Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cypher"Da Şikemi Var ?

Sayk0

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar Geçen hafta Cypher"da Savaşa Giren Arkadaşlar iyi Bilir Gm Savaşı izliyormuş Wolf"e Son uyarı diye bir yazı Geçti Ardından Wolf is 30 day Banned Yazdı Herkes Gördü sanırım bunu.

Salı Günü Tekrar Savaş oldu Karus"lar Kazandı.
Karus"lar Baskına Geldiğinde Keeper Kesildi Kesen Adamda
GANGSTER Wolf
Yorumu Sizde.

[Bu mesaj Sayk0 tarafından 13 Ekim 2005 20:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bende cyperdayım cypere laf yok bu serverin en çok dts ksop çularını seviyorum sabaha kadar aynı yerde :)[signature][hline]ConYTurK, 12 Ekim 2005 19:19 tarihinde demiş ki:
şu oyunu oynayıp bide mantıkmı arıyosun büyü bu!alalhım ya o zmn mage nası uzaktan büyü yapıp arcer nası elindeki oku ateşliyo bi anda çakmakmı taşıyo yanında.hele poison ok atmadan önce oku akrepin kıçınamı sürüyo :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gothic, 13 Ekim 2005 20:59 tarihinde demiş ki:
bende cyperdayım cypere laf yok bu serverin en çok dts ksop çularını seviyorum sabaha kadar aynı yerde :)

ahahhaa... o da iyimiş... adamlar çöreklenmiş bi mekana... :D
gm normal karşılıyodur artık onları... tabii bi gm varsa...[signature][hline]Server: Diez
Nick: Catastrope
Clan: Legendery
Speciality:Shadow Vain
Job: Archer
Lvl: 6x
np:Abiiiii Tünele giriyom abi sesin gelmiyo... :D
Sosyal ağlarda paylaş

eheuhe oda güselde bizim kileri artık ellemiyor ya gm in taktıgımı var sabaha kadar dts inermi ya :) uyuyorum gece su içmeye kalkıyorum hala kesiyoz :D[signature][hline]ConYTurK, 12 Ekim 2005 19:19 tarihinde demiş ki:
şu oyunu oynayıp bide mantıkmı arıyosun büyü bu!alalhım ya o zmn mage nası uzaktan büyü yapıp arcer nası elindeki oku ateşliyo bi anda çakmakmı taşıyo yanında.hele poison ok atmadan önce oku akrepin kıçınamı sürüyo :D
Sosyal ağlarda paylaş

millet herşeyi yapıo banlanmıo biz scroll almak için knight chas almaya çalıştıkmı süresiz ban yiyioruz nerde bunun adaleti ???[signature][hline]Nick : Lee
lvl : 6x
Server : Cypher
Job : Paladin
Np : 61xxx
Durumu : Ban Yedi ( Knight Chash Maduru )
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...