Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu bir dileniştir :(

cemshit

Öne çıkan mesajlar

Merhaba agalar ben cem xigenon da ezik bir charım var(lvl:41) ve charımda 2m var yani fakirliktem nefesimiz kokuyo 1 tane rare item chitin ve kendi yaptığım +7 horn crossbow(store item) den başka bişeyim yok. giyemediğimden diil +6 çitin de giyebiliyorum ama param yok noolur o serverda charı olan ve bağış yapabilecek olanlar ''pls help to me!!!!!!'' :'([signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

bak hasmez kızdı çarpılırsın falla töbe töbe isteme kardeşim biz merkez bankasımıyız para basalım[signature][hline]ConYTurK, 12 Ekim 2005 19:19 tarihinde demiş ki:
şu oyunu oynayıp bide mantıkmı arıyosun büyü bu!alalhım ya o zmn mage nası uzaktan büyü yapıp arcer nası elindeki oku ateşliyo bi anda çakmakmı taşıyo yanında.hele poison ok atmadan önce oku akrepin kıçınamı sürüyo :D
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben bu hasmez in iğnelerini çok seviyorum ya[signature][hline]ConYTurK, 12 Ekim 2005 19:19 tarihinde demiş ki:
şu oyunu oynayıp bide mantıkmı arıyosun büyü bu!alalhım ya o zmn mage nası uzaktan büyü yapıp arcer nası elindeki oku ateşliyo bi anda çakmakmı taşıyo yanında.hele poison ok atmadan önce oku akrepin kıçınamı sürüyo :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
cemshit, 13 Ekim 2005 21:13 tarihinde demiş ki:
Merhaba agalar ben cem xigenon da ezik bir charım var(lvl:41) ve charımda 2m var yani fakirliktem nefesimiz kokuyo 1 tane rare item chitin ve kendi yaptığım +7 horn crossbow(store item) den başka bişeyim yok. giyemediğimden diil +6 çitin de giyebiliyorum ama param yok noolur o serverda charı olan ve bağış yapabilecek olanlar ''pls help to me!!!!!!'' :'(

yuh diorum bu kadar seviyesizmisin kardeşim alt üstü bi oyun için neler yapıorlar..[signature][hline]Sky-lvl 60 druid -Magtheridon
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...