Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

allahını seven yardım etsın mykoda point alamıorum

Balik_ekmek

Öne çıkan mesajlar

gözunuzu sevıyım yardım edın lanet olsun su mykonun poınt sıstemıne uskoda ne guzel powerupstore dan kredi kartı ıle alıyordum sımdı mykoda oynuyorum fakat dun gırdım cıktım paypala attı ordan account aldım parayı yatırdım ama e-games e gırıyorum balance ım 0 . mykodan nasıl premıum alınır basından sonuna kadar anlatırmısınız. ben paypala gırıp kredı kartımla 30$ cektırdım orda hıtzgamez e gıttı gozukuyor fakat ortada bısı yok sadece paypaldan maılıme bır maıl geldı asagıdada resmını koydum
[spo1=gelen mail][/spo]

[Bu mesaj Balik_ekmek tarafından 14 Ekim 2005 23:53 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

said:
sedron, 15 Ekim 2005 08:58 tarihinde demiş ki:
aha 1 ay premium 3 dolar ?? harbi sakatlık var ama boşver başının gözünün sadakası olsun

sakatlık yok herşey normal usko 100kişi warsa myko 1kişi war serverlar desen ztn çalışıo 2dk sonra çalışmıo ...[signature][hline]Job : Elemantal Lord
Nation : Karus
Nick : BesT
LwL : 61
Race : Mage
Np : 35k+
Server : Ares
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslarım sıze mykoda nasıl alıcagımı sordum ordakı rakamı sormadım kor degılım 3 dolar oldugunu bende bılıyorum 3 dolara 100 poınt alınıyor
ultra premıum 550 poınt ıstıyor 2 adet ultra premıum 1100 poınt eder 1000 poınt aldım 27$ bırde 3$ lık 100 poınt aldım ettı 1100 poınt buda 2 aylık uyelık demek 2 aylık pre 30$ eder ok.
bu arada 100 poınt geldı ama 1000 poınt hala ortada yok ne ıs anlamadım gıttı ne bıcım bır sıstemdır yahu bu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...