Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arka Bahçe Yayıncılığın BÜYÜK ayıbı!!!!!!!!!!!!!!!!

wraog

Öne çıkan mesajlar

amzon.com dan toplu sipariş gerçekleştir. Benim bildiğim kadarıyla ne kadar çok şey alırsan al ulaştırma ücreti sabit kalıyo. (bi keresinde uygulamıştık ama babam+ ben+ benim kanka ortak olarak aldığımız kitapları hala bitiremedik. :()[hline]Tomorrow will take us away,Far from
home and no one will ever know our
names... But the Bard Songs will remain

BLİND GUARDİAN- Bard's Song
:rock:
Sosyal ağlarda paylaş

eheh karanlık ve ısşık tam bır saçmalık kıtabı kıtap baştan aşa saçma Sturm aya gidicek ayda ejderha gorucek ve gerı donunce hayranı oldugu huma yı ıspatlamak adına ben ejderha gordum demıycek arkadaslarına ve xak tsaroth dakı sıyahı gorunce ben ılk defa ejderha goruyom demıycektı dımı zaten her fan fıctıonında DL nın ılk once chronicles da yazan sonra legendes sonrada summer flame ı kaynak alın dıyor chronıcles da yazan dogrudur dıyor bu arada bır sacmalık daha var hayalet gemı buluyorlar ve gemıde Celeric var !!! hanı afetten sonrakı ılk celeric altınaydı ondan once celeric yoktu ne kadar ufak bır detay dımı[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
--------------------------------------
Armaden Dewild UO Lead HC
www.Frp-tr.net yi ziyaret ettinizmi? Etmediyseniz kılıcım pesinizde olucaktır
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...