Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kasa block ???

Stavanger

Öne çıkan mesajlar

öyle diyenler şu an gm kontrolü altında olanlar kimseye trade atamıyo inn hostesten bişey alıp bırakamıyo sundriesten bişey alıp satamıyo item destroy bile edemiyo öyle kalıyon 1-2 gün içinde düzeliyo dupe itemlar siliniyo yada banlanıyon..[signature][hline]My history ;
|Beramus|~|JustGiveMeUrNp|~|ÃrchMage|~[Sold]
|Diez~|TrueBanana|~|BerserkerHero|~[Sold]
|Beramus~|:Sacrifice: |~|KasarHood|~[Banned] :|
|Now|~|Beramus|~|_tk_|~|Paladin|~[Playing...]
Sosyal ağlarda paylaş

o bana 37 Lvlken olmuştu tradeden bişi alıodum o sırada öteki adamın arkı oyuna girmiş adam dc oldu trade filam atamıodum banka yı açamıodum relog oldum düzeldi yada olmamıştım emin deilim ama 1 kere oldu düzeldi[signature][hline]Lvl:62 / 61
Name:CamthalionTasardur / PwnUrTralala
Clan:YoTeAmoGabriela / AudioSlave
Nation:Karus / El morad
Server:Ares / Cypher
We <3 K2 Network
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DownTown, 14 Ekim 2005 23:33 tarihinde demiş ki:
öyle diyenler şu an gm kontrolü altında olanlar kimseye trade atamıyo inn hostesten bişey alıp bırakamıyo sundriesten bişey alıp satamıyo item destroy bile edemiyo öyle kalıyon 1-2 gün içinde düzeliyo dupe itemlar siliniyo yada banlanıyon..

olabilir belki ama banada 1kere oldu ben eski patch kullandığımdan kaynaklanıodu en son patch i yükledinmi onu bi kontrol et ...[signature][hline]Job : Elemantal Lord
Nation : Karus
Nick : BesT
LwL : 61
Race : Mage
Np : 35k+
Server : Ares
Sosyal ağlarda paylaş

aa ewet hatırladım bendede bi kere olmuştu :-) ondanda olabilir gerçekten.[signature][hline]My history ;
|Beramus|~|JustGiveMeUrNp|~|ÃrchMage|~[Sold]
|Diez~|TrueBanana|~|BerserkerHero|~[Sold]
|Beramus~|:Sacrifice: |~|KasarHood|~[Banned] :|
|Now|~|Beramus|~|_tk_|~|Paladin|~[Playing...]
Sosyal ağlarda paylaş

ben bi keresinde harpyde pot satçam merchant açtım ok dedim ana bişi yok e dedim beyler kusura bakmayın merchant yok kesiom Allahım vuruyom vuruyom damage gelmiyo ama milletle muhabbet halindeyim lan dedim ben ölümüyüm yok dediler canın full e dedim bunlar beni tınmıyo sonra 1 saat takıldım serverda talosa bile yumruk attım tınmadı bile çle bi bugdu işte
bi keresinde de sıfır enerji oldum harpde ama yatmadım gene hiç kimse tınmıyo vuruyom damage yok sonra oyuna girdim ölü doğdum :)
Ko daha güzeldi ya özledim şimdi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...