Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yes2turkey.org

arian

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
said:
mexinth, 11 Ekim 2004 16:55 tarihinde demiş ki:
gazanfer böyle herşeye istemezüük diyen tiplerden olsa gerek.

Aşağılık kompleksinin derinliklerinde gezen biri gibi...

Nefret ederim böyle tiplerden, herşeye muhalif, oturduğu yerden eleştir, birşeyler yapmak isteyeni taşla.

Aferin senin zihniyetine...

Yok abicim adamın zihniyetine değil senin zihniyetine afferin.. Muhalif düşünce diye bir olay vardır.. Fikir ters ise sende fikre tepki gösterir niye yanlış bulduğunu söylersin.. Adam gibi münazara yapmaya çalışmak yerine birbirlerine seviyesizce kişisel saldırı yapan yurdum politikacılarından ne farkın kaldı şimdi senin?[signature][hline] Deus Ex Machina
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
http://rapidshare.de/files/2832466/pretty_toilet2.jpg.html

Yandada bu yazıyor:

"Isn’t this toilet attendant pretty? She is just sitting there, requesting a fee to use the toilet. Which country could it be?

Yaklaşık türkçe meali:
"Tualet parasını alan kız ne kadar tatlı deilmi? Orda oturuyor ve tualet parasını istiyor. Sizce hangi ülke bu?

[spo1=Yorum:]Bu nedir abi tualete girmek için para alan güzel kızlarmı gerekiyor bizim a.b'ye girmemiz için. Orda burnunu karıştıran bi amcamız olsa (ki öyle oluyor genellikle) bizi almicaklarmı a.b'ye.Akıl fikir.[/spo][signature][hline]Muhallebi deip geçme!

[Bu mesaj Muhallebi tarafından 06 Temmuz 2005 01:28 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Muhallebi tarafından 06 Temmuz 2005 01:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
Arkadaşlar bende şöle basit bi sayfa yaptım. İngilizce çevirmedim çünkü böle atışmalar bi yere götürmüyor. En azından kendi içimizde bi benlik oluştursak o da yeter. Sayfa şu:

http://www.kuyruk.com/ab.html

Yorumlarınızı bekliyom. Ayrıca sitedeki grafikleri kullanabilirizsiniz.[signature][hline][i][b]Back to life, back to reality.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
said:
gcx, 19 Ağustos 2005 22:09 tarihinde demiş ki:
Etsede pek bir işe yaramıyor ki "Supported by Hurriyet" herşeyi bozuyor.. İnsanı düşündürüyor.. "Türkler neden AB ye girmemizi istemesinki" ki supporter türk olunca bu matık ortaya mı cıkıyor? Sanırım cıkıyor.

adamlar Türkiye ile ilgili ne biliyorki hürriyeti bilsin... bizi hala fesli zanneden adamlara diyorsun ki supported by Hürriyet olayı bozmuş... peeh[signature][hline]I was lost in the pages
Of a book full of death
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Sayfayı biraz ineledim
Bence güzel olmuş, testleri de yaptım, böyle bir girişimin olması güzel.[signature][hline]In sorrow nights i am the source of your hopeless fears...I am the Dark Unicorn...
Energizer tav$ani / Gizli Ninja2

Diablesse Burning Legion
Karakedi, 23 Temmuz 2005 17:14 demişki:
accaz be güzelim. bi server gelsin. acmayan dynamik gibi kel olsun
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...