Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beto Transferi Söz Konusu [ BJK ]

AthleT

Öne çıkan mesajlar

Bu Sezona kötü bir başlangıç yapan ve ilk 8 maçta sadece 11 puan toplayabilen Beşiktaş'ta tüm gözler devre arasında yapılacak transfer harekâtına çevrildi.

Sezona kötü bir başlangıç yapan ve ilk 8 maçta sadece 11 puan toplayabilen Beşiktaş'ta tüm gözler devre arasında yapılacak transfer harekâtına çevrildi. Bir yandan UEFA Kupası'nda gruptan çıkarak finale kadar ilerleyebilmek, diğer yandan da ligde şampiyonluğa ulaşmak için liderle arasındaki puan farkını kapatmak isteyen siyah-beyazlılar, Portekiz Milli Takımı ve Sporting Lizbon'un stoperi Beto için girişimlere başladı.

Savunma Güçlenecek

29 yaşındaki Beto, 1996 yılından bu yana Sporting Lizbon forması giyiyor. Savunmanın ortası ve sağ bekte görev yapabilen Beto, 31 kez de Portekiz milli takımında oynadı. Ancak yıldız oyuncu, 5 Haziran 2004'ten bu yana milli takım teknik direktörü Scolari tarafından kadroya alınmadı. Beşiktaş, sezon başından bu yana bekleleni veremeyen Daniel Pancu'yu göndererek, Beto ile savunmasını güçlendirmeyi düşünüyor.

Eğer alınırsa çok güzel olur.

kaynak : internetspor

[signature][hline]Birgün Ressamlar Türk'ün Simasını Yitirirseler Yıldırımı Alıp Resmetsinler.. M.Kemal
| Mail | : [email protected]
| Radio | : Wj ErgenekoN
| Forum | : Insight

Insight'ı Kalbimde Ya$atıyorum.

[Bu mesaj AthleT tarafından 12 Ekim 2005 13:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
elektrot, 12 Ekim 2005 13:14 tarihinde demiş ki:
Biz Ronaldo'yu niye gönderdik?

Saydırma $imdi gidenleri tek tek :)[signature][hline]Birgün Ressamlar Türk'ün Simasını Yitirirseler Yıldırımı Alıp Resmetsinler.. M.Kemal
| Mail | : [email protected]
| Radio | : Wj ErgenekoN
| Forum | : Insight

Insight'ı Kalbimde Ya$atıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

yahu sergeninde yaptıklarını ibiliyoruz. onu dabıraktım beşiktaşlı olmayan o kadar oyuncuya sahibiz , bunların içinde eli tandoğan da var .. kendi yetiştirdiğimiz oyuncumuz , takımı toparlıyacak gibi gözüküyorsa gelsin , başımın üstünde yeri var orda oynar..[signature][hline]www.kemirgen.net
Heyd - Jedi Padawan
Deadem - Master Bio-Engineer - Master Ranger
GE-TA, 07 Ekim 2005 17:53 tarihinde demiş ki:
Heey Bush'un tanrısı! Sana sesleniyorum! İki dakika sus da bir rahat edelim be yav!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
AthleT, 12 Ekim 2005 17:49 tarihinde demiş ki:
Hazır olsun.

ALPAY CANSELİ BURAYA GETİR.

O iyi bilir.

... bune terbiyesizlik[signature][hline]
With the lights out, it's less dangerous
Here we are now, entertain us
I feel stupid, and contagious
Here we are now , entertain us
A mulatto, an albino, a mosquito, my libido,
Yeah
Sosyal ağlarda paylaş

said:
elektrot, 12 Ekim 2005 16:26 tarihinde demiş ki:
Alpay'ın Beşiktaşlılar'ın kalbinde yeri yok.
Alpay'ın İnönü'de yeri yok.

aynen..
Zaten yonetim besiktasa yakismayan(futbol kabiliyetinden bahsetmiyorum) adamlari aldi takima(ali tandogan,ahmet dursun vs.),bi de alpay olmasin lutfen..Alpay gibi,Fatih Akyel gibi kisiliksiz insanlarin isimlerinin besiktasla yanyana kullanilmasindan bile rahatsiz oluyorum..[signature][hline]Düşündüğün şeyi yapmaktan korkuyorsan, yapmadığında korkacağın şeyleri düşün

[Bu mesaj ronald tarafından 12 Ekim 2005 21:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

milli takımdaki tümeri transfer edebilmemiz için , milli takımın savunma şeklinide transfer etmemiz gerekli..[signature][hline]www.kemirgen.net
Heyd - Jedi Padawan
Deadem - Master Bio-Engineer - Master Ranger
GE-TA, 07 Ekim 2005 17:53 tarihinde demiş ki:
Heey Bush'un tanrısı! Sana sesleniyorum! İki dakika sus da bir rahat edelim be yav!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...