Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sinek Kanalı

Sensible

Öne çıkan mesajlar

Digiturk'de böyle bir kanal açıldı.
Ya biz Türkler hiç özgün birşey yapamazmıyız? Hep Batı'dan mı özenmemiz lazım?
Mtv'nin konseptini resmen aynen almışlar. Ya öyle birşey izlemek istesek zaten mtv var. Neden başarısız bir taklidi izleyelim? Jeneriklerini görünce zaten mtv zannediyorsunuz.
I bet you mu ne öyle birşey vardı Mtv'de,insanlara çok zor şeyler yaptırıyorlar,iğrenç şeyler yediriyorlar falan. Onun aynısını almışlar programın adını "Sıkıysa" koymuşlar. Niye bukadar boş işlerle uğraşır ya yurdum insanı[signature][hline]"I studied silence to learn the music. I joined the sinful to regain innocence"
Kerforn/Night Elf Druid (Invadoria)
Burning Legion

Sosyal ağlarda paylaş

MTVnin "I Bet You"su da özenti. İnsanların aralarında oynadığı oyunu yarışma yapmışlar. Orjinal bişey değil. Hiç bir yarışma da orjinal olamaz. İlk birisi çıkartır tabi ki ama Türkiye dışarıdaki TVleri organizasyonlar, yarışmalar ve eğlence programları açısından geriden takip ediyor zaten. Sadece filmler önce gösteriliyor. Bence özenti olsa bile vakit geçirmek için izlenebilecek bir kanal. Ayrıca İngilizce bilmeyenler MTVdeki şeyden hiçbir şey anlamaz. Ben biliyorum ama MTV jenerasyonundan da nefret ediyorum. Sinek'i izlemeyi tercih ederim.

Saygılar...[signature][hline]"Bir şeyler ters gitti..."
In Rock We Trust
K.A.L Forever!
Renksiz Pati, Tarafsız Pati
Her Şey Paticik İçin...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sensible, 03 Ekim 2005 16:32 tarihinde demiş ki:
Digiturk'de böyle bir kanal açıldı.
Ya biz Türkler hiç özgün birşey yapamazmıyız? Hep Batı'dan mı özenmemiz lazım?
Mtv'nin konseptini resmen aynen almışlar. Ya öyle birşey izlemek istesek zaten mtv var. Neden başarısız bir taklidi izleyelim? Jeneriklerini görünce zaten mtv zannediyorsunuz.
I bet you mu ne öyle birşey vardı Mtv'de,insanlara çok zor şeyler yaptırıyorlar,iğrenç şeyler yediriyorlar falan. Onun aynısını almışlar programın adını "Sıkıysa" koymuşlar. Niye bukadar boş işlerle uğraşır ya yurdum insanı
türk insanına göre nerde kolay para var, nasıl fikir üretmeden parayı götürürz mantığı olduu için böle oluo, emeğe saygıda yok pek yani. bilen bi adam yerine torpilli bi kreatif direktor oluo hee dio mtv de yapmışlardı bizde yapak atak parayı cebe.[signature][hline]Selmion, 06 Temmuz 2005 16:37 tarihinde demiş ki:
arkadaşlar ben bi hata yaptım ve böhühü kötü film dl ettim...
Karsinizda Pipican,Fanus Hayati Yasayan octopus
[b]we are gods unwanted children
Sosyal ağlarda paylaş

Cenk ve Erdem var, o yüzden izliyorum. Banane özentiden bilmemneden. Bu devirde özenti diye bişey yok zaten artık. İllede bir tane olacak diye bişey olamaz, mutlak çeşitleri olacak, taklitleri olacak.[signature][hline]LathspeLL (a.k.a seth)
Taurelilomea-tumbalemorna Tumbaletaurea Lomeanor
Sosyal ağlarda paylaş

yarışma formatlı bi programın asla kopyasını özentisini yapamazsın. telif hakkı diye bişey var buna uymazsan ciddi cezalar alırsın hem bu iş türkiye de olduğu gibi gayri ciddi de yapılmıyo yurt dışında. programı izlemedim ama "esinlenmeyle" "kullanım hakkını/formatını" almak farklı şeyler. mesela kim 500 milyar ister, riziko, en zayıf halka vs. hep yabancı orjinli. kanal formatına gelince bişey diyemiycem, fazla izlemedim ama bunlar başlangıçtır. mtv deki maddi destek belkide bizim hiç bir kanalımızda yok. boyle acımasız eleştri yapacağına bence biraz daha zaman tanımalısın. zamanla olacak şeyler bunlar tecrübeyle olcak işler.

