Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe'nin Transferleri

Spastik_Serce

Öne çıkan mesajlar

Ben o kadar sert ifadeler kullansam linç edilirdim burada kesin, ama Patos da FBli bi arkadaşımız, diğer FBlilerin ona kulak vermesi gerek.
@Patos, zaten haberde "Henry serbest kalınca" gibi bi anlam vardı, yani 100 milyon $lık bonservisten vazgeçecek bir Arsenal'den bahsediliyor. Bu durumda haberi ciddiye almanın alemi yok.[signature][hline]" We're not a threat. We're salvation.
The world will have to deal with us. "
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Rewendor, 09 Ekim 2005 21:21 tarihinde demiş ki:
said:
Mantar, 09 Ekim 2005 18:06 tarihinde demiş ki:
galatasarayın figoyu riquelmeyi kily gonzalezi piresi almasından daha olası :)

Riquelmeyi geçtim

Riquelmeyi niye gectin? Sana Riquelmenin bi kac videosunu yollarim taparsin adama..O derece deli bi adam o yani..:)
Sosyal ağlarda paylaş

Henry falan yalan da bu bana ilginç geldi, FB'nin zaten bi Nihat aşkı var, devre arasında bu iş olabilir.

said:
Şampiyonlar Ligi'nde bu sezon sürpriz bir çıkış yaparak, ikinci tura yükselmek uğraşında olan Fenerbahçe'de, devre arası hareketi Nihat Kahveci ile başlayacak. Teknik Direktör Daum, milli futbolcudan ikinci tura yükselmesi halinde söz alırken, Fenerbahçe Yönetimi'ni bu oyuncunun kulübü ile olan sözleşmesi ve Beşiktaş maddesi düşündürüyor. Nihat Kahveci'nin Daum'a, yardımcısı Murat Kuş aracılığıyla söz verdiği ve kulübüyle olan sorunun giderilmesi halinde Fenerbahçe formasını giymek istediğini ilettiği belirlendi. Borçlarından dolayı büyük sıkıntı yaşayan Sociedad'ın, bonservisi konusunda ikna edilebileceği belirtildi. Milli futbolcu, kulübüyle olan anlaşmasını bitirip Türkiye'ye geldiği taktirde Fenerbahçe bu oyuncu ile ligin ve Şampiyonlar Ligi'nin ikinci bölümünde birlikte çalışacak. Beşiktaş ise, Nihat'ın İspanya'ya transferi sırasında, 2005-06 sezonu sonuna kadar satıştan pay alacağı maddesini yazdırmıştı. Kartal'ın, yıl sonuna kadar satılamaması durumunda hiç para alamayacak olması, devre arası için talip olan Fenerbahçe'nin elini güçlendiriyor.
Sarı - lacivertliler, Hamit Altıntop düşünü ise 100. kuruluş yılı olan 2007'yi bekleyip, amacına ulaşmak istiyor. Hamit'in Schalke ile Avrupa maçına çıkmasından dolayı, Fenerbahçe'nin Devler Ligi'nde oynatamayacak olması, transferi zorlaştırdı.

Milliyet'ten[signature][hline]" We're not a threat. We're salvation.
The world will have to deal with us. "
Sosyal ağlarda paylaş

Stam bombası
Fenerbahçe, ara transferde Stam için İtalyan devi ile masaya oturacak. Ayrıca bir Fransız da gündemde. Daum, iki yıldır istiyor
Milan'ın tecrübeli savunma oyuncusu Jaap Stam'ın, Fenerbahçe'nin gündeminde olduğu ortaya çıktı.

[signature][hline]98>100

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Jedi, 10 Ekim 2005 16:17 tarihinde demiş ki:
Hedef CL şampiyonluğu olunca neden gelmesin Henry?

ayrıca Henry, Alex'den daha yaşlı. yaş karşılaştırıyorsunuz da...

pes.
Henry fenere gelicek tabi Juventus , Chelsea , Barça gibi takımlara gitmek yerine dimi?[signature][hline]Hey kids feel your balls
So you don't get cancer

