Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Savaşta ve Cz de başıma gelen olay

yukcell

Öne çıkan mesajlar

Luferson da town a humanların girebilmesi için tek giriş var.Savaşta orda iken arkadan Yusuke ve The Sheriff geldi.(Bunlar human)
Dünde Cz de bunlar ben town da iken Duvar a tırmandı ve kesti tabiki bizi :) . Şimdi bunlar macro mu kullanıo yoksa Warriorlar ın duvara tırmanabilme gibi bi yeteneği mi var ben anlamış değilim.Macro mu kullanıolar ?
Yusuke (priest) The Sheriff (Warrior) (human)
Sosyal ağlarda paylaş

Tabiki wariorların öyle bir özelliği yok ancak birini tp liyerek bi yere çıkarabiliyorsun.Savaşta arkadan gelme işide bence bir önceki savaşta ölüp orda bekleyerek olur yada biri ölmüştür söylediğim şeklde elemanları tp lemiştir yada onlar üzerine tp scroll kullanmışlardır...[signature][hline]Everything Dies
Sosyal ağlarda paylaş

said:
yukcell, 13 Ekim 2005 09:21 tarihinde demiş ki:
Ama bunlar her savaşta bu şekilde town u basıyor(artık alıştık).
Duvar a çıkması ise yanımızda hiç human yoktu.Ben yukardan aşağı bakıyordum.İkisi koşarak çıktı.Yoksa tp scroll ile istediğin noktaya mı ışınlanabilion? :D

2 ırktan biri invade edip karşı ırkın şehirlerine geçtiğinde evet firend listinde online kim varsa yanına teleport olabiliyorsun.[signature][hline]Everything Dies
Sosyal ağlarda paylaş

Yok bu tp scrol deıl cunkı gecenkı savasda bende sahıt oldum.
Ölmustum ve towna ısınlandıgımda bıbakdım yanımda bır suru rogue var yanıp sonuyo carları..
Bu ancak hıle programıyla olur..orad bı bolum vardı yanılmıyosam move dıye, istedıgın kordınatı yazıyosun vede makına kosarak en kısa yoldan oraya ılerlıyor..Umarım artık su hıle programlarını kullananların ban olayları artarda kullanmakdan vazgecerler artık..
Sosyal ağlarda paylaş

savaşta görmedim ama... mesela normal haritada koordinatı yazıyosun adam oraya ışılanıyo gibi bişi oluyo.
kulenin içine girmişti iki kişi .bak şimdi karşı kulenin içine gircez dedi.adamlar 2 saniye geçti ordalar.bu kospta oluyo.
ama wardır belki başka bi hilesi hayatımız hile olmuş[signature][hline]kuruntu içinde yaşamaktansa ;
gerçeğin peşinde kaybetmeyi severek isterim...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...