Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aybss premium userler için olcak

Marl0_on

Öne çıkan mesajlar

bu gün notice geçti aybss yakında premium kullanıcıları için açılcak die xD ne diim zorluolar ama almıyıcam bu kadar kötü bi server a para veremicem...[signature][hline]Lvl:62 / 61
Name:CamthalionTasardur / PwnUrTralala
Clan: Clanless / AudioSlave
Nation:Karus / El morad
Server:Ares / Cypher
Sosyal ağlarda paylaş

yani oyun paralıya dönmeye iyice başladı demek kafaya koymuşlar ama bir sorun var şimdi oyuın paralı oldu diyelim ozaman bu oyunun sonu olmazmı sizce niye derseniz herkes dupe yapmaya çalışacak yapan köşeyi dönecek yapamayan oyunu bırakacak yapanlar banlanmıyacak yapamayan yine oyuınu bırakacak ve oyunun oynanma oranı bi hayli düşecek... yapan lar neden banlanmıyacak onu da soyleyım adam para ödüyor para ödeyen bırını de kımse oyundan uzaklastırmak ıstemez:D[signature][hline]Nick : :UnOLaCoNoCo:
LvL : 61
Class : Kasar HooD
Clan : EsCaPe
Server : Diez
Np : 14x.xxx
Nation : Human
Sosyal ağlarda paylaş

said:
UnOLaCoNoCo, 18 Ekim 2005 00:46 tarihinde demiş ki:
yani oyun paralıya dönmeye iyice başladı demek kafaya koymuşlar ama bir sorun var şimdi oyuın paralı oldu diyelim ozaman bu oyunun sonu olmazmı sizce niye derseniz herkes dupe yapmaya çalışacak yapan köşeyi dönecek yapamayan oyunu bırakacak yapanlar banlanmıyacak yapamayan yine oyuınu bırakacak ve oyunun oynanma oranı bi hayli düşecek... yapan lar neden banlanmıyacak onu da soyleyım adam para ödüyor para ödeyen bırını de kımse oyundan uzaklastırmak ıstemez:D

Güven bana şu andada her dupe yapan banlanmıyor....[signature][hline]Everything Dies
Sosyal ağlarda paylaş

Şuan bile gm kendini düşünüyo kendi progaramları belli paralar çerçevesinde oyunculara satıyo bunu ypan gmler ise oyun çok tan paralı olmuştur bile cberry gibi serverda 2/+8shardgittiğne göre ben yorum yapamıyorum söz size kalmış bence....[signature][hline]6x+ Char aranıyo rogue olursa ii olur (Ytl)olarak verilecektir para ARES VE ORC OLURSA DAHA DA İİ OLUR :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...