Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GM'DEN ŞAŞIRTICI BİR OLAY!!!

UnOLaCoNoCo

Öne çıkan mesajlar

arkadaslar ben 2 gecedir oyuna gıremıyordum çalışıyordum bu olay hangi gece oldu bilmiyorum ama ben çok şaşırdım..
oyuna gırdım karaktere tam start dıyordum bı baktım shardlarım yok gm lere kufur etmeye basladım o sıre yine sildiler diye sonra oyun acıldı baktım inventory e shardlar gercekten yok sılınmıstı ama değişik bi şey gosume carptı elf belt bende yoktu shardlar gıtmıs yerıne elf belt +1 gelmişti boyle bir şey gordunuz mu oyun hayatınız da ben çok şaşırdım... şimdi ben seviniyimmi üzülüyümmü anlamadım :)

DİEZ server ında +1 elf belt ile +8 2 shard takas etmek ısteyen benı diez maradonda bulsun :P veya burda pm pls...[signature][hline]Nick : :UnOLaCoNoCo:
LvL : 61
Class : Kasar HooD
Clan : EsCaPe
Server : Diez
Np : 14x.xxx
Nation : Human
Sosyal ağlarda paylaş

said:
UnOLaCoNoCo, 08 Ekim 2005 17:39 tarihinde demiş ki:
şifremi değiştirsem ne yazar kı sonuc ta bunu yapan gm ve şifremı her turlu bulur
elf bel +0 :su anda 30gb
elf belt +1 : 60gb civarı

o nasil bir hesap, o nasil bir fiyatlandirmadir oyle.
+1 elf belt = 3*+0 elf belt
60gb = 3*30gb ? oeeeh...[signature][hline]lütfücüğüüüm!
Sosyal ağlarda paylaş

işte pıyasayı bılmedıgın burdan bellı oyle hesap yaparsan oo itemlerın hepsı elınde kalır +0 larda 10 dex var 3 tanesı nı bırlestırınce sana 30 dex vermıokı sen o fıyata satasın sadece 15 dex oluo...[signature][hline]Nick : :UnOLaCoNoCo:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
UnOLaCoNoCo, 08 Ekim 2005 17:55 tarihinde demiş ki:
işte pıyasayı bılmedıgın burdan bellı oyle hesap yaparsan oo itemlerın hepsı elınde kalır +0 larda 10 dex var 3 tanesı nı bırlestırınce sana 30 dex vermıokı sen o fıyata satasın sadece 15 dex oluo...

hmm elimde kalacagina ben hepsini tek tek 30'ardan satayim 90gb alayim. sen +1'i 60'a sat oyleyse.[signature][hline]lütfücüğüüüm!
Sosyal ağlarda paylaş

hmm elimde kalacagina ben hepsini tek tek 30'ardan satayim 90gb alayim. sen +1'i 60'a sat oyleyse.

sen en ustte yazanı sanırım okumadın kardesım bende tek tek yoktu olsa bende ole satardım alla alla :P[signature][hline]Nick : :UnOLaCoNoCo:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ShadowFax, 08 Ekim 2005 18:03 tarihinde demiş ki:
Dupe yaptım +1 elf belt yaptım demiosun da.GM e küfür ettim o bana elf belt +1 verdi özür nieyetine diosun lol

kardeşim yazılan ları dusgun okurmusun mılletı sahtekarlıkla suclama bunun cezasını buyuk odersın ahırette su mubarek gunde barı yapmayın şunu dupe yapsam shard yaparım veya ne bılım kolay satılan bı sey yaparım malmıyım elf le ugrasacam allahım sen sabır ver...[signature][hline]Nick : :UnOLaCoNoCo:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
UnOLaCoNoCo, 08 Ekim 2005 18:03 tarihinde demiş ki:

hmm elimde kalacagina ben hepsini tek tek 30'ardan satayim 90gb alayim. sen +1'i 60'a sat oyleyse.

sen en ustte yazanı sanırım okumadın kardesım bende tek tek yoktu olsa bende ole satardım alla alla :P

ben herseyi okuyorum da +0 elf belt'in 30gb ve yapmak icin 3 tane +0 gereken +1 elf belt'in 60gb olmasini normal karsilamani anlamiyorum.[signature][hline]lütfücüğüüüm!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ShadowFax, 08 Ekim 2005 18:07 tarihinde demiş ki:
shardların dupe itemmıs ki silinmiş.
Hiç bir GM sana item verme yetkisi yok hatta olsa bile kime verildigi görülmüş?

yani +1

adamın işi gücü yokda senin char +1elf wercek :D:D:D:D bide shardlarıda silicek :D[signature][hline]Job : Elemantal Lord
Nation : Karus
Nick : BesT
LwL : 61
Race : Mage
Np : 28k+
Server : Ares
Sosyal ağlarda paylaş

bu benım 3. sılınısı ko dayken de sılınmıstı 1 kere hep bana gelınce mı dupe oluo yoksa bırılerı cekemıomu dıyelım suna ne bılım senın gıbıler mesela o kadar kısa surede np felan cekememezlıkten olur baska turlu olmaz....[signature][hline]Nick : :UnOLaCoNoCo:
Sosyal ağlarda paylaş

hoca sifreni degistir sifreniiiii[signature][hline]I kill two dwarfs in the morning. I kill two dwarfs at night. I kill two dwarfs in the afternoon And 'den I feel all right. I kill two dwarfs in time of peace and two in time of war. I kill two dwarfs before I kill two dwarfs. And 'den I kill two more Wow@Bl Doomish LvL ?? UD Priest
''dUAlist''
Sosyal ağlarda paylaş

inanmayabılırsınız ben sadece yazdım kımın ınandıgı veya kımın ınanmadıgı umrumda deıl ama benım umrumda olan kımseye yargısız ınfaz yapmayın bılmeden etmeden suzlu gorunumu takmayın takarsanız da allah dan bulasınız bundan gayrı laf yok... ben sadece oldugu gıbı anlattım... kımseye zorla yalvaramam inannın dıye ama yapmadıgım seyı yaptı dıye de dedırtmem...[signature][hline]Nick : :UnOLaCoNoCo:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
UnOLaCoNoCo, 08 Ekim 2005 18:05 tarihinde demiş ki:
said:
ShadowFax, 08 Ekim 2005 18:03 tarihinde demiş ki:
Dupe yaptım +1 elf belt yaptım demiosun da.GM e küfür ettim o bana elf belt +1 verdi özür nieyetine diosun lol

kardeşim yazılan ları dusgun okurmusun mılletı sahtekarlıkla suclama bunun cezasını buyuk odersın ahırette su mubarek gunde barı yapmayın şunu dupe yapsam shard yaparım veya ne bılım kolay satılan bı sey yaparım malmıyım elf le ugrasacam allahım sen sabır ver...

Ramazan ayında herkeste ortaya çıkan bu sömürü nedir ya?Çok komik oluyor,sen misin ceza kesen kardeşim bu kadar emin konuşuyorsun?Oyun bu oyun.

İkincisi de dediğine bende inanmıyorum,birisi sormuş adamın günahı ne burda show mu yapsın diye..Adam itemını satmaya çalışıyor bizi bilgilendirmeye değil.+1 elf belt bulsam ve rog olsam onu satıcam ha?Komik olmayın ya.Lütfen.Milleti bu kadar salak yerine koymayın.
Birde oyundan satmayı neden denemiyorsun?Gayet kolay alıcı bulur,yoksa bulmaz mı?Millet dupe mu der yoksa?
zzzzz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...