Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Koçumsun Chino

Aegean

Öne çıkan mesajlar

Deftones, limp bizkit, linkin park ve metallica ile konsere çıkacakmış sanırsam ve chino bu durumdan hiç memnun değilmiş, baya bi eleştirmiş grupları tam anlayamadım ama galiba metallica ya o oçlerin yaptığı tek şey sahnede dikilmek demiş. çok da iyi demiş deftones un yeri çok ayrı ya[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
and death is not far away
soon we'll sleep
and never wake up again...
Sosyal ağlarda paylaş

abi anlamıyorum. stüdyoya gidildiğinde illa ki çalınacak şeyler arasında vardır metallica. iki tarafta birbirine ihanet ediyo bence. metallica başlattı o ayrı. :P

ama ne bilim geçen gün arkadaşımda eski konserlerini izlerken "gelse de gitsek" dedim. seek & destroy çalarken çıldırmak istiyorum. :)[hline]Arnie "Artxed" Civardagezer
MISCHIEF. MAYHEM. SOAP.
Sosyal ağlarda paylaş

Metallica gibi bi grubu kötüleyecek biri varsa bile bu deftones diildir
bi kere yeni bassçı hariç sahne şovunun şebeklik yapmadan da yapılabileceğini kanıtladılar
ayrıca load ve reload gibi hayalkırıklığı yaratan albümlere rağmen ride the lightning ve master of puppets gibi klasikler bile metalişn mil taşları olduklarını kanıtlamaya yeter.
Deftones nnapmış??? önceki grupların önlerinde açtıkları yolda ilerleyebilmiş başarılı ama asla ilahlaştırılamayacak bi grup
ve sanmam ki bu kadar sert bi eleştiri yapmış olsunlar ama yapmışlarsa da cevabım budur...[hline]Virando costas ae mundo
Orgûl hosamente sôs
Glori Antiga, Volta a nôs
Sosyal ağlarda paylaş

abicim kusra bakmayın ama 20 sene önceki şeylerlede ayakta uyutuyolar milleti, metallica nın kaç 91 demiydi blackden sonra bittiğini herkes söylüyo saygım var fakat bi grubu sadece ilk 10 yılında yaptığı çalışmalara dayanarak övmek de hiç doğru bi davranış değil bence, biraz klişe olacak ama önemli olan zirveye çıkmak değil, zirvede kalmak dereler ya, aynı o olay bence[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
soon we'll sleep
Sosyal ağlarda paylaş

Bence justice de saalamdır ayrı konu da asıl söyliiceem şudur ki tama haklısın belki öyle ama metal dinlemeye başlayanların çoğu ya metallica ya manowarla başlar ve bundan gurur duyar bunları aşağılamak sadece aman piyasa olmayalım korkusunun getirdii egodandır bi de yeni albüm her ne kadar nu metal soundundaysa da bence metallicaya yakışır güzellikte ve sağlam bi albüm önyargıyla yaklaşmayınız nu sevmiosanız bile st. anger dışındaki şarkıları da dinleyiniz( öz. franctic ve dirty window) al sana güncellik adamlar korkmadan yenilemişler kendini ve beenmeyenlerin inadına beğenen ve metallicaya dönen de çok insan var...[hline]Fuck it all! Fuck this world!
Fuck everything that you stand for!
Don't belong! Don't exist!
Don't give a shit!
Don't ever judge me!
Sosyal ağlarda paylaş

metallica yla metal felan dinlemeye başlarlar tmm eyw zaten bende saygı duyduğumu belirttim iyi çıktılar piyasaya 10 yıl kadar da iyi bi şekilde devam edip sonradan bozuldular, fakat ben muziği bana bir şeyler hissettirdiği için dinlerim dinlemiş olmak için değil, deftones 95ten beri 4 albüm yaptı hepsini de gayet severek dinledim ama olurda deftones bozarsa metallica gibi bu dediklerimi onlara da derim[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
soon we'll sleep
Sosyal ağlarda paylaş

Ben hala eski albümleri dinneyip uçabiliom ama bence tartışmayalım çünkü saçma bi konu ama kabul edin ki metallicayı nası bulursanız bulun deftonesun yaptıı iddia edilen saygısızlık bgibi bi saygısızlığı hak etmio herkesin en azından senin gibisaygı göstermesi lazım[hline]Fuck it all! Fuck this world!
Fuck everything that you stand for!
Don't belong! Don't exist!
Don't give a shit!
Don't ever judge me!
Sosyal ağlarda paylaş

tamam ben de gidişatından memnun değilim metallicanın ama adamın yaptığı cidden saygısızlık. bok atayım izi kalsın mantığıyla saçmalamış.
şu anki halini tercih ederim metallicanın deftonesa. bu başka bişey. onu karıştırmiyim şimdilik.
ayrıca metallicanın bozulmuşluğu dediğiniz deftones tarzı müziğe (hardcore) dönmesidir

[Bu mesaj Kenderleme tarafından 28 July 2003 15:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bencede tartışmayalım, evt chino nun yaptığı da biraz saygısızlık fakat chino demese başka bi muzik eleştirmeni felan derdi görüşündeyim ben, ayrıca metallica nın yeni albümü bence o kadar da iyi değil, metallica biraz para kaygısı biraz mtv etkisiyle değişmeden çağa ayak uydurmaya çalıştı fakat ikisinin arasında bi yerde kaldı, load ve reload dan daha iyi bi albüm nispeten fakat ikisinin arasında kalması kötü olmuş mesela sırf trash e yönelik çalışsaymış daha iyi olurmuş, şarkıların çoğu kopuk geliyo bana[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
soon we'll sleep
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...