Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

rıdvan dilmen gs-tromso maci devre arasi

December_Flower

Öne çıkan mesajlar

arkadaşım ben lig tv izliyorum fb tv değil yorumcu dediğn tabii ki tarafsız olacak.fatih altaylıyı enredeyse vatan haini ilan ediyordunuz rıdavana gelince niye sustunuz.adam olsa cıkar ben gs yenilsin istiyorum arkadaş derdi.diyemedi cesareti o kadarmıs.bi maçta 3 defa gol olur diip biri gol olunca,ısınan futbolcularaı izleyip su girecek bu cıkacak demekle yorumcu olunmuyor.o kadar iyi futboldan anlasa teknik direktör olurdu.olabildi mi?hayır.ben en azından gs maçlarını bu adam yorumlamamasını istiyorum.lig tvden başka maç yayınlayan bi kanal varsa söyle oradan izliyim beğenmiyosam izlemiycekmişim sen ne zeki bir şeysin öyle.ben sana buradan söveyim o zaman sen de beğenmiyosan girme paticiğe olur mu öyle şey?başka kanal var da sanki ben gidip rıdavanı dinliyorum.töbe töbe.[signature][hline]RareBee

[Bu mesaj rarebee tarafından 09 Ekim 2005 16:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

İlk defa bu kadar komik gördüm tony montoyayı dedi benim arkadaşta arkamda.
Dunku sıralama turlarında öldürdü milleti gülmekten garajda

Hay allah Juan Pablo ydu dimi o PARDON!!!11!!!1!!!1[signature][hline]

[Bu mesaj Eternal tarafından 09 Ekim 2005 16:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nicolas, 09 Ekim 2005 16:30 tarihinde demiş ki:
az bile demiş

nicolas kulagında da sorun var anladıgım kadarıyla adam ilk defa eyvah dedim diyor bariz gs düşmanı ama cesareti yok ki kamera karşısında diyemiyo kamera arkasında diyor.fatih altaylıyı hiç sevemem hatta kızarımda ama bundan daha fazla adam cıktı.[signature][hline]RareBee
Sosyal ağlarda paylaş

fatih altaylı kendi taraftarına ana avrat küfür edecek kadar düşmüş bir şahıss.bana onu savunma.hangi spor yazarı veyaa yorumcusu çıkıpta ben fb yi gs ı avrupada desteklemem diyebilirki???çok nadirdir bu.rıdvanda doğru olanı yaptı.ne yani çıkıp tv karşısında ben gsı desteklemiyorum avrupadamı dicekk??saçmaa.[signature][hline]1907
Sosyal ağlarda paylaş

hiç sevmesem de ömer çavuşoğlu yapmıştı bunu, gs den de aziz üstel ve fatih altaylı da aynen açıklamışlardı rıdvan ise devre arası yaptı bunu senelerdir muhafaza etmeye çalıştığı 'efendi' kimliğini korumak için[signature][hline]Taçsız Kral METİN OKTAY
Tek Aşkıydı GALATASARAY
Senin Gibi Cimbomluyu
Unutur mu bu Taraftar

ben de onu diyorum zaten diyemez adamlığı o kadar.anca dedikodu yapar kamera arkasında.bi gsli olarak istemiyorum bu adamın gs maçalrını yorumlamasını gitsin o cok sevdiği fbnin maçlarını yorumlasın.süper yorumcuymus hadi ordan![signature][hline]RareBee
Sosyal ağlarda paylaş

olmuyor işte keşke olsaydı.bakıyorum sana da savunacak bir şeyin kalmadı saldırıya geçtin.bırak canım bju işleri sen rıdavanmış pehh sırtını fenere dayar yakında o da aziz babsına kalemini satar.arabalar gelip gidiyodu bi ara yazarlara ne oldu o arabalara bi anda kayboldu öyle haberler gündemden?[signature][hline]RareBee
Sosyal ağlarda paylaş

ergun gürsoy bile fenerbahçe bizi her açıdan solladı dedi.daha ne olsun.taraftarımızın tepkiside bundan dedi.hazmedemiyosunus büyüklüğümüzü.senin gibi ikinci sınıf bi adamla tartışmayaa girmem ben hadi yollan .yönetiminizi protestoya devam edin siz.zaten başka bişe yaptıgınız yokk.cimfossssss[signature][hline]1907
Sosyal ağlarda paylaş

tamam arkadaşım son yazınla senin ciddiye alınmayacak kadar küçük olduğunu anladım.bi takıma yenilmekle susmamız gerekseydi inan fbnin cok daha önce susması gerekirdi.hiç bi açıklaman yok çamura yatıyorsun.futbol bu kazanırsın kaybedersin susmana gerek yok.cok istersen o cek sevdiğin rıdavan abinle sana birer kilo kına yollarım yakarsınız beraberce sonra da dedikodu yaparsınız rıdvan abinle ne de olsa cok seviyor dedikoduyu.[signature][hline]RareBee
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nicolas, 09 Ekim 2005 16:50 tarihinde demiş ki:
ergun gürsoy bile fenerbahçe bizi her açıdan solladı dedi.daha ne olsun.taraftarımızın tepkiside bundan dedi.hazmedemiyosunus büyüklüğümüzü.senin gibi ikinci sınıf bi adamla tartışmayaa girmem ben hadi yollan .yönetiminizi protestoya devam edin siz.zaten başka bişe yaptıgınız yokk.cimfossssss

harbiden komiksin ben burada rıdvanı tartısıyorum sen gelmişsin gs ffb muhabbetti yapıyorsun dediğim gibi sıkıştın yapacak bir şeyin kalmadı böyle bir mesaj yazdın.ben sana gülüyorum başlıga bak yazdığın şeye bak nereden cıktı ergun gürsoy fb gs.komiksin valla.ben avrupa maçlarında feneri destekliyorum diyorums en hala cıkmıssın büyüklüğümğzğ hazmediyorsun demişsin.ben surada fb ile ilgili bir yorum yapmışmıyım iyi bak.yapmamışım di mi?o zaman susmanın vakti geldi sanırım.[signature][hline]RareBee
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eternal, 05 Ekim 2005 22:27 tarihinde demiş ki:
Ölümüne yalan dolan bu..

said:
Eternal, 09 Ekim 2005 16:27 tarihinde demiş ki:
+TROMSO

said:
Eternal, 09 Ekim 2005 16:31 tarihinde demiş ki:
İlk defa bu kadar komik gördüm tony montoyayı dedi benim arkadaşta arkamda.
Dunku sıralama turlarında öldürdü milleti gülmekten garajda

Hay allah Juan Pablo ydu dimi o PARDON!!!11!!!1!!!1

bunlar sadece bu başlıktan,daha niceleri,gereksiz mesajlar,kışkırtmalar,küfürler vs vs vs,sorunlu musun nesin ?[signature][hline]You´ll never be alone again
You´ll never die again
You´ll never be born again
You´ll forever be, stuck here in eternity
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...