Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dungeon Master Guide II.

Erlik

Öne çıkan mesajlar

İzmir çevresinde Dungeon Master Guide II kitabı ile ilgilenenler var ise bana ulaşabilirler. Normal şartlarda kitabı tek getirmek 112 YTL'ye gelirken ben 70 YTL'ye satıyorum kitabı. Bu pazartesi geldi ve acil paraya ihtiyacım oldu. Gıcır gıcır, orijinal, sayfaları sağlam mı diye bakmak haricinde açılmadı... Pazarlık yapılır, elden teslim kitabı alabileceksiniz. Kargo ile filan uğraştırmayacağım sizi...

Saygılarımla...
Sosyal ağlarda paylaş

Ya pardon arkadaşlar, pazar alanına yazmam gerekiyordu fakat aradım, bulamadım. Mesajı attıktan sonra gördüm. Biraz da yabancısıyım forumun... Moderatör kusura bakmazsa aktarabilir mi? Teşekkürler...

Saygılarımla...[signature][hline]Türklider... Fakat Türklider nickinin şifresini unuttu :)
Sosyal ağlarda paylaş

www.amazon.com'dan veya www.amazon.co.uk'den aynı kitap 60 ile 70 milyon arasında bir fiyatla alınabilir ( şu an baktım 60 milyona co.uk'den geliyor 10 günde ).

Baltalamak gibi olmasın ama ben sürekli sipariş verdiğim için kontrol edeyim dedim. Senin fiyat halen çok iyi sonuçta amazon'la falan uğraştırmadan satıyorsun. 110 milyona Türkiye'deki sözde hobi shop'lar satıyor. Hayvan herifler :).[signature][hline]What we do in life,echoes in eternity.
Sosyal ağlarda paylaş

pazar alanı da pati-donun altında, ama haklısın iki dakka arandım biraz araya sıkışmış gibi:)
kitabın içeriği diyecem açmamışın, mathias var mı sende? nedir ne deildir?[signature][hline]kaleidoscopic=Borbag
dilinizden utanmayın!
karakedi, 24 Haziran 2005 12:31 tarihinde demiş ki:
uno seni banlıcam da suan cok işim var, sen banlanmış RPsi yapsana şimdilik.

bedava D&D 3.5 ed., maksat wizards batsın.tık, indir
Sosyal ağlarda paylaş

Aslına bakarsanız satmaktan vazgeçtim. Amazon'dan filan aşağı yukarı aynı fiyata geliyor doğru ama kankam aynı kitaba bir daha o kadar kolay erişemeyeceğime beni ikna etti ve şu parasız zamanımda alamam da yenisini. Satmaktan vazgeçtim eğer mod filan birisi varsa silebilirse sevinirim... Üzgünüm...

Saygılarımla...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...