Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fıkra topici

hyde

Öne çıkan mesajlar

hehehe güselmiş yaw..:D[signature][hline]En iyi gilette bu..! Dünyanın bütün meşhurları bununla traş oluyo..ingiltere kralı, rahmetli başkan kenedi, taçsız kral pele, baken bahuwer,kaleci mıyer , nadya komınaçi, biricik bardo, fenerbahçeli cemil..hepsi şöhretlerini bu bıçaga borçlular..!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sorj, 05 Eylül 2005 15:52 tarihinde demiş ki:
direk açıklasana ne bu gizleme artisliği?

Biliyomuş ayağına yatıpta bi bok bilmemek nedir yahu? Bu nedir? Şunu açıkca söyleyin.

Fıkranın aslı

3 ülkenin ajanlarını bi toplantıda buluşurlar.Toplantının çok gizli bi yerde yapılması gerektir.Amaç hangi birliğin daha iyi olduğuydu.
Bu birlikler İsrailden Mossat ABDden FBI ve Türkiyeden MİT tir.
Toplantı başkanı sınavı başlatır.
Herkes 15 dakka içinde kızılg.t maymununu bulacaktır.
Mossat gider ve 10 dakka içinde maymunu bulur gelir.Herkes hep birlikte alkışlar..
FBI gider ve o da 14 dakka maymunu bulur gelir.Herkes gene alkışlar.
MİT gider....10 dakka geçer yok, 15 dakka geçer yok, 30 dakka geçer yok, 1 saat geçer yok, 1 gün geçer yok , 1 hafta geçer yok , 14 gün geçer yok....
Toplantı başkanı bunların geleceği yok biz gidelim.Bunnar bişi beceremezler der.Tam pılını pırtılarını toplarlar gidicekken bizimkiler gelir.Yanların her tarafı kan revan içinde bi "FİL"..
Toplantı başkanı "Lan MİT bu ne ? Ben size ne dedim?" der.
MİTin sözcüsü " Başkanım dediğiniz gibi kızılg.t maymunu!"
"Siz körsünüz galiba.Bu fil ulan fil!" der..
MİT sözcüsü "Başkanım valla kızılg.t maymunu"
Başkan " Fil!"
MİT sözcüsü " isterseniz kendisine sorun..."
Başkan " Sen nesin?"
Fil " Anam avradım kızılg.t maymunuyum......."[signature][hline]King Kong gelse de dans etse.. | nedanko...
Nostalji Mp3 : Ace Of Base - All That She Wants | arşiv***********
Yukardaki linkler bir süre çalışmayacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hyde, 05 Eylül 2005 16:32 tarihinde demiş ki:
ark lar kusurabakmayın tobıgın baslıgı buyuk olmus herkes yuklendı bır anda yanlısla oldu uzgunum :((
sansur evet haklısınız

bi daha olmasın..[signature][hline]Eski bir Türk bakkalı zam yapacak;
''Kahve Yemen'den gelir, yollar ırak/Beş para yetmiyor on para bırak.''
Bu bakkaldan alışveriş yapan birinin cevabı;
''Kahve Yemen'den gelir, yollar sapa/Beş para yetmiyorsa dükkanı kapa...''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sorj, 05 Eylül 2005 14:57 tarihinde demiş ki:
AHEUHAEUHAE süpoer ğsppspüsüpr

yarıldımmmmmmmmmm MAZUHauhfuhfjdsf
ads
f
d

Lan portakal suyu içiodum boğazdım da kaldıah zuha

yarıldım ya bune LOL

+loL :)[signature][hline] Lavinya -> .
Sorj, 04 Eylül 2005 22:06 tarihinde demiş ki:
bunlar netten de Cocuk yaparlar
spermleriniz ana rahmine Yerleştiriliyor Please Wait.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
MartinLGore, 05 Eylül 2005 16:40 tarihinde demiş ki:
said:
Sorj, 05 Eylül 2005 15:52 tarihinde demiş ki:
direk açıklasana ne bu gizleme artisliği?

