Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Acil yardım Bas gitar alıcam

emircanz

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar daha önceden topic açmıştım sol el bass gitar diye neyse efenim ben geçen çarşamba günü bass kursuna başladım ve sağ el ile sorun yaşamadan çalıyorum zaten ders aldığım hocada sağlak gitar al dedi şimdi sorum ise şu ; bugün baya bi dolaştım gitarcıları sonuç olarak iki gitar arasında kararsız kaldım . Bunlardan biri 2. el cort sesi fln baya hoştu. Diğeri ise J&D Brothers bunun da sesi fln güzeldi.Bu J&D brothers i satan adam kesinlikle cort alma dedi 1 ay sonra sapı dönmeye başlar dedi cort sorduğum yerdeki ise cort u öve öve bitiremedi sizce ne yapayım ?[signature][hline]Düşünüyorum , öyleyse varım..

Murk, 13 Ekim 2005 16:21 tarihinde demiş ki:
Heh CPU için davlumbaz yapmış adam
Sosyal ağlarda paylaş

cort alma ya cort almayın 2 aya elinizde kalır
edit : cort ibanezin yan markası diildir , ama sesi gayet güzeldir[signature][hline]Lost in a dream
Nothing is what it seems
Searching my head
For the words that you said
Tears filled my eyes
As we said our last goodbyes
The sad scene replays
Of you walking away

[Bu mesaj Bleeding tarafından 15 Ekim 2005 00:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

J&D Brother Gibson firmasindan ayrılanlarca kurulmuş bir şirket hatta dikakt ederseniz çoğu modeli direk Gibsondır.

J&D gelecek vaat eden bir firma, tabii kısa dönemde cort satılması kolay bir gitar

markalardan önce manyetiklerinin teknik özelliklerine bak öyle al derim.

Hatta sanıyorum ki J&D deki manyetikler daha iyidir zaten piyasaya yeni girdikleri için gitarların fiyatı ucuz[signature][hline]Akıl defterim (blog)
HeadShot Studios
S.D.N.

Türkler Orta-Asya'dayken günlük ihtiyaçları için savaşırlarmış;
"-Hanım, baltamı getir. Ekmek almaya gidiyorum"
Bir filminde Şahin K. buyurmuş ki;
Yalayın lan beni allahsızlar!
Sosyal ağlarda paylaş

bu arda soruyu değiştirmek lazım :)

hangisi tercih edlir Gibsoın mı yoksa Cort mu diye :)[signature][hline]Akıl defterim (blog)
HeadShot Studios
S.D.N.

Sosyal ağlarda paylaş

Anfi olarak ta bu arianın 50 watt lıkalrını al ucuzdur onalr hem şini de görür Türk malı olmasına rağmen gayet iyidir (ama kulaklık takıp sessizce çalışamazsın o ayrı)[signature][hline]Akıl defterim (blog)
HeadShot Studios
S.D.N.

Sosyal ağlarda paylaş

j&d brothers ile başlamanı tavsiye etmem.
başlangıç için fender falan alma,cort'la başlamanı tavsiye ederim ben.Merak etme sapı falan dönmez sen iyi baktıktan sonra.Bisüre sonra ilerlemeye başladığında gitar sana yetmemeye başlar ozaman belki bi fender düşünebilirsin.Washburn Xb 120 var buarada elimde,olurda ondan almayı düşünürsen ankarada'yım,tertemiz gitar haberin olsun.[signature][hline]o . o .. o/ . o/ .. o/ .. o/
|. | . /|/. /|/ .... |__ .. |__
_______/___/___/_____/____

Kuğu Gölü..
Made by Çukulatalı Korax
[Pati halay ve bale ekibi kurucusu]
Sosyal ağlarda paylaş

bence anfi,ye verecegin parayı üstüne ekleyip daha iyi bi gitar alabilirsin çünkü bassta anfi hemen şart bişey değil kendi kendine sesini gayet rahat duyabiliyosun ama hemen arklarla evde fln calısmalara baslıycaz diyosan j&d derim bende[signature][hline]kanitlayabilirim...
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar herşeyin için çok sağolun.Crafter marka bass aldım.Hiç planımda almak yoktu ama gitar almaya annemle gittiğim için annem tutturdu al diye gittiiğimiz mağazada kurs aldığım yer olduğu için bende bişi demedim nese hadi hayırlısı diyorum =)[signature][hline]Düşünüyorum , öyleyse varım..

Murk, 13 Ekim 2005 16:21 tarihinde demiş ki:
Heh CPU için davlumbaz yapmış adam
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...