Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Herkese Slms...

WarriorTheLast

Öne çıkan mesajlar

Kasimpati slms :).. Kusra kalma genelde pm kapalı geziyorum nadiren açıyorum ( zorunlu oldu böle yapmak :( ).Ewt glitch in ban sebebi olduğunu okudum siteden we yapmıyorum artık ama hala yapanlar war ; isteyene isim weririm ama ne farkeder ben kimseyi banlatmak peşinde felan değilim fakat madem şartlar eşit olsun istiyorsa herkes : hiç kimseye göz yumulmasın bu konuda we kimsenin değinmediği diğer konu ise +8 gears ( malzemeler ) ,bu kadar basit mi +8 shell yapabilmek ?? !!!! 2 senedir oynuyorum we benim +8 shell im hiç olmadı :) Bilen warsa upgrade ini beni bu konuda aydınlatsın pls..
Sosyal ağlarda paylaş

9 ayda oyun hiç bu kadar değişir mi a.q. bizim zamanımızda en fazla KOHack denilen para ve lvl kasan program vardı şimdi bizim warriorlar mage leri geçmiş anlaşılan.....
Bu oyunun zevki gecenin 2 sinde yapılan geyikten ibarettir....Kendinizi gereksiz action muabbetlerine kaptırmayın her zaman yeni programlar çıkacaktır...Siz muabbetinize bakın derim....
Size kolay gelsin by all..........[signature][hline]Nick:aziiizzz
Clan:BLooD SKuLLs
Mission:Asistan
Carakter:Warrior , 5x , Provoker
Server: Diez.....
Sosyal ağlarda paylaş

yok abi hatırlarım o zmn bilgisayarı kaldırmıştım cafede autoloot filam (ki taa eylül ekimden bahsediorum 1 sene öncesi ) bi ortak mageimiz vardı isteyen girip para kasıp charına aktarıodu öle geçen giden adamlara filam bakıoduk üstünde neler var die f9devil gelmişti bakmıştım kafasında taa o zmn shell helmet vardı o zmnlar bi de insanların cz ye geldiklerinde spawn oldukları yer vardı cardinallerde orda 3~4 kişi oturup bekleşioduk ben stun koyuyodum arklar kesiodu muhabbet filam edioduk çok komikti yaf xD 47,f9devil,chocolic_exe,infinity filam vardı TheRob filam peh amma zmn geçirmişiz bu oyunda yaf[signature][hline]Lvl:62 / 61
Name:CamthalionTasardur / PwnUrTralala
Clan: Clanless / AudioSlave
Nation:Karus / El morad
Server:Ares / Cypher

[Bu mesaj Marl0_on tarafından 16 Ekim 2005 17:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bizim gecenin bir yarısında eslantta yaptığımız geyikleri unutmam imkansızdır....Eslantta derulara aposlara karşı protosto mitingleri düzenlerdik oturma eylemleri yapardık üstümüzdekileri çıkartırdık millet bunlarda ne yapıyor deyip başımıza toplanırdı soyunupta yanımıza oturanlar mı istersin kahkaha gırlaydı.....Bütün deru ve apos yerleri dolu olurdu dizilirdik 8 kiş yanyana otururduk yan taraftan tezahurat yapardık a.q. herşey geçen senede kalmış anlaşılan...Millet artık kendini aşmak için yapmıyacakları şey kalmamış yazık olmuş be....[signature][hline]Nick:aziiizzz
Clan:BLooD SKuLLs
Mission:Asistan
Carakter:Warrior , 5x , Provoker
Server: Diez.....
Sosyal ağlarda paylaş

bi de onun kanka vardı knifennewbie mi ne takılıolardı beraber ama bak diorum bu serverda devam etseydi chocolic_exe var ya herkezi geçerdi kimsede mirage yokken adam dual +7 mirage dı sonra +6 dual shard oldu ki bu taaaa 1 sene öncesi[signature][hline]Lvl:62 / 61
Name:CamthalionTasardur / PwnUrTralala
Clan: Clanless / AudioSlave
Nation:Karus / El morad
Server:Ares / Cypher
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...