Sosyal ağlarda paylaş

said:
PiNg, 10 Ekim 2005 16:23 tarihinde demiş ki:
said:
elektrot, 10 Ekim 2005 16:08 tarihinde demiş ki:
Abi 28 yaşına gelmiş hala Brezilya'da oynayan Alex'i transfer etmek var, herkesin gözü önünde bir yıldız Henry'iyi transfer etmek var.
Herşey para demek değildir, Fener parayı bastırabilir belki, hem de diğer takımlardan daha fazla parayı, ama Henry'iyi ikna etmek o kadar kolay olmaz, yine göz önünde olmak, yine yıldız olmak ister.
Siz olsanız 1 liraya Bayern'de, Milan'da vs'de mi oynarsınız, 2 liraya FB'de mi?

fb nin hedefleri belli ve avrupanın 7 en iyi klubu suanda bu seneki puanlamada

ping top 24 clubs ı diyorsun Eurosporttaki
orada sadece CL de oynayan takımların lig + cl de aldıkları puana göre sıralanıyor.
3 puan cl + 20 puan lig yani[signature][hline]Hey kids feel your balls
So you don't get cancer

Sosyal ağlarda paylaş

said:
khala, 11 Ekim 2005 13:23 tarihinde demiş ki:
fener gene alıyor henry stam robinho.

pires , figo , riquelme , vieri , kallon , van persie , killy gonzales vs vs vs sonuç iliç , heinze :D

stam iki senedir gündemde büyük ihtimal o transfer bitecek , henry zor çok zor...genede.. impossible is nothing[signature][hline]98>100

[Bu mesaj Bonjo tarafından 11 Ekim 2005 13:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

valla alırlarsa çok acaip şaşırmam yani.. FB şmapiyonlar liginde birşey yapabilirse, kadrosunu GS gibi daitmayacagi hatta güçlendireceği kesin. Anelka'nın newcastle'i reddetmesi bile türk futbolu ve fenerbahçe için çok büyük bi adımdır bence. Ben bekliyorum yavaş yavaş dünya yıldızlarının ligimizde top koşturmasını.

edit: yok 35 yaşındaki adamı almasınlar artik 20-29 yaş arası alsınlar ne güzel genç takımımız var.. Simao gibi gelir giderler yani.[signature][hline]Meshcharakou -ElitE-

[Bu mesaj MeSh tarafından 12 Ekim 2005 01:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mavi, 03 Ekim 2005 22:36 tarihinde demiş ki:
Bölüm'de yaptığımız yorumlarda, açtığımız konu başlıklarının içeriğinde küfür, seviyesizlik barındıran ifebe, amtu, 6S, Febe, Bejeke, F5 tarzı şimdi üretemiyorum ifadeleri, kesinlikle kullanmamanız doğrultusundadır.
[signature][hline]lost in sorrow nights! follow the energizer tav$ani
Wen of Burning Legion
gizli ninja
Sosyal ağlarda paylaş

ya fotomaca ıtaber etmemeyı ogrenedınızmı halen?Gecın o gazetelerı.Ayrıca sadece fener deyıl kım ısterse ıstesın henry gıbı bır oyuncuyu turkıyeye getıremez.Ben halen Klebersonu nasıl aldıgımıza sasıyorum.Belkı yedektı ama yası bellı yetenegı bellı karıyerı bellı.
Anelka bence tamamen bır kumardı sımdılık tuttu ama o adamın ne yapacagı bellı olmaz saatlı bomba.
Appıahtan juve cok buyuk kar etmıstır.Bence o fıyatı hak etmıyor.(bu benım sahsı fıkrım.)[signature][hline]With the lights out it's less dangerous
Here we are now, entertain us
I feel stupid and contagious
Here we are now, entertain us
Sosyal ağlarda paylaş

kimse tutup fener sunu alamaz demesin,bi besiktasli olarak soyluyorum ki fenerin cogu topcuyu alma ihtimali vardir..Adamlar da para var bir,son yillarda yildiz transferi yaparak yabanci oyuncularin Turkiyeye bakis acisini degistirdiler bu da iki..Simdi adam dusunecek,Bu Anelka real madridde oynamis,acayip yetenekli bi adam.bu turkiyeye gidip mutlu olduguna gore ben niye gitmyim,iyi para da var..hesabi

Ama yine de Henry imkansiz gibi be :)
gelmez isalla :D[signature][hline]kaypak olmak moda galiba?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...