Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vesaire'nin ilk kaydı

Caglar35

Öne çıkan mesajlar

yav trojandan falan mı korkuosun =) gerçi hak veriim, bende ilk ogg u gördüümde çekinmiştim. ama hertürlü windows media çaları .ogg u tanır. merak etme.[signature][hline]welcome to Linux land, sometimes in silent nights you can hear the windows machines rebooting....
Sosyal ağlarda paylaş

hiç fena değil!

başlarda biraz sıkıyor şarkı biraz daha renklendirebilirsiniz. bas o kadar geride kalmış ki bas gitar olduğundan şüphe ettim çünkü gitarların arkası çok boş kalmış. kayıt çok iyi değil ama değişik bir havası var sanki. nakaratta ikinci sesten back vokal devreye girerse pek bi şukela olur.

iyi çalışmalar...[signature][hline]Papirus*
Sosyal ağlarda paylaş

Hic fena degil..
Hatta bir yerde dayanamadim, ucuncu gitar olarak ben de dogaclama birseyler ekledim kendimce...
Simdi bir iki ufak kritik yapalim
1) Elektrodaki arkadasimiz... Ya gitarin sesini kisacaksin, ya da biraz daha yumusak basmayi ogreneceksin. Sarkiya biraz daha duygu vermelisin... Ha ben bunu yapabiliyormuyum, arpej olmadigi surece hayir. Akor basarken bunu yapmak zordur, ister Chorus ayarini degistir ister daha yumusak cal. Ama birseyler yapman lazim.
2) Evet bas duyulmuyor gercekten de...
3) Bateri.. bateri.. bateri... CAlisin bateri uzerinde, zamanlamalarda ara sira hata var.

Ama genel olarak, ben cok begendim. Amator kayir, amator grup. Ama sarki amatorun kesinlikle uzerinde... Kenara ekledim ara sira dinlerim, hoslandim...
Basarilarin devamini getirin, uyumu yakalamissiniz. Calisin guzel bir kac parca daha cikarin...
Keep up the good work mates!!! Good luck[signature][hline]Bal adam...
Sosyal ağlarda paylaş

Bir daha dinledim... Ufak hicveli bir eklenti...
Solist arkadasimizin basarisi corridor derken cokmus... Arkadasa corridor demeyi bir zahmet ogretelim, koridor degil:)
Tabii bu isin sakasi, solisti de basarili buldum. Biraz daha sesini acarsa soylemeden once sarkiyi tiz yerlerin rahatlikla ustesinden gelecektir...[signature][hline]Bal adam...
Sosyal ağlarda paylaş

dinledim ben de, genel olarak çok beğendim, üzerinde çalışılmış, uğraşılmış ve sonuç da tatmin edici. ancaak:

1- bateri'ye gerçekten dikkat. daha atraksiyonlu, lezzetli bi şekilde çalınması gerekir, baya tekdüze gidiyor özellikle en başında insanın dinleyesi gelmiyo devamını (abarttım)
2- gitarların tonları daha yumuşatılmalı, ve elden geçirilmeli. bir chorus, reverb vesaire konabilir.bi de bazen üstüste akorlarda çok kulak tırmalıyor daha yumuşak strumming lazım. baştaki solo çok fazla "ezberden" çalınmış gibi, yani daha doğallaştırılmalı, kasmadan, yumuşakça çalınmalı. tuşeye dikkat.
3- vokal biraz fazla zorlanmış gibi, cılız çıkıyo sesi, dorsia'nın dediği gibi mikrofonun sesini açarsanız daha rahat söyler. sonlarına doğru daha bi coşkulu çalınıyor, sondaki solo çok daha iyi oturmuş.

çok daha iyisini yapabilirsiniz bence, çalışmaya devam![signature][hline]Xaenin, 26 Eylül 2005 19:26 tarihinde demiş ki:
Yat
Lütfen
Sosyal ağlarda paylaş

Benim dedigim classic, windows media player in eski versiyonu, kazaa codec packet la geliyordu...
Onun disinda nasil acabilecegini bilmiyorum[signature][hline]Bal adam...

http://www.k-litecodecpack.com/

Suradan bir dne parali mi degil mi bilmiyorum ben cektigimde haxxorluydu olaylar

[Bu mesaj Dorsia tarafından 14 Ekim 2005 23:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...