Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Benden Çok Uzakta Ama şu an yanımda..

fede

Öne çıkan mesajlar

Her gece sen varsın burda, yanımda, ben nerdeysem ordasın. Peşimi bırakmıyorsun ki hiç gerçek hayata dönebileyim. Yoo hayır bu senin suçun değil, benim suçum bu..
Ben istemiyorum beni bırakmanı.. Ama bi yandan da senden kurtulmak istiyorum. Bazen çok korkuyorum sana yetişemeyeceğim için, ve benden habersiz bu dünyadan gideceğin için. İşte bunun için beni bırakmanı istiyorum, yani seni bırakmayı, unutabilmeyi...

Çok karmaşık değil mi yazdıklarım? Biliyorum. Çünkü ben de karmakarışığım. Şu içimi şuraya tam olarak dökebilseydim eğer eminim bu kadar yazdığıma ben bile inanmazdım.

Senden kurtulmak için başka şeyler yapamıyorum. Çünkü ne yaparsam yapayım kalbimin bir köşesinde sen varsın. Senden kurtulmamın tek yolu yine sensin. Beni duy artık. İstediğim şey beni sevmen değil, sadece beni duyman, bi kere olsun beni duyman. Sonra gideceğim. Senden uzaklaşacağım, herkesten uzaklaşacağım, hayatımın anlamı olan senden de.... Ve o zaman ben ben olacağım.. Her şey bitecek benim için..

Sana....[signature][hline]Ölüm ölüm dediğin nedir ki gülüm;
Ben senin için yaşamayı göze almışım.
-natalieye
Sosyal ağlarda paylaş

fede...abi ne diyebilirim ki. kaç senelik arkadaşım bu kadar değişmiş. bu sözlerin senden çıkacağını hiç tahmin etmezdim.

güzel yazmışsın. sana bunları yazdırabilen herkimse, helal diyorum başka bişey demiyorum.[signature][hline]Swansong for the Wish of Night
God it hurts, give a name to the pain
Our primrose path to hell is growing weed
Sosyal ağlarda paylaş

saol dynun.. agresifim hanzoyum ama perdelerimi indirdimmi böyle acaib duygusal oluyorum. Yazı benim edebi bilgimden dolayı kötü oldu biraz :([signature][hline]Ölüm ölüm dediğin nedir ki gülüm;
Ben senin için yaşamayı göze almışım.
-natalieye
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...