :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...