Biliyomuş ayağına yatıpta bi bok bilmemek nedir yahu? Bu nedir? Şunu açıkca söyleyin.

Fıkranın aslı

3 ülkenin ajanlarını bi toplantıda buluşurlar.Toplantının çok gizli bi yerde yapılması gerektir.Amaç hangi birliğin daha iyi olduğuydu.
Bu birlikler İsrailden Mossat ABDden FBI ve Türkiyeden MİT tir.
Toplantı başkanı sınavı başlatır.
Herkes 15 dakka içinde kızılg.t maymununu bulacaktır.
Mossat gider ve 10 dakka içinde maymunu bulur gelir.Herkes hep birlikte alkışlar..
FBI gider ve o da 14 dakka maymunu bulur gelir.Herkes gene alkışlar.
MİT gider....10 dakka geçer yok, 15 dakka geçer yok, 30 dakka geçer yok, 1 saat geçer yok, 1 gün geçer yok , 1 hafta geçer yok , 14 gün geçer yok....
Toplantı başkanı bunların geleceği yok biz gidelim.Bunnar bişi beceremezler der.Tam pılını pırtılarını toplarlar gidicekken bizimkiler gelir.Yanların her tarafı kan revan içinde bi "FİL"..
Toplantı başkanı "Lan MİT bu ne ? Ben size ne dedim?" der.
MİTin sözcüsü " Başkanım dediğiniz gibi kızılg.t maymunu!"
"Siz körsünüz galiba.Bu fil ulan fil!" der..
MİT sözcüsü "Başkanım valla kızılg.t maymunu"
Başkan " Fil!"
MİT sözcüsü " isterseniz kendisine sorun..."
Başkan " Sen nesin?"
Fil " Anam avradım kızılg.t maymunuyum......."
Abi sen de yanlış anlatmışsın, ben tam aslını yazim :)

Yine dediğin gibi bir yarışma.. Amerika'dan CIA katılıyor, İsrail'den MOSSAD ve Türkiye'den MİT.
İşte konuşuluyor ve görev ilk MOSSAD'a veriliyor. Ormandaki zürafayı bulup getirin. MOSSAD gidiyor.. 1 gün yok 2 gün yok.. 3. günde geliyolar.. bulamadık diyolar... 2. olarak CIA giriyo ormana.. 2 gün yok 4 gün yok.. 5. gün geliyolar, valla bu ormanda zürafa varsa biz de neyiz diyolar.. Son olarak MİT giriyo.. 3 gün yok 6 gün yok 2. haftanın ortasında geliyolar.. yanlarında bi fil.. kan revan içinde kalmış her tarafında yaralar var, bizimkilerin de pek bi farkı yok..

Ne lan bu ben size fil mi dedim, zürafa dedim!!
Fil direk atlıo..

"abi anamı *iksinler zürafayım!"[signature][hline]Nail "NaileR" Avunduk - Türkiye'nin yürüyen, koşan, zıplayan en büyük ve kapsamlı Star Trek ansiklopedisi
KoÇ '04 | CMU '09 | c4A | ST:O | Star Trek TR | MSN: [email protected] | (^ve Stargate^)
Jean-Luc Picard: "..Let's make sure history never forgets.. the name.. Enterprise"
Sosyal ağlarda paylaş

abi diolarda küfür yazmayın ne *iksinler yapınca anlaşılmıyo küfür olmadığı nede .... koyunca.sonraki kelimeden küfür olup lmadığı bile anlaşılabiliyo veya herkes 1 küfür tahmin edebilio ne olabilcee hakkında.küfür yanlış bişey doğru,,en iyisi gereksizce maksat sansürledim olsun diye * vb işaretler kullanmaktansa hiç yazmayalım daha iyi.küfürlü şeyler yazmayalım yani.veya küfür içerikli vb gibi şeyler başa yazıp küfü içerikli şeyi bi spolier a alarak istemesende göme olayını engellemiş oluruz.[signature][hline]Lorrotar-60 Human Mage-BL

