Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

girmek

orionn

Öne çıkan mesajlar

iste buyuk ugraslar sorunda osiye 15 gun girdim ama tabiki devani erdirmeyi umuyorum size 3 sorum var
1-bana 15 gun bedava kazandiniz dio daha sora aldigim bu acc hemen acilcakmi yoksa mail fln geliomu activasyon icin
2-nerden gircem acc aldiktan sora bide aos gerekmio dimi
3-sindi kayit oldum sure basladimi ?

[Bu mesaj orionn tarafından 29 July 2003 12:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Kardeşim biri baksın biraz seviyesiz bir laf değil mi? Kimse ne sizin uşağınız ne de elemanınız....

Yine de yardımcı olmaya çalışayım. www.ultima-registration.com dan size verilen accountu aktif ettirmeniz gerekiyor. Create New Account butonundan gerekli işlemleri yapabilirsiniz.

Bunun yanında, bu işlemlerinizden sonra bir süre beklemeli ve account informationdan account aktifliğini gördükten sonra oyuna girmelisiniz

Sevgiler,[hline]Avaturk
Sosyal ağlarda paylaş

sanıyorum acc.unuz şu ana kadar çoktan aktive edilmiştir, yapmanız gereken, eğer bilgisayarınızda yoksa uo kurmak ve rft'nin de dediği gibi, elinizde varsa aos cd'sinden kurmanızı tavsiye ederim. çünkü oyuna girebilmeniz için, uo'nun içindeki auto patch'i çalıştırıp, yeni patchleri çekmeniz gerekiyor, ondan sonra normal bir şekilde acc. name ve password'ünüzü yazarak oyuna giriyorsunuz. uo'yu aos cd'sinden kurarsanız patch daha kısa sürer...[hline]Ivy --> BS/Atlantic
Dharma --> Tamer-Mage/Atlantic
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...