Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bg2 kadıköy civarında nerden bulunur??

Hagen

Öne çıkan mesajlar

joy mu bilmiyorum ama
sanatkarlar sokagi (bak yine ismini yanlis hatirliyo olabilirim), su bogadan yukari cikarken hemen sol taraftaki sokak.. oraya giriyosun, bi 100 150 metre gittikten sonra sag tarafta siyah camli bi bilgisayarci abim var. ona diyosun ben BG'yi istiyorum, hemen yaziyo cd'leri veriyo sana.

su yerin adresini sticky yapin da her ay yeniden tarif etmek zorunda kalmayalim. her seferinde de unutuyorum su sokagin adini ya...[signature][hline]Tulahr
Sosyal ağlarda paylaş

sanırım sen barlar sokağının bi üst paralelini söylüyosun
benim ömrüm orda geçti abi ama inan o sokakta hiç bilgisayarcı görmedim :)

sanatkarlar sokağına da geçen gün baktım ama orda da bilgisayarcı göremedim
sorun bende galiba arkadaşlar :)
Sosyal ağlarda paylaş

Ben o sokağın adını öğreneyim en iyisi :) Bu arada Reks'in bir üstü barlar sokağı oluyor, orası değil bir üstüne daha çık barlar sokağının işte tam orada görmen lazım.Merdivenler filan var, yanında kuaför var altında nargileci var.Daha ne diyim ya :D[signature][hline]

[Bu mesaj lancelotdulac tarafından 15 Ekim 2005 16:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

işin komik yanı gerçekten benim son 3 senemin o civarda geçmesi
ve o bilgisayarcıyı da biliyorumm, nedense bende oyun dil de donanım ürünleri satıyo imajı yaratmıştı joy, hatta bunu sölemiyim diyordum ama ben daha önce oraya girdim bile budur işin vahim tarafı :)
insan bi kafasını kaldırır da ismine bakar di mi :)
Sosyal ağlarda paylaş

sence direk throne of bhaal'ı mı yükleyip oynıyım
bi de ben bu oyunu önceden yanlış bi şekilde sildiğim için 1 mb civarında çok ufak bi dosya kaldı,yerini de bulamıyorum, o yüzden silemiyorum bi türlü,
bilgisayarda oyun kayıtlı olmamasına rağmen cd'yi takınca
install çıkmıyordu,play çıkıyordu(bende eskiden oyun vardı da cdler bozulmuştu)
o dosya bi problem yaratır mı yeniden yükleyince
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...