ama ki selcuk erdemi gördüm geçen gün sadece o yüzden bile izlenir diyorum ben. hastasıyım =)[signature][hline]hatalarından ders almıyorsan, onlardan zevk al
Sosyal ağlarda paylaş

said:
horten, 04 Ekim 2005 19:17 tarihinde demiş ki:
yarışma formatlı bi programın asla kopyasını özentisini yapamazsın. telif hakkı diye bişey var buna uymazsan ciddi cezalar alırsın hem bu iş türkiye de olduğu gibi gayri ciddi de yapılmıyo yurt dışında. programı izlemedim ama "esinlenmeyle" "kullanım hakkını/formatını" almak farklı şeyler. mesela kim 500 milyar ister, riziko, en zayıf halka vs. hep yabancı orjinli. kanal formatına gelince bişey diyemiycem, fazla izlemedim ama bunlar başlangıçtır. mtv deki maddi destek belkide bizim hiç bir kanalımızda yok. boyle acımasız eleştri yapacağına bence biraz daha zaman tanımalısın. zamanla olacak şeyler bunlar tecrübeyle olcak işler.

ama ki selcuk erdemi gördüm geçen gün sadece o yüzden bile izlenir diyorum ben. hastasıyım =)

lol diyorum kendime onunda hastasıyız ama tabi cenk - erdem apayrı bişi
bi şeler yazıpta kendimi affettireyim bari =)
her gün bir kelime öğreniyoruzdan:
kelime veranda. cümle içinde kullanıp öğreniyoruz. kurdukları cümle :
"alanda memnun veranda"[signature][hline]hatalarından ders almıyorsan, onlardan zevk al

[Bu mesaj horten tarafından 04 Ekim 2005 22:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bu nambır vandada Jackass özentisi var napalm adamlar bilmiolar mı bizim Türk milleti başka milletlere ebnzemez diye.Arabasını boyadı diye tekme tokat dayak yiyen şakacı var Allah bilir bunlara nolcak[signature][hline][b]For every action,there's an equal and an opposite reaction..

g3nk..
[b]
Sosyal ağlarda paylaş

O program jackass özentisi değil ki. Hiç birşey yapmıyolar adamlar. Yemiyo heralde. Üzerlerine sos döküyolar. Kazaklarla saunaya giriyolar falan. Sen at kendini yokuş aşağı bi market arabasının içinde. Yemez ama...[signature][hline]"Bir şeyler ters gitti..."
In Rock We Trust
K.A.L Forever!
Renksiz Pati, Tarafsız Pati
Her Şey Paticik İçin...
Sosyal ağlarda paylaş

over game diye bi program var oda keyifli baya.
geçen bölüm emrah ablak vardı konuk, baya güzeldi.
sonra cenk & erdem'de o kanala geçmiş.
bence o kadar abarttığınız kadar kötü değil kanal aksine güzel bile..[signature][hline][i]smile at me and I will stay, start to cry and I'll go away, just please dont leave me guessing.[i]

Sosyal ağlarda paylaş

gecen bizim arkadas cikti orda

eline bal surmusler 5 kisiyle tokalas demisler

bize tel acti gelin diye geldik elimize yapisti direk

estel in elini bal oldu eheh

ben yirttim ama caktim davayi uzaklastirdim godosu.[signature][hline]
With each kill I grow wiser... with every added wisdom I grow stronger -Artemis Entreri
Sosyal ağlarda paylaş

Bence güzel bir program yaptığı animasyonların kalitesi malesef ülkemizdeki hiç bir kanalda yok öyle herşeye taklit hede hödö gözüyle bakıcak isek çok işimiz var.Vakit geçirmek ve eğlenmek için ideal.[signature][hline]RamsesII, 26 Eylül 2005 14:20 tarihinde demiş ki:
bazı travestilere hasta oluyorum,çok güzel ve sexi oluyorlar...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...