Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cafedeki arkadaşın inanılmaz ekşını!

l_Sarsie_l

Öne çıkan mesajlar

Cafede ki arkadaş şimdi arenada o sırada savaş var savaş belki laırlar dedi gitti bende kapıda duruyom geldi 5 dk geçmeden onu aldılar.onu izliyom o sırda ekşın yapıyo bende kendi ekranıma bakmıyom aldılar içeri girdik adam onu kovalıyo town a kaçtı peşinde 3 kşi ben hepsini alırım arkadaş biraz ezig benden recona doğru geldi bende reconun yanındayım kapılar kapalı 1 org geberse açılacak ölü kapısı ona bakarken benim çar orda belirdi ekrana baktım bende daldım ezig dediğim adamlar ın birisi 951 çakrı nasıl olduysa bana 951 çakıyo arkadaşa 543 biz de onlara 600 koyuyoz 2 si geberdi biri kaldı ben geberdim arkadaş halletti sonra baktım bizim kapı açıldı.saldırıyoz ben adam kovalıyom arkadaş teke tek yapıyo ben geberttim yardıma geliyodum gelme dedi izle dedi onlar kapışıolar potları falan bitti bi manalar kaldı arkadaşta sinirlendi 120 hp kullanıyo o wariwor olduğu için hrallıyamıyo kendini sonra baktım ikisi birden kaçıyo arkadan bi kişi bana daldı herkez ekşın yapıyo kapılar çaıldı herkez nerdeyse teke tek sonra nowacı geldi bi tane(1 tane değil busuru sadece en fala 5 kişi orjinaldir nowacılardan)nowalara nowa savaşı başladı ben sağ çıktım wadderi kesmeye gidiyordum o sırada 2 wariowr çıktı arkadaş arkandaki ile yardıma geliyo halbuku zor durma düşürmeye çalışıyor beni bile bile üstüne sonra bizden biri arkadakini kesti ben dondum lag çıktı gebermişim arkadaşta o sırada haritaya göründü kaldımı 3 kişinin arasına :D:D:D:D ben orda ölmedim tp yapmışlar gebermeyim diye tuzağa duş savaşta pot satan olmadığından ortada kaldı:D:D:D:d
Sosyal ağlarda paylaş

Bu ne Dostum böle seylerle kendını kasma Yazacagın yazı kısa öz ve sürükleyici olması lasım şahsen ben okumadım yazdıgını ılk satırını okudum hıc etkılıyıcı gelmedı ne bılıyım daha kısa bısıler yaz neyse F:U:C::K:T:H:E:M:I:L:L:E:N:I:U:M:[signature][hline]La is La Bonita
Sosyal ağlarda paylaş

Ben girdim ama girmez olaydım. Bi savaşta insanın başından geçenler bu kadar karışık bir dille anlatılamazdı inanın bana...

yinede ne diyelim biz okurkan eğlenemedik ama sen yaşarken eğlenmişsindir umarım... :):)[signature][hline]Server: Diez
Nick: Catastrope
Clan: Legendery
Speciality:Shadow Vain
Job: Archer
Lvl: 6x
np:Abiiiii Tünele giriyom abi sesin gelmiyo... :D
Sosyal ağlarda paylaş

Öyle bi adrenalin ile yazmıskı kesin kendiside 1 defa yazdıklarını okuyunca ben ne yazmısım öyle ya der yada demistir :)[signature][hline]Nick : ::Bebop::
LvL : 64 now
Class : Shadow wain
Clan : The Kings
Server : Malefes Beramus
Np : ...
Nation : Karus
Sosyal ağlarda paylaş

yahu yemin ediyorum benim arklardan birisi böyle saçma bi hikayeyi bu şekilde uzata uzata anlatıp 10dk mı çalsa agzının ortasına çömçürürüm bitane. ayıp mayıp ama yemin ediyorum yaparım. eli şöyle tırnaklara bakarmışçasına yarım yumruk yapıp elin alt kısmıyla şöyle bilegide kullanaraktan çene kısmına aarrrrryuuuukeeen gömerim allah için.[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.

[Bu mesaj HasMez tarafından 18 Ekim 2005 02:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RuneLaFey, 18 Ekim 2005 01:57 tarihinde demiş ki:
az once isildoor kesmeye gittik oradaki action bile bunun yaninda bos kaliyor :-? :-? ne ek$in'mis

aman isildoor kesmeyin yazık günah o kadar harcanan çama meşeye[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 18 Ekim 2005 02:02 tarihinde demiş ki:
said:
RuneLaFey, 18 Ekim 2005 01:57 tarihinde demiş ki:
az once isildoor kesmeye gittik oradaki action bile bunun yaninda bos kaliyor :-? :-? ne ek$in'mis

aman isildoor kesmeyin yazık günah o kadar harcanan çama meşeye

heh kesilmedi zaten animz ile ny birer defa yattilar[signature][hline]Our evil is inherited from our innocence
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...