Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bi kötü oldum.

blue_demon

Öne çıkan mesajlar

Multi bi flash oyunu oynarken (www.globulos.com) karşıma ispanyol biri çıktı. (Sanırım ispanyol sitesi) Oyun boyunca konustuk ama asırı kazma bi ingilzceyle. İspanyolca biliyomusun diye sordu. Ben hayır diyince bu bi abandı yazmaya sürekli bişeyler yazıyo ispayolca. Bende türkçe sen hiç osmanlı tokadı yedinmi yazdım. Oynarken altta cevabı görünce şok oldum. Yemedim ama iyi atarım dedi. Ahah. Garip oldum. Türk sandım. Meğerse türkçe biliyomuş çat pat. Deyim olduunu bilmiyo tabi. Tehdit ediyom sanmış. Ahah. Gecenin bi vakti garip oldum.[hline]www.rpgcorner.com
Head, 25 July 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
valla en çok kutluyoruz arkadaşı

Nooooo!
Sosyal ağlarda paylaş

Olabilir. Şekil olayı serbest. Yoruma açık olsun diye öle yazdım. ÖÖÖhöhöhö
*!Olayın ardından koşarak bu corak tarlaları verimli toprakları terkederek kendine yeni bir toprak arayışına koyulur. Batı ya dogru burnunun dikine yol alır. Biraz sola sapınca konaklık bi yer görür. Burda konaklamaya karar verir.*
Devamı haftaya....[hline]www.rpgcorner.com
Head, 25 July 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
valla en çok kutluyoruz arkadaşı

Nooooo!
Sosyal ağlarda paylaş

harbi çok kötü bi olay olmuş çatladım okuyunca :) düşmemek lazım böyle tongalara ama biri bana ispanyolca bişeyler saydırsa bbenim tepkim çok daha ağır olabilirdi sen yine iyi dayanmışın :D[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

yahu bu delicesine zevkli bişeymiş :) yapanların eli dert görmesin[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...