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sorj, 05 Eylül 2005 14:57 tarihinde demiş ki:
AHEUHAEUHAE süpoer ğsppspüsüpr

yarıldımmmmmmmmmm MAZUHauhfuhfjdsf
ads
f
d

Lan portakal suyu içiodum boğazdım da kaldıah zuha

yarıldım ya bune LOL

böyle tepkiler gelirse herkes gülmedim der tabi bende derim gülmedim.[signature][hline]Manhattan'da çalışan İsmail Kamış'ın hastasıyız.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KaMoNJuK, 05 Eylül 2005 15:26 tarihinde demiş ki:
Cok hos uehuehu Bir ben anlatmadım bende anlatıım :P nasıl aklıma geldiyse neyse salla simdi onu

Dünya istihbarat yarısması düzenleniyor
Amac bir mağaradaki insan fosilinin hangi zamana ait olduğunu bulmak 3 grup kalıyolar FBI ,CIA , MİT
ilk FBI giriyor iceri 2 gün sonra cıkıyor diyorki bu ceset 1700-1800 yıllarına ait
Sonra CIA giriyor 3 gün sonra cıkıyor diyorki bu 1800 - 1860 arasında ölmüş millet oo fln oluyor
Ve MİT giriyor 2 gün oluyor cıkan yok 4 gün cıkan yok 1 hafta oluyor ve 1 kişi görünüyor Adamın üstü toz kir icinde dağılmış saç baş hemen biri atlıyor ne oldu ya hayırdır
Hele bir dur diyor bi sigara ver bakiyim alıyor yakıyor neyse
Adam diyor evet ne oldu bu fosil diyor 1845 yılının temmuz aynın 3 gününde saat 14:45 te ölmüş millet dumur oluyor o_O
Nasıl bildiniz bukadar kesin
Adam cevap veriyor
-Zor oldu ama konusturduk ip.eyi

Koptum ya harika fıkraydı
Sosyal ağlarda paylaş

heheheh son fıkra harika yaw.. yarıldım..:D[signature][hline]En iyi gilette bu..! Dünyanın bütün meşhurları bununla traş oluyo..ingiltere kralı, rahmetli başkan kenedi, taçsız kral pele, baken bahuwer,kaleci mıyer , nadya komınaçi, biricik bardo, fenerbahçeli cemil..hepsi şöhretlerini bu bıçaga borçlular..!
Sosyal ağlarda paylaş

Bir gün ingiliz,fransız ve bizim temel amerikanın ajanı olmak için sınava alınıyorlar.Oradaki yetkili yapacaklarını anlatıyor:Sırayla odaya gireceksiniz ve karılarınız o odada olacak diyor.Size vermiş olduğumuz özel silahlarla karılarınızı vurup geleceksiniz,unutmayın ki bu görevde kimseye duygusal yaklaşmamalısınız diyor.İngiliz silahı alıyor ve odaya giriyor yarım saat bir saat sonra ağlayarak yapamayacağını söylüyor,fransız içeri giriyor ve dayanamayıp geri geliyor silahı temele veriyor.Temel içeri giriyor,10 dakika sonra bir el silah sesi geliyor,sonra bir silah sesi daha ve sonra birtane daha en sonrada şangırrr diye cam sesi duyuluyor.Hemen ajanlar temel'in yanına geliyorlar sen ne yaptın be salak herif diye soruyorlar.Temelde anlatıyor,verdiğiniz silah kuru sıkı çıktı bende karımı aşağa attım daha garanti olsun diye diyor:)
Sosyal ağlarda paylaş

hehehe fena diilmiş..:)[signature][hline]En iyi gilette bu..! Dünyanın bütün meşhurları bununla traş oluyo..ingiltere kralı, rahmetli başkan kenedi, taçsız kral pele, baken bahuwer,kaleci mıyer , nadya komınaçi, biricik bardo, fenerbahçeli cemil..hepsi şöhretlerini bu bıçaga borçlular..!
Sosyal ağlarda paylaş

ben bütün fıkralara güldüm galiba hehehe...

