Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

benim kedim dumanın en tatlı fotorafı

arenda_duwcal

Öne çıkan mesajlar

tasma super =D[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

kedi alırsam ismini duman koycam nihhaa[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

Rengi muhteşem yirim onu ben
Geçmiş olsun Duuumaaaan ![signature][hline]In sorrow nights i am the source of your hopeless fears...I am the Dark Unicorn...
Energizer tav$ani / Gizli Ninja2

Diablesse Burning Legion
Karakedi, 23 Temmuz 2005 17:14 demişki:
accaz be güzelim. bi server gelsin. acmayan dynamik gibi kel olsun
Sosyal ağlarda paylaş

Şirin yani[signature][hline]DiaBLeSSe,27 Eylül 2005 17:29 tarhinde demi$ ki:
----------
Wendigo, 27 Eylül 2005 01:15 tarihinde demiş ki:
beyaz pati'klerim nerde hanim mac basliyo

----------
*Şiş lerini ele alır, harıl harıl örmeye koyulur *

[/b]PetLine Veteriner Kliniği
Buda Kopulacak Topic ve Mantarın Süper Yazısı
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nefr, 03 Ekim 2005 10:15 tarihinde demiş ki:
Duman benim kedim be, isim hakkı saklıdır, dava aççam süründürcem ikinizi de.

Ehe çok tatlı herif.

Geçmiş olsun bu arada.

yok Duman bahcelievler anadolu lisesindeki bizim kantinin kedisinin adı bi kerem 1996 da ben geldim daha öncesi de vardı kedinin :) cocugu oldu onada kücük duman sonra anası ölünce duman kaldı adı onunda :)[signature][hline]:))) !!!
........................
Sosyal ağlarda paylaş

tuyler halı gibi super =)[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Sosyal ağlarda paylaş

Duman neden hasta oldu bilmiyorum ama...

Benim kedimde bi aralar böyle hastalanmıştı...

Yaşı gelmeden yıkadınmı kediyi...

1.5 yaşına kadar kediler asla banyoya sokulmamalıdır bunu çok iyi bilmeniz gerekir...

2. olarakta kediniz tüy döküyorsa gene banyoya yaşı geçmiş olsa bile 1 yılda 1 kez sokmanız en uygun olanıdır...[signature][hline]Bir Arnavut Ciğerinden Daha Fazla Sevdiğim Birşey Varsa Oda 2 Arnavut Ciğeridir..
Sosyal ağlarda paylaş

harika ya yavrusu olursa istiyorum 1 tane =D[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Sosyal ağlarda paylaş

[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...