Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Alım Satım İle ilgili - Oyun Hakkında Sorular

Whistlebranch

Öne çıkan mesajlar

Merhabalar..

Ben gördüğüm kadarıyla GW bana göre bir oyun daha trial ve tester olarak oynamış idim zamanında.. sonrasında gerçeğini bekliyordum Wow çıktı wow'u aldım .. ama wow beni sıktı artık GW oynamak istiyorum 10 gün deneme süreci daha active kodu elime ulaşmış değil.. Ama benim %89 düşüncem almak ki alıcam da sorun nerden alınacak ve ne zaman ne kadar süre içinde gelir " Alan veya almış olan arkadaşlarımız var eğer bize ufak bir bildiri veya bilgilerinizi paylaşırsanız çok mutlu olacağım "

Oyunun tarzı hakkında, bir bilgi veya trial versionda çok hoşuma gitmemiş idi ki şu anda oyunda her hangi dengesizlik varmıdır ? oynayan arkadaşlar bu konuda bizi aydınlata bilir ise memnun olurum... Şöyle bir mevzu var hangi oyunda büyücü açsam hep ezik olduğumdan veya ne bilim çabuk ölmesinden mana doldur iki saat vB... Warrior ile 10 dakkada yaptığım işi mage char ile 30 40 hatta 1.5 saate yaptığımı hatırlıyorum öl gel öl gel... bayıyor adamı ve canım çok sıkıyo ama ilerde belki bi nevi güzel olabilir. Bu oyunda da mı öyle bir saçmalık var yoksa düzenlemişler mi...? Rogue lar çok abartılı oluyo veya rangerlar burda da öyle mi her veya hangi oyuna baktım isem çoğunla öle ben çok online oyun oynayan birisiyim ve bu online oyunları çok takip eden birisiyim.. ama anlamadığım konu hep oynadığım online oyunlarda şunu gördüm hepsi birşeyden bir çalma çırpma ile yapıyo ve piyasaya sürülüyo... Örnk : Kinght Online - Ryl (Risk Your Life) www.Ryl.net ... gibi Wow ilginç yani hiç bir oyuna benzemio desem yanlış olur yinede... şimdiden merakla bekliyorum iyi günler efendim, Tşkler herkeze
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...