Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arnavutluk - Türkiye

lahoya

Öne çıkan mesajlar

Arnavutluk boru bir takım değildir Yunanistan'i yenmişti sanırım.

Üstüne üstlük grupta onlara karşı zorlanmayan yok.Arnavutluk bence bizden daha çok hak ediyor .Çünkü gerçekten oynuyorlar.

Bi de bizimkilere bak.Bu futbolla zaten bir şey yapamayız[signature][hline]Xanator Wegauge
Master Rifleman-Master Combat Medic
Eclipse Galaxy
Star Wars Galaxies
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tunch, 12 Ekim 2005 20:51 tarihinde demiş ki:
seviniyim mi üziliyim miii

şu grupta ikinci olduk diye seviniyoruz...

Yok ya, birinci Danimarka ya da Yunanistan olsaydı üzülürdüm. Ama 4. torbadan giren Ukrayna oldu, yani sorun bizde değil, biz esas rakiplerimizi geçtik.
Ha, maçtan sonra Fatih Hoca'nın da dediği gibi ilk maçta Gürcistan'ı yenseydik en kötü durumda en iyi 2. olarak çıkardık.
Sağlık olsun. Hala daha 2006 şansımız varsa durumumuz o kadar da kötü değil demektir.
Baksanıza, son Avrupa şampiyonu 4. olabildi.[signature][hline]" We're not a threat. We're salvation.
The world will have to deal with us. "
Sosyal ağlarda paylaş

bi önceki teknik direktör sayesinde biten umutlarımız sonrası bu noktaya gelebilmek sevindirici ben bu maçlardaki oyunla dünya kupasını karşılaştırmam bile şu 3 maçımızda stres maçıydı puan önemliydi ve aldık yolumuz açık[signature][hline]can't settle the area
Sosyal ağlarda paylaş

Oyle ya da boyle,playofflardayiz ve onumuze bakicaz,umarim bu milli takim gogsumuzu kabartir Almanyada..Kotu yunan kaldirdiysa euro cupu sanli Turk niye kaldirmasin Dunya kupasini!!!!

not:hedefi ileri koymak iyidir ;)

ama tabiki once playofflarda bi kaza yasamayalim,ondan cok korkuyorum[signature][hline]Düşündüğün şeyi yapmaktan korkuyorsan, yapmadığında korkacağın şeyleri düşün
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Moss, 12 Ekim 2005 21:53 tarihinde demiş ki:
bundan 7 sene once ultra aslan turbununde bulunmak futbol nedir demek yada stress nasil yasamak demektir gorunen koy kılavuz misali cok iyi oyuncuları olan bi takımın bu derece kotu bi yerde olması hic ic acıcı deil

bundan 7 sene once ua mı vardı?[signature][hline]Karayollarında değil senin kollarında öleyim...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zydar, 12 Ekim 2005 21:04 tarihinde demiş ki:
fransa 4 farklı yenerse ne oluyor?

yenemesse ne oluyor?

fransa 4 farklı galip gelirse her halukarda grup lider oluyor. bu sayede biz play-ff kura çekimlerinde seri başı olabiliyoruz.[signature][hline]www.kemirgen.net
Heyd - Jedi Padawan
Deadem - Master Bio-Engineer - Master Ranger
GE-TA, 07 Ekim 2005 17:53 tarihinde demiş ki:
Heey Bush'un tanrısı! Sana sesleniyorum! İki dakika sus da bir rahat edelim be yav!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...