Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

her zamanki gibi

DioNea

Öne çıkan mesajlar

cypher da girdiğim en iyi clandı.yine türklerden oluşuyodu ve hiç bir sorun yoktu.lider daj4vu 2 haftalık clandaki herkese ihtiyacı olan itemi verdi ve bunların hiçbirini tanımadan sadece güvendi ama noldu +8 shardını +raptorunu alan clandan çıktı ve clan şuanda dağılma aşamasında yani çoğu kişi bu oyunu arkadaşlık güven ve mertlik içinde oynamıyo domuzdan ne koparırsam kar mantığı var[signature][hline]Name: ALSHARO
Class: Shadow Vain
Nation: Karus
Lvl: 6x
Np: 4xxxx
Clan: BlackCats
Server: Cypher
Sosyal ağlarda paylaş

ya adam sadece bana chitin +7 set +7 scorpion +9 earring belt keküri falan bunları verdi düşün yani +8 shardlar +8 raptorlar +8 mirageler hepsini dağıttı 2 tane full shell adam yaptı ama millet sattı gitii[signature][hline]Name: ALSHARO
Sosyal ağlarda paylaş

ya dej4vu nun kasa charları var 1 2 tane onlr blocklanmış galiba adam dediki belli bi süre item veremicem bi baktım millet tek tek çıkıyo herşey item içinmiş[signature][hline]Name: ALSHARO
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DioNea, 08 Ekim 2005 11:59 tarihinde demiş ki:
cypher da girdiğim en iyi clandı.yine türklerden oluşuyodu ve hiç bir sorun yoktu.lider daj4vu 2 haftalık clandaki herkese ihtiyacı olan itemi verdi ve bunların hiçbirini tanımadan sadece güvendi ama noldu +8 shardını +raptorunu alan clandan çıktı ve clan şuanda dağılma aşamasında yani çoğu kişi bu oyunu arkadaşlık güven ve mertlik içinde oynamıyo domuzdan ne koparırsam kar mantığı var

....[signature][hline]Job : Elemantal Lord
Nation : Karus
Nick : BesT
LwL : 61
Race : Mage
Np : 23k+
Server : Ares

[Bu mesaj zzz tarafından 08 Ekim 2005 17:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

zzz benim clanınım hepsi türk olsun hep birbirimizin arkasında olalım herşeyden sonra ben yinede bi türk clanında olmak isterdim.
ama bu olay nie oldu hala anlamıyom bunun ismi nankörlük ya[signature][hline]Name: ALSHARO
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...