Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

özür dilerim kuşlar..

xarion

Öne çıkan mesajlar

bizim evimizin bahçesi bir dağa bakıyo bahçemizdede küçük bir kuş evi var biz oraya hersabah bayat ekmekleri koyardık kuşlarda gelip yeri onları ama artık bu kuşl gribi yüzünden tedirgin olduk ve ekmek koymuyoruz :(
özür diliyoruz kuşlar.. ama böyle olması gerekiyo.[signature][hline]harbi?
Sosyal ağlarda paylaş

sagliğin için yapmak zorundasın, aynıseyi biz de yapardık, mutfak camına koyardık:) inşallah kısa zamanda sorun hallolur da kuslar bir an once karınlarını doyururlar[signature][hline]kingpin, 08 Ağustos 2005 05:32 tarihinde demiş ki:
ben kül yutmaz eralp,yemem bunları dory hanım

Çizimlerim [Pati Albüm]
I try to put myself to sleep but I miss the one I love..
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
dalga amaçlı mesajlar atmayalım lütfen.
kuşlarda grip olduğu konusunda bir söylenti var. devlet bastırmaya çalışıyor ama bariz bir biçimde gözlenebiliyor. insan sağlığı herşeyden önce geliyor. bir süreliğinede olsa belki bunu yapmanız gerekli olabilir, tabi ki.
bizim ankara / or-an bölgesi oldukça ormanlık bölgedir. börtü,böcek ve hayvanlar bakımından zengindir. kuş popilasyonuda oldukça iyidir. fakat son zamanlarda 5-6 ölü kuş görüyorum evlerin bahçelerinde :( ayrıca dün gördüğüm 2 tane kuş hastaydı. üşüyorlar ve tüylerini kabartıyorlardı. gerçekten kötü. :([signature][hline]| ===> orc_lord <=== | leverne vistas!|
|Buddy/Old|Buddy Webpage|Pati Pet|KTB için..|
Sosyal ağlarda paylaş

Şahsen ben dalga geçmiyorum.. Gerçekten çok üzücü! Kendini yenileyen bir potansiyele sahip olsa da üzücü bir durum.. Hayvanlar da hastalanır maalesef ve ölürler..[signature][hline]DynamicK, 27 Haziran 2005 21:47 tarihinde demiş ki:
elalem kişisel e yazacak bişiler cıksın diye özel hayatına şekil veriyor
Sosyal ağlarda paylaş

hayvanlara verdiğim değer çok fazladır, zamanı gelir insanlardan bile değerli olur hayvanlar benim için,

ama eğer şu kuş gribi yokedilmeden insanlara bulaşırsa 15 milyon kişi ölecek falan gibi bir yazı okumuştum, ne kadar doğru bilemem ama sağlığım ve sevdiğim insanların sağlığı söz konusu olduğu zaman umrumda değil kanatlı salak tavuklar! :)[signature][hline]Legbra ::.. The interpreter øf gøds.
Only he can translate peøples prayers and transmit them tø the invisible pøwers.
Sosyal ağlarda paylaş

kanatli salak tavuk demek istemedin demi aslinda? yazık yahu, öldürmüşler o kadar zavalliyi, daha da devami geliyor, hani onlar da istemedi ki hasta olmayı:( haberleri izleyince içim acıdı resmen..[signature][hline]kingpin, 08 Ağustos 2005 05:32 tarihinde demiş ki:
ben kül yutmaz eralp,yemem bunları dory hanım

Çizimlerim [Pati Albüm]
I try to put myself to sleep but I miss the one I love..
Sosyal ağlarda paylaş

böyle chat gibi olacak ama dayanamıyorum :P
böyle olayı dramatikleştiriyorsun, sonra dayanamıyorum. tavuk değil timsah olsa oturur ağlarım yani sonra :D yazık hayvancağızlara tabi ama, bize bulaşmasın ama yani :)[signature][hline]Legbra ::.. The interpreter øf gøds.
Only he can translate peøples prayers and transmit them tø the invisible pøwers.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...