Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NYchris in Koptugu an =)

SlmTurkmusun

Öne çıkan mesajlar

said:
tosun_pasa, 12 Ekim 2005 23:18 tarihinde demiş ki:
bu arada dikkatimi cekti, bir archer'a 2074 mana cok degil mi yahu? o nasil olmus oyle acaba!

manalı manalı konuşacağına 63 lvl bi archer yada asasinin manasına bak. taktığı takılarla 2074 de olur 2200 de. işin gücün millete bok atmak. biraz da kendi ezikliğinle uğraş. cz de üzerinden geçmeyen orc kalmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
One_Hooijdonk, 12 Ekim 2005 22:54 tarihinde demiş ki:
said:
Marl0_on, 12 Ekim 2005 22:43 tarihinde demiş ki:
bi insan aynı şeyi bi sene boyunca sölerse hata yapmaz tabi ben NYchris i bildim bileli ( downTOWN daydım ) adam sölüo bunları

ha oldu o zmn :D ya sen areste isen bilirsin belki OZEL_HAREKAT_TIMI isimli bir clan duydunmu hiç olması Turkish_Guard adlı kullanıcıda olabilir
ya abi ne zmnın adamları bunlar ? ırkları ne ? clan ismi sanki tanıdık gibin ama bilemiom[signature][hline]Lvl:62 / 61
Name:CamthalionTasardur / PwnUrTralala
Clan:YoTeAmoGabriela / AudioSlave
Nation:Karus / El morad
Server:Ares / Cypher
Sosyal ağlarda paylaş

arkadashlar gecen haftasonu birsey ogrendim. burada yazilanlar ya da yazildigini sanmalar hakkinda konushma konusu acilmishken.
wwwwwwwwwwwwwwwwwwwww yapip arkasindan ilgili kisinin nicki yazim : koyup istediginiz tekst i yazdiginizda sanki o kisinin agzindan soylenmish gibi gorunuyor diye bir durum war. wwwwwwwwwwww den sonra birsey daha yapiliormush ama o kismini bulamadim.
Hani bazen ahanda adam turk cikti denior ya bu sekilde yapilan bir numaradan da ibaret olabilir ya da ogrendigi bazi cumleleri kuruor olablir. Ayrica bashka bir klavye karakterini kullanmak o kadar zor degil turkce ya da bashka bir dil ayarlarina gecerseniz mumkun bunu yapmak ya da daha rahati ascii tablosunu kullanmak.
Ogrenme olasiligi cok daha fazla yine de. bazi klanlar sitelerinde turkce sozluk olushturmush durumdalar.hata bir ara bir tanesinin sitesine dalmishtim ve hayatimda duymadigim turkce kufurleri adamlar almish(buyuk ihtimal KO kaynakliydi bu kufurler) ve ingilizceye cevirmishler.
oyle ishte...[signature][hline]ottoman_prince
uğurlu sayım: 10061

Sosyal ağlarda paylaş

poaoajdkhsagkdsg abi moradonda dün akşam adamın teki shouttan LUFERSON ICIN IFTAR VAKTI die bagırıodu ben daha ne diyim azudhauhda d:D:D[signature][hline]Server = Ares , Beramus
Level = 60+
Karakter = Assasian
Np = Her Serverda Yaparım :P
Beramustaki charım

http://img432.imageshack.us/my.php?image=amanya6dd.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

said:
matruska, 13 Ekim 2005 02:56 tarihinde demiş ki:
said:
tosun_pasa, 12 Ekim 2005 23:18 tarihinde demiş ki:
bu arada dikkatimi cekti, bir archer'a 2074 mana cok degil mi yahu? o nasil olmus oyle acaba!

manalı manalı konuşacağına 63 lvl bi archer yada asasinin manasına bak. taktığı takılarla 2074 de olur 2200 de. işin gücün millete bok atmak. biraz da kendi ezikliğinle uğraş. cz de üzerinden geçmeyen orc kalmadı.

sen kimsin?[signature][hline]lütfücüğüüüm!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mrproblem, 13 Ekim 2005 18:03 tarihinde demiş ki:
arkadashlar gecen haftasonu birsey ogrendim. burada yazilanlar ya da yazildigini sanmalar hakkinda konushma konusu acilmishken.
wwwwwwwwwwwwwwwwwwwww yapip arkasindan ilgili kisinin nicki yazim : koyup istediginiz tekst i yazdiginizda sanki o kisinin agzindan soylenmish gibi gorunuyor diye bir durum war. wwwwwwwwwwww den sonra birsey daha yapiliormush ama o kismini bulamadim.

o WWWWW... den sonra kısa şeyler yazabilion uzunlar olmuo[signature][hline]Lvl:62 / 61
We <3 K2 Network
Sosyal ağlarda paylaş

Yaw bu oyun sayesinde Türkçe bilmeyen gavur mu kaldı zaten :)
Yalnız heyecanlı gençler Paticikte heryerde,ben ona şaşırıyorum.Bu durum benim attığım postlarda da hep olunca dikkatimi çekti...Tamam dual ROL lü,goblin setli bi lvl 60 archerda 2500 mana bile olur,kabul de,ne demiş ki tosun_pasa bu kadar heyecanlı tepki veriliyor...Sakin biraz yaw...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ewon, 12 Ekim 2005 20:17 tarihinde demiş ki:
newyorkcris acilimi adam amerikali anlican türk degil eskiden town claninda beraberlerdi ordan samimiyet geliyor tehliqe ögretmis baya bi küfür:D persembeleri gece oluyor bildigim sabaha karsi

fazla attın kim ogretir amerikalılara tam saha macı?[signature][hline]ares serverinde 60 %33 arch mage satılıktır kendisi human dir.bna [email protected] a mail atarak ulaşabilirsiniz.satış ytl bazında satılacaktır başka serverda takasta olur assasin olmak şartıyla
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ewon, 12 Ekim 2005 20:17 tarihinde demiş ki:
newyorkcris acilimi adam amerikali anlican türk degil eskiden town claninda beraberlerdi ordan samimiyet geliyor tehliqe ögretmis baya bi küfür:D persembeleri gece oluyor bildigim sabaha karsi
samimiyet ? ondan tehliqe yi clanına almadı demi olm bişi bilmeden konuşmayın[signature][hline]Lvl:62 / 61
We <3 K2 Network
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SCAVENGER, 15 Ekim 2005 01:09 tarihinde demiş ki:
slm beyler ya geçende lunar savaşına kapıda beklioduk ertugrul diye bir arkdasımız nychris'e bacısına kufur etti nychris guldu.ve sonra nychrisin cevapı şu oldu: ertugrul ablan var mı senin :D

abi yarıldım yemin ediyorum ya azuhdzuahduhazudhauhdza[signature][hline]Server = Ares , Beramus
Level = 60+
Karakter = Assasian
Np = Her Serverda Yaparım :P
Beramustaki charım

http://img432.imageshack.us/my.php?image=amanya6dd.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...