Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sizce Cypher EN İYİLERİ

The_Killer

Öne çıkan mesajlar

biz arese değiliz cyper tayfasıyız :D[signature][hline]ConYTurK, 12 Ekim 2005 19:19 tarihinde demiş ki:
şu oyunu oynayıp bide mantıkmı arıyosun büyü bu!alalhım ya o zmn mage nası uzaktan büyü yapıp arcer nası elindeki oku ateşliyo bi anda çakmakmı taşıyo yanında.hele poison ok atmadan önce oku akrepin kıçınamı sürüyo :D
Sosyal ağlarda paylaş

bizim arkadaşları topaldım buraya :)[signature][hline]ConYTurK, 12 Ekim 2005 19:19 tarihinde demiş ki:
şu oyunu oynayıp bide mantıkmı arıyosun büyü bu!alalhım ya o zmn mage nası uzaktan büyü yapıp arcer nası elindeki oku ateşliyo bi anda çakmakmı taşıyo yanında.hele poison ok atmadan önce oku akrepin kıçınamı sürüyo :D
Sosyal ağlarda paylaş

virüzz yavaş olum :D[signature][hline]ConYTurK, 12 Ekim 2005 19:19 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

vede bu sewrver da beramusdanda arakada_im olan 98765 gibi oynuyan1n1 gormedim arkas1nda prestlik yapt1g1mdan nasil oynadigini cok iyi gördum adam baya iyi[signature][hline]Name: :::TheONE:::
Class: Shadow Vain
Nation: Karus
Lvl: 58 bugun 60 olurum 13 ek1m
Np: 3,5 k bir savasda aldim
Clan: Twilight
Server: Cypher

[Bu mesaj elense tarafından 14 Ekim 2005 13:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

marlo :D[signature][hline]ConYTurK, 12 Ekim 2005 19:19 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

virüz oldugunu nasılda belli ediyon be :D[signature][hline]ConYTurK, 12 Ekim 2005 19:19 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

kafana takma cz de clansız dolaşamayan birrinden korkcak deilim ;)[signature][hline]Lvl:62 / 61
Name:CamthalionTasardur / PwnUrTralala
Clan:YoTeAmoGabriela / AudioSlave
Nation:Karus / El morad
Server:Ares / Cypher
We <3 K2 Network

[Bu mesaj Marl0_on tarafından 14 Ekim 2005 13:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...