Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paper Mage(yeni bir yaklaşım)

BlackBox1

Öne çıkan mesajlar

Genelde paperlar AC ağırlıklı takılar takıyor, yada parası olan iron,glass ve skell türevleri wepon res. li takılar takıyor. Bunların 2 side ciddi derecede pahallı ve gereksiz(bence).
Bunların yerine tamamen fire res. e yönelin. lycoan pendant, silver ring, kekuri belt gibi ucuz ve fire res. i yüksek takılar takın. (paranız varsa birde lycoan staff)
Sonuçta yaklaşık 200 fire res. iniz olur.(Ayrıca glacier talia giyerseniz 200 fire res, 240 glacier res, 85 cicarı light res. iniz olur). Bu kombinasyonla bu günlerde ne yazıkki moda olan 3 nova hıyarlarının kabusu olursunuz.

Sonuçta eninde sonunda warrior yada rogue sizi yatırır ama yukarda bahsettiklerimle mage lere karşı tank gibi olursunuz.[signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:129.xxx
Sosyal ağlarda paylaş

bence mage için 1 lycoan pendant kendi fr si yeterli önemli olan asas ve wariorlara karşı koruma bu yüzden mage ler defans ağırlıklı takılar kullanıyor zaten bir mage diğer mage ye karşı yeterli derecede koruması var[signature][hline]Blackforest
Ares= 54 mage 20k np(sadece savaşlara girer)
51 asasin 2,xx k np
xenon=52 Priest(bıraktım)
Cyper=57 priest (kasmaya devam )
[ne yazıkki hepsi aynı acc'de :( ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
blackforest, 13 Ekim 2005 19:06 tarihinde demiş ki:
benim mageimde full cristal goblin ve 1 lycoan pend. var ve hiçbir mage benden fazla dmg alamıyor hiçbir mage den korkum yok ama asas ve warrior için aynı şeyi söyleyemem

25dd helmet + 20spear def boots ve gloves bitmiştir ;) ama paper için zor :D (25dd)[signature][hline]Job : Elemantal Lord
Nation : Karus
Nick : BesT
LwL : 61
Race : Mage
Np : 35k+
Server : Ares
Sosyal ağlarda paylaş

Nyaeve kesinlikle katılıyorum.. Benım beramustaki Mage im de Fakirlik yaşıodum.. aynı Dediğin türevlerde şeyler kullanıodum gayette ii idim 670 mi defans olduydu.. hayvan gibi resist vs. zaten naparsan yap kesecek adam senı her türlü kesio =) nickim iLoveParisHilton du belki bilen vardır 65k np yaptıydım onla
[signature][hline]Server = Ares , Beramus
Level = 60+
Karakter = Assasian
Np = Her Serverda Yaparım :P
Beramustaki charım

http://img432.imageshack.us/my.php?image=amanya6dd.jpg

[Bu mesaj SlmTurkmusun tarafından 13 Ekim 2005 19:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
blackforest, 13 Ekim 2005 19:17 tarihinde demiş ki:
valla dediğim gibi mageler karşı korkum yok 5 tane nowa dan kurtulduğumu biliyorum ama 25 dager def helmet olmasına rağmen asas lar en fazla 3 atıyo :((

0dd war hiç takmıoken 1500/300ac olduğu zmn 515 gibi bi defans oluo (paperım) ona rağmen hiç bi assasin olurda pota fln basamazsam zor kesio tamamen zamanlama işi assasinlerden kaçarken mesela fr/lr im staff la stun yapıp biyandan pot basıp sonra town atabiliom ama tamamen zamanlama işi 1vs1 almaları kolay diil normalde senin yapcağın kullacağın skillere kalmış bişe(pot yerine abyssden düşen cake leri kullanmanız tavsiyedir çünkü pot gibi diil onlar arka arka hemen basabilyon buda çok büyük avantaj tabi ) ...[signature][hline]Job : Elemantal Lord
Nation : Karus
Nick : BesT
LwL : 61
Race : Mage
Np : 35k+
Server : Ares
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...