Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eski Tribula ,Yeni ::JeusKeane:: 'e

VW__

Öne çıkan mesajlar

said:
vktk, 12 Ekim 2005 10:03 tarihinde demiş ki:
şunu sorma ihtiyacı duydum.
acaba o 1 numarada bulunan arkadaşlar ne işe yarıyor?!!!!

Abi valla bilmiyomusun :)
Mesela cz de fln 1vs1 de takıldınız oluyor karşınızda sin kaçmasın die taş sallarsın yada glitch yapıomuşssun :D kaçamıo[signature][hline]Manga Fun Club
Manga Fun Club Forums
6x / _Necrozan_ / Leftovers
Sosyal ağlarda paylaş

ya biliyorum arkideşler.
sonuçta binding de aynı işi yapıyor sinlere karşı.
ben orada birşeyi ima ettim.
o taşların amacı bariz glitch.[signature][hline]Name: VAnGeL
Clan: Apocalypse
Lvl: 6x
Class: Berserker Hero
Nation: Karus
Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Aware3___, 12 Ekim 2005 14:36 tarihinde demiş ki:
yapmas jeuskane
bende bi yerde bekliyim
5 - 6 tane ok at
ondan sonrada 5 li ok attı diyeyim
olur mu ?
movieyi yolla

Eğer gözlerimle cafedeki arkadaşımın ekranında görmesem bende inanmazdım ama gördüm eleman yok piyasada 5 li 5 li vuryor bırakın 20 metreyi 3 metreden bile 5 ok isabet ettiremiyorsun...Ne diyelim kolay gelsin herkes hak ettiğini bulsun.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
VW__, 12 Ekim 2005 14:28 tarihinde demiş ki:
said:
forzaeses, 12 Ekim 2005 09:47 tarihinde demiş ki:
Zamanında bu forumda en sıkı tartıştığım adam Tribulaydı...
Ama şu yolladığın SS hiçbirşey ifade etmiyor...
Sağ alttaki information penceresinin scrollu neden üstte mesela???Demek ki o okları yediği an tam bu an değil ki scrollu üste çekip göstermiş o damageı alan (sanırım Zoy) Ayrıca lagden de farketmemiş olabilir bu vuruşları,o ihtimal de var...

mrproblem ın dediği gibi movie yi görmedikçe bu tür resimler hiçbirşey ispatlamıyor...

Sende aynı haltı yiyosun da ondan seni de yakalıcam merak etmeee.....Sabrett....

Ne kadar bomba adamsın sen böyle :D
Ne zaman şahit oldun sana uzaktan 5 li attığıma?Ki seni öldürmek için uzaktan 5 li atmama hiç lüzum yok zaten lol

Seni geçtim CZ de gördüğüm human arkadaşlardan Hurricane,Picallo_tr,burada yazıyorsa susamuru,yani hemen her gün CZ de olanlardan hangi birisi görmüş benim bu şekil yada başka bir şekil hile yaptığıma...Ayıptır yahu bu kadarı da...

Herhangi bir insan şu oyunda herhangi bir konuda tek bir hilemi göstersin ispatıyla,aynı gün characterimi kendisine verip,bu oyunu da o an bırakırım...[signature][hline]Ares
Karus
Lvl 60
Archer
NP : 12X.XXX
Sosyal ağlarda paylaş

said:
VW__, 12 Ekim 2005 15:11 tarihinde demiş ki:
Bu SS KOLadmin forumundan alındı demiştim farkındaysan ?
Arkadaşlar bide videosunu çekip koymuşlar yani senin anlıcan Jeuskeane is pocket....

Ben sabah istemistim orada nereden alindigini.Sabah cunku bu yaziyi okuyunca orada gezdim ve bir movie aradim bulamadim o arama esnasinda da SS e denk gelemedim. Eger bir movie linki ya da SS lerle orada herhangi duzgun birsey warsa link istiyorum bakmak icin. Bu arada KOLadmin forumu dedigin seyin KOL official forumlari oldugunu dusunerek o forumlara baktim dedim.Herhalde KOL admin in actigi ayri bir forum yoktur..[signature][hline]ottoman_prince
uğurlu sayım: 10061

Sosyal ağlarda paylaş

bnce bekleyin jeuskane(TRibula)da bişey yazsın.vardır bi acıklaması.VW le TRibula arkadas deilmiydi?yoksa 2sinin araları bozulduda VW şimdi TRibulaya camur atiyo??perde arkasında neler yasandı flas flas flas .......(oyun güme gitti artık herkes hile mile filan kullanioyo:( )[signature][hline]Nick:ARES2000
Clan:TURKMASTERS
Server:ARES
LvL:6x
Nation:İnsan Evladı
Sosyal ağlarda paylaş

