Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Büyük Clan List Araştırması :P

Necro

Öne çıkan mesajlar

said:
Necro, 14 Ekim 2005 12:35 tarihinde demiş ki:
Kafa sallama ile yazılmış şeyler değil :S sitede aratak yaptım 6x userlı klanları buldum xD
AGA LİNK PLSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS xD[signature][hline]Lvl:62 / 61
Name:CamthalionTasardur / PwnUrTralala
Clan:YoTeAmoGabriela / AudioSlave
Nation:Karus / El morad
Server:Ares / Cypher
We <3 K2 Network
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Cursed-, 14 Ekim 2005 12:29 tarihinde demiş ki:
retroSpect (63) ben bu clandayım abartmışsın okadar kişi yok.. ama patriot kaç kişi oldugunu çözemedim =)

LoooooöööööööoooooÖL
adamlar takmış kafayı Patriot a önceden hep sevmediği için böyle konuşuolar diodum bu yazından sonra direk çekemiyosunuz kanısına vardım.
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben bir clan bugın varlığını çözemedim ancak clan sayısı 36 kişiyse bu hata neden aylardan beri düzeltilemedi. Ayrıca bazı clanların 250 kişi felan olduğunada inanmıyorum one öle büyük bir ihtamal giriş çıkış yapan üyelerden kaynaklanıyordur bizde bir ara 3 kişi gözüküüyordu. Yalnız şunları merak ediyorum 65 kişilik bir clan hala nasıl 3. rank te kalır ?
65 kişilk bir clanın masterı clanındaki tüm adamları bilebilirmi ?
bu clanın masterı adamlarının ne gibi pislikler yaptığını görüp engelleyebilirmi ?
65 kişilik bir clan nasıl yardımlaşır ?[signature][hline]İn the name of Thorn
Sosyal ağlarda paylaş

clandaki herkezi online olmasada görür ama bilmiorum bu bug ciddi varmı biz cypherda clan kurduk 36 kişi alınmıo alınmıo fazlası bu sabah aresden bi arkadaş gelmişti Lvl ı az 30 oldu party e nasıl alcaz filam clan a aliim dedim clanın full olduğunu bilmiodum fullmüş dedi yani bug olsaydı girmesi gerekmiomuydu ? yoksa başka bişimi yapıolar almak için?[signature][hline]Lvl:62 / 61
Name:CamthalionTasardur / PwnUrTralala
Clan:YoTeAmoGabriela / AudioSlave
Nation:Karus / El morad
Server:Ares / Cypher
We <3 K2 Network
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JoeyRamone, 14 Ekim 2005 13:07 tarihinde demiş ki:
said:
retroSpect (63) ben bu clandayım abartmışsın okadar kişi yok.. ama patriot kaç kişi oldugunu çözemedim =)

LoooooöööööööoooooÖL
adamlar takmış kafayı Patriot a önceden hep sevmediği için böyle konuşuolar diodum bu yazından sonra direk çekemiyosunuz kanısına vardım.

patriot u çekemioz lol :d
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Cursed-, 14 Ekim 2005 15:30 tarihinde demiş ki:
said:
JoeyRamone, 14 Ekim 2005 13:07 tarihinde demiş ki:
said:

LoooooöööööööoooooÖL

patriot u çekemioz lol :d

bak kardeşim sana bi soru
Sen orda patriot u neden yazdın ?
Kaşıntınmı var patriot la ilgili?
Daha fazlada uzatmıyom ama şunuda öğren Forum yöneticileri bu konu hakkında kaç kere yorumda bulundu bu forum milletin clanına laf atma forumu değil bi daha kimseye laf atma[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares
Lvl : 62
NP : 87xxx
Job : Arch Mage (paper)
Not : Satıldı :(
Dip Not : Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

YA SALLA COK SEY SÖYLEMEYE GEREK YOK. MESELA BİZİM HİÇ BİŞEY YAPTIĞIMIZ YOKKEN HER NE SEBEBTENSE GELİPTE BİZE SATAŞAN NOOB UN HANGİ KLANDAN OLDUĞU BELLİ.GENE FORM DA KLAN KAVGASI CIKACAK..cevap verdiğimizde suclu olcaz ama kimin başlattığı belli..daha öncekilerdede olduğu gibi noobun teki ortalık sessiz sedasızken cıkar bi kıvılcım çakar..BU NOOB UN PATRİOTLA ilgili actığı bi sürü baslık var..sadece bi kaç sayfada ilerde cok uzakta değil..bide derdi neymiş anlatsada derdine deva bulsak..

[Bu mesaj iron_man tarafından 14 Ekim 2005 18:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...