Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Öküzün bukadarı olmaz!

l_Sarsie_l

Öne çıkan mesajlar

Ben anladım galiba

bunlar cz giderken bir basit boss çıkıyor onu kesebilirmiyiz diyorlar 6 kişilermiş biride okcuymuş ama dalmamışlar ordan 3 kişi dalmış ve kesmiş tahminince 30np almışlar.Elaman diyorki oo acaba paper miydi yuksekmi vuruyordu canavara cunku ustu ezik gozukuyordu. :Ppp bilmem nekadar doğru xD
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bareme, 19 Ekim 2005 18:05 tarihinde demiş ki:
Ben anladım galiba

bunlar cz giderken bir basit boss çıkıyor onu kesebilirmiyiz diyorlar 6 kişilermiş biride okcuymuş ama dalmamışlar ordan 3 kişi dalmış ve kesmiş tahminince 30np almışlar.Elaman diyorki oo acaba paper miydi yuksekmi vuruyordu canavara cunku ustu ezik gozukuyordu. :Ppp bilmem nekadar doğru xD

Np verdiyse olsa olsa atrossdur... Yada riote ama oda 30 np vermesi işin sırrı sanırım :D... Ama anlattıkların adamın dediklerine uyuyomuş gibi gözüküyo... Paper hikayesi de hoşmuş o goblini açıklıyo... Valla şifre sonunda çözüldü mü ne? :-)
said:
SUBZERO, 18 Ekim 2005 11:35 tarihinde demiş ki:
Ben düz czde geri geri ilerliyordum. Ordan bi lamia bana gözkırptı sonra mage a.q dedim. Chitinleri de +7 ye bastıktan sonra bi aktım ayağım kaymış. Çantada 50 np gelmişken 25 ini de goblin almışken ben bi 39 np daha kazanmaya çok yaklaşmıştık ki bi naktım -32515165651561 coins geldi. Dedim akbank güzellik yapmış 58 yıl vadeli kredi derkene banka müdürü bana bi spike çaktı oha dedim o arada 2500 bufı açtım gelene geçene buff vercekken ölüyordum ama Derulara doğru kaçtım deru beni öldürecekti ama saolsun Gm elektrikleri kesti.

Buna ne kadar gülsem azdır diyip bi gülmeye başlamışım...Kim durdurdu bilemiyorum :lol::lol::lol: [signature][hline]Server: Diez
Nick: Catastrope
Clan: Legendery
Speciality:Shadow Vain
Job: Archer
Lvl: 6x
np:Abiiiii Tünele giriyom abi sesin gelmiyo... :D

[Bu mesaj _catastrope_ tarafından 19 Ekim 2005 18:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...