Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sabahın köründe CZ ( movie download )

Murtaza

Öne çıkan mesajlar

Sabahın köründe başlayan PK macerasını kaydettim yine herzamanki gibi. Çok özene bezene yaptım montajını. 10 dkaika 35 saniye süren filmi Buradan indirebilirsiniz...

40 MB kendileri, dosya boyutunu mümkün olduğunca az tutmaya çalıştığım için -üzülerek söylüyorum- çok net değil...

movie deki 2v10 combat ilginizi çeker diye düşünüyorum :)

rapidshare.de ye upload ettiğim için DL sırası bekleyebilirsiniz, şimdi olmasa bile daha sonra mutlaka indirip izleyin =D

yorumlarınızı da bu topic altına yazabilirsiniz.

Ha ayrıca, dereque' e buradan bi kez daha teşekkürü porçç pilirim efenim ;)[signature][hline]:-O OMFGWTFBBQ :-O
Sosyal ağlarda paylaş

dereque adlı kısı gecen gun bir clan kurmus forazzi diye birini asist yapmıs. clanın adı " ÖLÜMCÜL HATA"
boyle ısımde bır clana gırmem ama teklıfı yapan kısının ustu cok ıı gıyınmıstı. neyse sonra baktım asist ve lider 65 lwl butun dusuk lwl li noobları toplamıslar
tek 45+ 53 lwl ben varım. herkes le konusuyo
60 lwl olun en kısa surede cok ii işler yapcaz felan
ben guluyorm. dıyorum ne zamn atıcaksınız clanı dagıtıcaksıznız. dınleyen yok herkes dio ne zaman
pelerın alırz aga. en sonunda clanı disband yaptılar :)
baya gulmustum sonunda
Sosyal ağlarda paylaş

said:
pisikopat_5, 08 Ekim 2005 19:30 tarihinde demiş ki:
dereque adlı kısı gecen gun bir clan kurmus forazzi diye birini asist yapmıs. clanın adı " ÖLÜMCÜL HATA"
boyle ısımde bır clana gırmem ama teklıfı yapan kısının ustu cok ıı gıyınmıstı. neyse sonra baktım asist ve lider 65 lwl butun dusuk lwl li noobları toplamıslar
tek 45+ 53 lwl ben varım. herkes le konusuyo
60 lwl olun en kısa surede cok ii işler yapcaz felan
ben guluyorm. dıyorum ne zamn atıcaksınız clanı dagıtıcaksıznız. dınleyen yok herkes dio ne zaman
pelerın alırz aga. en sonunda clanı disband yaptılar :)
baya gulmustum sonunda

hahahaha
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...