bir de babamın anlattığı çok kısa fıkra bile sayılamayacak bişey var

Temel bir gün Amerikaya gidiyor geliyor...
'Gözünü Seveyim Türkiyenin ya amerikada hizmet yok bişey yok' diyor
Dursun da 'NE oldu hayırdır' diyor
'Ne olacak ya bi alışveriş merkezine gittim yürüyen merdivene bindim.. ben tam yarıdayken elektrikler kesilmesin mi... orada kaldım.. bi insan evladı da yardım etmedi' demiş[signature][hline]I was lost in the pages
Of a book full of death

[Bu mesaj Maxen tarafından 06 Eylül 2005 17:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Çin'de dünyanın bütün liderlerinin katıldığı bir toplantı yapılmış. Toplantıdan sonra Hindistan başbakanı Manmohan Singh, Pakistan Devlet Başkanı Pervez Müşerref ve ABD Başkanı Bush aynı uçağa binmişler.
Uçak bir süre sonra gecenin bir yarısı düşmüş, ama üç lider de kurtulmuş. Hava karanlık, etrafta kimseler yok. "Ne yapacağız şimdi?" diye düşünürlerken birden uzaktan bir çiftlikten bir ışık geldiğini görmüşler. Çiftliğe gelip kapıyı çalmışlar. Kapıyı açan ev sahibine "Merhaba, biz üç ülkenin liderleriyiz, uğaımız az evvel tyere çakıldı" demişler.
Ev sahibi onları ağırlamış, yedirmiş, içirmiş. Ancak bir sorun varmış. Ev sahibi, "bizim misafirler için sadece iki yatağımız var, acaba biriniz ahırda yatabilir mi?" diye sormuş. Hintli Singh atılmış: "sorun değil ben yatarım, zaten biz Hintliler zor şartlara alışığızdır" demiş ve içinde bir adet domuz ve bir ineğin bulunduğu ahıra gitmiş. Ne var ki 5 dakika geçmeden kapı çalmış ve Hintli geri dönmüş. "Ahırda inek var, bizim inancımıza göre inek kutsaldır ve ben orada yatamam" demiş.
Pakistanlı Müşerref:"Benim için inek sorun değil,ben yatarım" demiş. Ancak 5 dakika geçmeden kapı yine çalmış ve Müşerref de geri dönmüş. "Ahırda domuz var! Bizim inancımıza göre domuz haramdır. Ben orada yatamam" demiş.
Gözler haliyle Bush'a çevrilmiş. "İş başa düştü" diyen Bush ahırın yolunu tutmuş. 5 Dakika sonra kapı yine çalmış. Kapıyı açan ev sahibi bir de ne görsün; Yüzlerinden düşen bin parça olan, inek ve domuz kapıda... :D:D:D
Sosyal ağlarda paylaş

Bush fıkrası ha, du bi tane de ben ekleyeyim

Bush bi gün özel şoförüyle yolculuk yapıyor. Şehirlerarası ıssız bi yolda şoför bi tavuk eziyor. Şoför arabadan iniyor, bi çiftlik görüyor, "sahibi orada olmalı, gidip özür dileyeyim" diyor. Bush da "ben giderim, ben başkanım, sorun çıkmaz" diyor. 15-20 dakika sonra Bush koşarak geliyor, arkasında da çiftçi elinde kürekler onu kovalıyor. Bush arabaya zor atlıyor, oradan kaçıyorlar. Şoför "Ne oldu, başkanım?" diye soruyor. Bush "Ben başkanım dedim, adam eline küreği alır almaz kovalamaya başladı" diyor. Neyse, bi kaç gün sonra dönüş yolunda aynı çiftliğin orada şoför bu defa bir domuz eziyor. Arabadan iniyorlar, Bush "bu defa ben gitmem sen git " diyor. Şoför çiftliğe gidiyor, az sonra elinde bi sepet yiyecek-içecekle geri dönüyor. Bush "Ne oldu?" diye soruyor, şoför cevap veriyor:
-Çiftçiye dedim ki "Ben başkanın şoförüyüm, domuz öldü!"[signature][hline]Anamı dinleseydim, şimdiye doktor çıkmıştım, ne okulmuş, oku oku bitmedi, canımı okudu ya!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...