Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heheeeeey! Hereos 5 beta teste seçildim! :))))))))

-Cleglaw-

Öne çıkan mesajlar

Bize CD ile yolladılar, bugün yarın gelir sanırım.
Ama işte bizim elimize geçen sürümden farkı yok malesef...[signature][hline]
Türkiye'nin en geniş anime ve görüntü kalitesi en iyi arşivi için;
Binlerce CD ve yüzlerce DVD tutan arşiv için;

Mail: [email protected]
MSN: [email protected]

Takaslık ve satılık...
Sosyal ağlarda paylaş

abiler bu yeni beta oluyor :) yani 6 town var, büyüler var hede hödö var, herşey değişik, herşey daha güzel olacak şekilde yeniden düzenlenmiş. 2 yıl önceki betaymış o. şimdi oyunun yüzde 60 bitmiş versiyonunu oynicaz beta testerlar olarak. yani bu nete sızmış bir şey değil. starforce la korunuyor üztelik
Sosyal ağlarda paylaş

hereos nedir ? =)[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

merak etmeyin ss yapıp koycam buralara :) ama önce 700 mb download inmeli ve bana verilen şifreyle oyunu açmalıyım :)

yaklaşık 6 saatte biticekmiş download. ben bu süre bıyunca inene kadar yatağa gideyim. 6 saat uykunun ardından uyumadan belkide 20-30 saat geçirmem gerkebilir :).

6-7 saat sonra yeni mesajlarımla görüşmek üzere.
Sosyal ağlarda paylaş

tebrikler (:
umarım 4 e benzemez :/ sevemedim 4'ü..2 ve 3 daha çok hoşuma gidiyor. acep çalıştırabilir mi bu oyunu bilgisayarım heh (:[signature][hline]Yıldızlarla süslenmiş kalın siyah göğü üzerimize aldık. İki küçük parıltıya baktık ısınmak için. Etrafımıza kalın surlar bulduk. Sonra duygu denilen o garip şeyde kaybolduk...
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.photobucket.com/albums/b64/Cleglaw/?action=view¤t=ss2.jpg
http://www.photobucket.com/albums/b64/Cleglaw/?action=view¤t=ss1.jpg

dungeon kuvvetli, pahalı, haftada çıkma oranı az yaratıklardan oluşuyor. inferno attacksal bazlı yaratıklardan kurulu genelde. Acedemy benim baya hoşuma gitti. Gremlinlerin elindeki boynuz değil bir tür tüfekmiş. yada onun gibi bişey. bir demir bilye yerleştirip ateşliyo düşmaına doğru. En iyi 1 level yaratık bana kalırsa. gorgolye ise bana saçma sapan geldi. rakibine uçup elindeki yazıtla vuruyo(mezar taşına benzeyen şeyle). Golem gibi bazı yaratıklar ise aşırı dercede yavaş yürüyorlar. Yani siz saldırması için tıklıyorsunuz. Golem ulaşana kadar 5-10 saniye geçiyo. Necropolis genelde az maliyetli çok grown rate li yaratıklardan oluşor. 2 yıl önceki betadanda ddeğişik hevan. hevan yaratıkları daha mantıklı animasyonlarla saldırıyor. görünüşleride biraz değişmiş. ejderhalar kesinlikle çok kalite. henüz ss lerini alacak kadar town geliştiremedim hiç.

oyunun kamera açıları, zoom in zoom outları harika. gerek atmosfer, gerek işlemci performansı açısından çok işe yarıyor. Gerçekten orjnal skiller eklenmiş. Çokda işe yarıyorlar. Sistem ihtiyaçları ise hala yüksek. benim gibi 256 mb ram lede oynayabilirsiniz fakat oyun çok yavaş olabiliyor ve bazen gerçekten uzun bekleyişlere sebeb olabiliyor. Savaşlarda ise sistem gereksinimleri düşürülmüş. Rahatlıkla hertürlü savaşı akıcı biçimde yapabiliyoruz.

edit: resmi bir türlü koyamadım :P

2-3 saat sonra acedemey ile ilgili 2 ss alıcam. görüşmek üzere.

[Bu mesaj -Cleglaw- tarafından 06 Ekim 2005 12:53 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj -Cleglaw- tarafından 06 Ekim 2005 12:54 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj -Cleglaw- tarafından 06 Ekim 2005 12:55 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj -Cleglaw- tarafından 06 Ekim 2005 12:57 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj -Cleglaw- tarafından 06 Ekim 2005 12:58 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj -Cleglaw- tarafından 06 Ekim 2005 12:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...