Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lütfen geri dön

Crownguard

Öne çıkan mesajlar

Öncelikle bunu buraya yazdığım için özür dilerim. Bunu yazmamın nedeni clan masterımın msn ine ulaşamam. Forumları takip ettiğini biliyorum. Belki burdan sesimi duyar.

Peno lütfen geri dön sensiz oyun hiç zevkli değil. Wolfs ü özledim herkes bir yerlere dağıldı. Abuk subuk clanlara girmek istemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Tebrikler arkadaşlar bu topici yazan arkadaşımın 16 yaşında bir bayan olduğunu sizlere belirtmek isterim öncelikle eğlence ve gırgırınızı daha ilginç konularda giderirseniz sevinirim. Bence yorum yapılmayacak kadar hoş bir durum. Bu oyunu kişisel egoları için değil arkadaşları ile birlikte olmak için oynayan bir grup insanin varlığını bilmek bence hoş oldu.

Crown peno ya ulaştım özel mesaj la msn ini gönderiyorum. Oyuna dönmek konusunda hala kararsiz.[signature][hline]İn the name of Thorn
Sosyal ağlarda paylaş

Tebrikler arkadaşlar bu topici yazan arkadaşımın 16 yaşında bir bayan olduğunu sizlere belirtmek isterim öncelikle eğlence ve gırgırınızı daha ilginç konularda giderirseniz sevinirim. Bence yorum yapılmayacak kadar hoş bir durum. Bu oyunu kişisel egoları için değil arkadaşları ile birlikte olmak için oynayan bir grup insanin varlığını bilmek bence hoş oldu.

Crown peno ya ulaştım özel mesaj la msn ini gönderiyorum. Oyuna dönmek konusunda hala kararsiz.[signature][hline]İn the name of Thorn
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...