Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

beni ne kesti bilene 10m:D

bur0

Öne çıkan mesajlar

gm:D

ya bir kerede bana olmuştu duwolf ortamızda geçti 50-60 kişiyiz ölmüyor adam hepimiz yere yığıldık ne np gitti ne para herkes şok tabi(sadece duwolf vardı ortamızda hiç bir orc yoktu başka)[signature][hline]x deyim
assasin ve mage 61lvl
np:51k(hep aynı pk yapmıyorum)
clan:neydi lan!
buff scrl olmuş 400m bende 10m var param olana kadar yokum
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dexter, 16 Ekim 2005 21:45 tarihinde demiş ki:
Inn hostess kesmistir yada sundries

evet inn yada sundries kesmiş seni kardeş[signature][hline]My history ;
|Beramus|~|JustGiveMeUrNp|~|ÃrchMage|~[Sold]
|Diez~|TrueBanana|~|BerserkerHero|~[Sold]
|Beramus~|:Sacrifice: |~|KasarHood|~[Banned] :|
|Now|~|Beramus|~|_tk_|~|Paladin|~[Playing...]
Sosyal ağlarda paylaş

Bu benim arkadaşıma da oldu. Eslanta girdiği zaman ölü doğdu, sonra da 1 dakika içinde kendi kendine reslendi. Nasıl olduğu konusunda bir fikrimiz yok, ama bununda bir çeşit bug olduğu ortada, absürt olan tarafı, hem ölüyorsun, hemde üstüne resleniyorsun ve birde exp kaybediyorsun. Hemde hiç bir şey yokken....

Ha birde şu var, orda gateye yakın lard orclar duruyordu, onlar gelip seni kesmiş olsa dicem ama o da mümkün değil çünkü spawn olduğun zaman (cz harici) yaklaşık yarım dakka kadar hiç bir skill kullanamama ve ataklara karşı korunma durumu var.[signature][hline]Alterac & Oriole
Sosyal ağlarda paylaş

Başka bir olay daha söyliyeyim. Ares2 veya 3 ten sellect char yapıp ares1 e yada diğer ares server ına geçtiğimizde de exp. durumlarımız vukuu bulmuştu. Ölü doğmuyorduk ama, diğer serverda iken almış olduğumuz exp. ne olursa olsun 3 saat oynayıp 5m exp kassak bile, almış olduğumuz exp. server değişince geri gidiyor ilk haline dönüyordu. Yani o exp. i aldığımız servera ilk girdiğimiz hale... bu da ilginç bir durum....[signature][hline]Alterac & Oriole
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dexter, 16 Ekim 2005 21:51 tarihinde demiş ki:
Eslantta haunga gaunga spawn ettiniz ya helal olsun size...

eslantta spawn etmedim onu adam öle acaip bişeee ölmüş de ne olduğumuzu bilmemizi beklio die düşündüm dedim ki bu geçerken gate den ordaki kongau ya ölmüş eslantta ölür geçimiştir dedim[signature][hline]Lvl:62 / 61
Name:CamthalionTasardur / PwnUrTralala
Clan: Clanless / AudioSlave
Nation:Karus / El morad
Server:Ares / Cypher

[Bu mesaj Marl0_on tarafından 16 Ekim 2005 22:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:

Eğer o ke ye geçtikten sonra alınmış bir ss ise büyük ihtimal inn hoss yada sundaries kesmiştir... Deneyin attak verebiliyorsunuz....
npc ye attack verenler kosp kullananlar oluodu burda konuşulmuştu...
birileri kosp mu kullanıo ne...[signature][hline]Lvl:62 / 61
Name:CamthalionTasardur / PwnUrTralala
Clan: Clanless / AudioSlave
Nation:Karus / El morad
Server:Ares / Cypher
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Marl0_on, 16 Ekim 2005 22:02 tarihinde demiş ki:
said:

Eğer o ke ye geçtikten sonra alınmış bir ss ise büyük ihtimal inn hoss yada sundaries kesmiştir... Deneyin attak verebiliyorsunuz....
npc ye attack verenler kosp kullananlar oluodu burda konuşulmuştu...
birileri kosp mu kullanıo ne...

Denemsi BEdava 1 saat once Abyssde Arakdaşlarla şakalaşırken potçuyu kescem dedim, daldım vede öldüm!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...