Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ArKadaşlar Kossp 2 AyRıLıyo

cold_sea

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar dediğim gibi kops ta 2 ayrılıyo Biri GM KENDİ SATTIĞI ve belli bir sure sonra banladığı bide Bilgisayar programcılaarın yaptığı KOSSP yani(maKRO) BİDE GM KENDİ kOPYALAM PROGRAMINI BELİ BİR FİYATA ARESTEN ORCLARDAN BİRİRE SATTI SAKIN ROGUE İTEM ALMAYIN ADAMIN BULUNDUĞU CLAN (FriendShips)[signature][hline]6x+ Char aranıyo rogue olursa ii olur (Ytl)olarak verilecektir para ARES VE ORC OLURSA DAHA DA İİ OLUR :D
Sosyal ağlarda paylaş

benim arkdaşim aldı ve 60 kadar kastı sonra banlandı ama sonra makroyu aldı şuan hala kasıyo KOpYALMA OLAYIDA arkadaşin clanında konuşuluyordu kendi gözlerimle okudum sen bilirsin benim iki tane +7miragen gitti[signature][hline]6x+ Char aranıyo rogue olursa ii olur (Ytl)olarak verilecektir para ARES VE ORC OLURSA DAHA DA İİ OLUR :D
Sosyal ağlarda paylaş

ewt o clan gm den cok yardım alıyor orc ların clan areste benim elixir +8 resmini attım o clandan birisine dupemi die göstericekdi gösterdide alacakdı cocuk ama ortalardan kayboldu =)[signature][hline]Name : xtx
Clan : Yok
Lvl : 6x
Class : arch mage
Nation: El Morad
Np :9xxx
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Cursed-, 17 Ekim 2005 22:50 tarihinde demiş ki:
ewt o clan gm den cok yardım alıyor orc ların clan areste benim elixir +8 resmini attım o clandan birisine dupemi die göstericekdi gösterdide alacakdı cocuk ama ortalardan kayboldu =)

Resmini attın dupe mu diye gösterecekti ?

Benim arabanında resmini yollayayım motor sağlammı baksın bi ?

Ps. Evinde resmini yolladım depreme dayanıklımı bi zahmet onada baksın.[signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:130.xxx
Sosyal ağlarda paylaş

Bence Gm sattıği kossp kulamılam banlansın ama NORmEL Makroda İŞWY YOK kossp Kadar saçma deil kossp ta oturup kesiyorsun ama makroda senin yerine tuşlara basıyo:D:D:D:D:D[signature][hline]6x+ Char aranıyo rogue olursa ii olur (Ytl)olarak verilecektir para ARES VE ORC OLURSA DAHA DA İİ OLUR :D
Sosyal ağlarda paylaş

Bence Gm sattıği kossp kulamılam banlansın ama NORmEL Makroda İŞWY YOK kossp Kadar saçma deil kossp ta oturup kesiyorsun ama makroda senin yerine tuşlara basıyo:D:D:D:D:D[signature][hline]6x+ Char aranıyo rogue olursa ii olur (Ytl)olarak verilecektir para ARES VE ORC OLURSA DAHA DA İİ OLUR :D
Sosyal ağlarda paylaş

Aylık koydukları zaman oyun kredi karti olan herkez oynuyacak kreti kartı olmayan oynayamıyacak gm böyle yaparsa Oyun ULTİMA GİBİ olucak(TürkLer Kendilerine server kurucaklağız)bu keşkede olsa:'([signature][hline]6x+ Char aranıyo rogue olursa ii olur (Ytl)olarak verilecektir para ARES VE ORC OLURSA DAHA DA İİ OLUR :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...