::Jeuskane::
Oyunda bu şahıs gibi bi başkasını görmedim KEde harpy spotunu kendinin sanarak etrafa küfür savuran terbiyesiz clan başkanı...SS almadım ama nerede ve ne zemen yaptıını biraz düşünürse bulur...neyse konuyu daıtmak istemem ama bu adamdan herşeyi beklerim..!!![signature][hline]eMrE_uLTrAsLAn...Karus...6x...FriendShip...Ares
Sosyal ağlarda paylaş

Ne kadar bomba adamsın sen böyle :D
Ne zaman şahit oldun sana uzaktan 5 li attığıma?Ki seni öldürmek için uzaktan 5 li atmama hiç lüzum yok zaten lol

Seni geçtim CZ de gördüğüm human arkadaşlardan Hurricane,Picallo_tr,burada yazıyorsa susamuru,yani hemen her gün CZ de olanlardan hangi birisi görmüş benim bu şekil yada başka bir şekil hile yaptığıma...Ayıptır yahu bu kadarı da...

Herhangi bir insan şu oyunda herhangi bir konuda tek bir hilemi göstersin ispatıyla,aynı gün characterimi kendisine verip,bu oyunu da o an bırakırım...

Sen hayatında kaç kere beni teke tek te aldın ?
onu bi düşün sonra tartışalım.. Ki şu anda konumuz bu deil!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
coyote_e, 12 Ekim 2005 16:26 tarihinde demiş ki:
bnce bekleyin jeuskane(TRibula)da bişey yazsın.vardır bi acıklaması.VW le TRibula arkadas deilmiydi?yoksa 2sinin araları bozulduda VW şimdi TRibulaya camur atiyo??perde arkasında neler yasandı flas flas flas .......(oyun güme gitti artık herkes hile mile filan kullanioyo:( )

Ertan arkadaşımdır.. Ama o benim açıklarımı burada açıklayıp beni banlatmak için elinden geleni yapmış ve bunu başaramamıştır. Ve her defasında "BEN TEMİZİM" demiştir.. Şimdi sıra bende görelim bakalım temiz elemanı pisliklerini temizlemekle uğraşsın...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LordBowman, 12 Ekim 2005 22:32 tarihinde demiş ki:
ersin kardeş adını ertandan öğrendim buraya tek bi lafı var laf taşımıyorum söyleme gereği duydum msnden adamı engellemişssin bi derdi varsa msn deyim dedi gelsin konuşalım

versin msn adresini ekliym hemen ekliym ben sölediklerimin arkasındayım . Versin msn de tartışalım her türlü.... Benim için np.. Buraya gelsin burda da tartışırım onla hiç problem deil...
Sosyal ağlarda paylaş

Lordbowman;
Derdimi ben en başta yazdım farkındaysan ve ss in üzerindeki yazıları okuduysan.. gene tekrarlıyorum.. Bu arkadaşımız geçen günlerde "Bu oyunu hile ile oynayanlar banlansın, Rahat rahat bi oyun oynayalım hile olmadan" gibi kelimeler etmişti... Hatırlayanlar vardır forumda.. Şimdi bu lafları söleyen arkadaşımız arrow shower hack türü bi program kullanarak baya bi mesafeden imkansızı başarıp 5'li ok çakıyo. Herkes biliyo ki böle bişey kesinlikle ve katiyen imkansız.. milyonda "0" olasılığı var en fazla o 5'li oklardan o mesafeden ancak biri tutar.. Ve ben bunu araştırdım ve bu arkadaşımızın bu programı kullandığını öğrendim.. ve knightonlineworld.com forumundan aldım bu SS'i.. saolsun bi arkadaşımız koymuş bu ss i foruma.. Bide video var onuda indirebilsem size de izleticem hala daha uğraşıyorum indirdiğim anda izleticem size.. herkes görsün ve bana hak verceksiniz.. içinizde ss le kanıt olmaz diyenler var.. Haklılar ama video yu görünce onlarda inanacak bu duruma.. Şimdi herkese hayırlı geceler...
Sosyal ağlarda paylaş

ya buraya yazali bir link isteyeli o forum icinden 25 saat oldu ama link konulmamis. KOL forumlarini ben de takip ediyorum ama ozellikle aradim ve bulamadim orada da download icin bir link .Bana forum icinde yayinlandigi thread i werin lutfen; eger oyle birsey warsa orada yani KOL forumlarinda..[signature][hline]ottoman_prince
uğurlu sayım: 10061

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...