Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

cz orclar humanlar elele

penn

Öne çıkan mesajlar

az once czde dolasirkren 3lu 1 orca ptsine denk geldim yanlarindada stealth cekmis bir sin/ (_bozkurt_jr_)vardi.bende sinle birlikte daliim die yaklasmaya basladim, bozkurta bana dogru geldi. -silahlara vb bakti buyuk ihtimalle-sonrasinda 3lu orc gurubu uzaklasmaya basladi,bende peslerinden gittim bozkurt_jrda yanimda.ayri duran 1ine daldim, jrin da dalacagini dusunerek.ama elaman seyrettii.sona digerleri geldi bende kacmaya basladim.uzaklasinca stealthi cektim.jr halen yanimda ve gorunuyor artik.bu arda yattim.bokurt_jr ve kankalarida işlerine donduler.czye yeni takilmaya basladim.bu gibi durumlarin nasil karsilandigini bilmiyorum.lakin pek ahlakli bir sey degil.olurda benim gibi dusunenler varsa bu adami bilsinler ve ona gore davransinlar..
olay aninda ss almadim yalniz _bozlurt_jr_ daha iisini yapti
[spo1=burda][/spo]

[Bu mesaj penn tarafından 15 Ekim 2005 08:18 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj penn tarafından 15 Ekim 2005 08:18 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

dün bende cz de seekingden party ararken birisi davet etti kabul ettim adam anında çekti beni ve yanında 3 tane orc varmış ve haliyle ben yattım bu ahlakmıdır böyle np yi napcaksınız dedim abi biz eziğizde g.tumuze iyi geliyo böyle np dediler oyunun tadını tuzunu kaçırıyor gerizekalı herifler ya
Sosyal ağlarda paylaş

yok abi biz ganster lerle knight clanında karşılaştık adamlarda gelmişler quest e birbirimize girdik adamların hepsi %20 şer düştü xD[signature][hline]Lvl:62 / 61
Name:CamthalionTasardur / PwnUrTralala
Clan:YoTeAmoGabriela / AudioSlave
Nation:Karus / El morad
Server:Ares / Cypher
We <3 K2 Network
Sosyal ağlarda paylaş

sen nıye tutup baska bı adamın dalıcagını dusunerek ona guvenıp de bırıne dalarsın kı ?
baskanının bılmemnesıyle gerdek hesabı bısey bu.
benım de pek cok arkadasım var oyunda yanyana gelıp de geçip gittiğim , oyun bu oyun isteyen istediği gibi davranır ahlak mahlak ne alemdesiniz siz ya ??[signature][hline]Server:Beramus
Nick:joaquinn
Class:AssassiN
LvL:61
Clan:RebeLLioN
NP:12x.xxx
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Beverly, 15 Ekim 2005 09:00 tarihinde demiş ki:
sen nıye tutup baska bı adamın dalıcagını dusunerek ona guvenıp de bırıne dalarsın kı ?
baskanının bılmemnesıyle gerdek hesabı bısey bu.
benım de pek cok arkadasım var oyunda yanyana gelıp de geçip gittiğim , oyun bu oyun isteyen istediği gibi davranır ahlak mahlak ne alemdesiniz siz ya ??

amuhahahahaah beramusta oynadığın konuşmandan belli oluyor
Sosyal ağlarda paylaş

bevarly sana ilk once ahlakin ne oldugundan bahsetmek gericek ki onu bu yasta kavraymadiysan beni hic yorma ilerde nasil olsa ogrenirsin.2.si olayin nasil gelistigini bilmeden yorum yapma.bunuda ilerde ogrenirsin.durum oyle yanindan gecerken arkimdi oyuzden oldurmedim gibi vb deil.gene benimki iimis baskalarini pt yapip tpletip kesiyorlarmis.ve lvlim 3 orca tek basima dalacak kadar degil(henuz)
ve son olarak elbette oyun bu istiyen istedigi gibi davranir.ilk mesajin sonunda belirtigim gibi,benim gibi dusunenlere hitap eden bir mesaj,senin gibilere degil.sen istedigini yap

[Bu mesaj penn tarafından 15 Ekim 2005 09:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Necro, 15 Ekim 2005 09:45 tarihinde demiş ki:
orcların teee :D anladı onlar derdiniz ne ya !?_!_!
geliolar spotu basıolar bide utanmazlar pm atıolar :D deli olacam yaa
challanger_Tr , best31 :D
spotta sabit kalsaydınız adam yollamıştım :(

:-) spotta kalsaydık ztn mage iz yamulurduk :D[signature][hline]Job : Elemantal Lord
Nation : Karus
Nick : BesT
LwL : 61
Race : Mage
Np : 35k+
Server : Ares

[Bu mesaj zzz tarafından 15 Ekim 2005 11:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...